Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Filmbox za 15 zł. to opcja dodatkowa w ofercie cennikowej. Opcje dodatkowe w ofercie promocyjnej u mnie zniknęły.

Kolego, czy ty czasem nie złożyłeś wypowiedzenia? :cool:

U mnie też nie ma promocji, bo na wypowiedzeniu jestem.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No tak,To po pierwsze, że poł roku do końca umowy i brak w ICA opcji promocyjnych.

Po drugie to wypowiedzenie. Problem rozwiązany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie mają te osoby co mają pół roku do końca umowy oraz ci na wypowiedzeniu.

Reszta powinna mieć , jak nie to telefon na infoilinię i po kłopocie.

Tak na marginesie pojawią sie wam nowe uprawnienia na ten miesiąc to i zapewne ten wspaniały Filmbox będzie za 5 zł. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zleciłem C+ na pół roku. Maj za darmo, kolejne 6 miesięcy za 25 zł. Konsultant sam zaproponował za tę kwotę zobowiązanie do końca umowy. Potrzebuję C+ tylko na żużel (SGP), więc przypomniał o zleceniu wyłączenia paczki do końca listpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie a propos opcji wlacz/wylacz. Wiem, żę było to opisywane wielokrotnie na forum i czytałem posty, natomiast z racji tego, że nie jestem abonentem cyfry pus i nigdy nie byłem chcialbym to zrozumieć dobrze. Mianowicie prosze mi powiedzec czy jako nowy abonent, gdybym 7 czerwca pospisał umwe na pakiet comfort+ z dekoderem ultrabox 4k i oplata miesieczna w sumie 54,99zl to aby korzystac z opcji wlacz/wylacz to musiałbym przykladowo 1 lipca (lub ogolnie w lipcu) wlaczyc pakiet canal+ za 60zl i esn za 15,90zl i do konca lipca mialbym ten pakiet za darmo a placilbym sumy za te pakiety dopiero za sierpien i wylaczenie ustawilbym na ostatniego sierpnia. I wewrzesniu znowu pierwszego bym je wlaczyl i przez wrzesien placilbym tylko za sam pakiet comfort+ i dekoder a za dodatkowe pakiety dopiero w pazdzierniku, i tak w kolko? Czy moje rozumowanie jest poprawne i czy taka opcja jest mozliwa dla nowych abonentow czy tlko dla stalych abonentow. Bo to w sumie wychodzi taniej niz branie pakietu specjalnego za 111,89zl plus oplaty za wynajem dekoderu. Dzieki z gory za dokladna odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...