Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyswietla mi się promocja " Promocja: HBO I HBO GO do 3 miesięcy za 0 zł, a następnie za 25 zł przez 10 miesięcy "

 

Niestety nie chcą mi sie otworzyć szczególowe warunki. Czy to jest promocja ze zobowiązaniem czy tak jak w ostatnich miesiącach, że po 3 miesiącach mogę zrezygnować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Do wczoraj miałem promocyjną paczkę 8x C+ w cenie 25 zł. Oczywiście paczka wypowiedziana w październiku. Dzwonię dziś na 223104747 i pytam o jej cenę.

Oferta: 25 zł/m-c na 6 miesięcy. Potem wyłączenie lub negocjacje. 

Pytanie. Dostał ktoś paczkę do końca umowy, a nie na 6 m-cy? Konsultantka mówi, że nie ma oferty do końca umowy, a taka by mnie interesowała. W moje nc+ jest oferta za 30 zł/m-c.

Dzięki.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku, poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wyłączyłem sobie tę ofertę na pół roku z końcem października. Dzisiaj dzwonię na infolinię i włączyłem identyczną ofertę. ;) Za listopad nie płacę oczywiście nic. :)

Warto dzwonić na infolinię i włączać oferty, bo na moje.ncplus.pl bieda. Jedyna oferta na Canal+, to 35zł/mies. na moim koncie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pokrywek napisał:

Witajcie.

Do wczoraj miałem promocyjną paczkę 8x C+ w cenie 25 zł. Oczywiście paczka wypowiedziana w październiku. Dzwonię dziś na 223104747 i pytam o jej cenę.

Oferta: 25 zł/m-c na 6 miesięcy. Potem wyłączenie lub negocjacje. 

Pytanie. Dostał ktoś paczkę do końca umowy, a nie na 6 m-cy? Konsultantka mówi, że nie ma oferty do końca umowy, a taka by mnie interesowała. W moje nc+ jest oferta za 30 zł/m-c.

Dzięki.

Ja dostałem na 32 miesięcznie za 25zł.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem tego miesiąca kończy mi się promocja na Eleven za 7,95zl/m-c. Jest szansa na przedłużenie w takiej cenie? Za ile teraz dają Eleveny?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...