Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Jack777 napisał:

Kupiłem roczny abonament bez reklam za 50zł z linku który podał @Aboutreka, w chwili obecnej mam to samo za 50 zł do lutego 2022 i na końcie Playera mam info, że  nowy abonament uaktywni się po zakończeniu obecnego, a więc u mnie to działa.

Mam w podobny sposób wykupiony abonament z promocji za 10zł bez reklam /msc i odnawia się w tej samej cenie mimo podwyżki i zmian - player kiedyś przysłał mi regulamin że zostaję na tej cenie i nie zamykają mi subskrybcji nie wymawiają " umowy " że zostaje po staremu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2021 o 17:29, tyrla napisał:

Też wykupiłem dostęp na rok za 50 zł. Po co ? Sam nie wiem emoji16.png

Aby oglądać. 😂

U mnie w domu Player odgrywa kluczową rolę. Seriale itp. są właśnie oglądane w serwisie... subskrybcje mam do lutego przyszłego roku. Zastanawiam się aby już przedłużyć z promki którą ktoś wrzucił stronę wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj film "Dżungla".

 

Mogę polecić jak komuś nie przeszkadza jakość tylko 720p i brak napisów.

 

Do końca okresu promocyjnego zostało kilka miesięcy.

50 zł na rok bez reklam.

 

Przy kliknięciu " przedłuż" będzie już oferta w standardowej cenie? 😉

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lakiman napisał:

Obejrzałem wczoraj film "Dżungla".

 

Mogę polecić jak komuś nie przeszkadza jakość tylko 720p i brak napisów.

A jeżeli przeszkadza to jest alternatywa w postaci CANAL+Online. Tam napisy są dostępne i możliwość wyboru jakości od SD po 1080p. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma ochotę przedłużyć za 50 zł na rok to polecam i to wersja bez reklam ! Korzystać bo długo jeszcze będzie dostępne nie wiadomo a cena rewelacyjna wychodzi ( około 4,20 za miesiąc ) -   https://www.pepper.pl/promocje/player-bez-reklam-12-miesiecy-za-50zl-420-miesiac-421610?pprmrkntfctnsrd=136107291&UATypeId=7&page=8#comment-8095714

Edytowane przez HANS 22/SAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...