Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Argument za przedłużeniem umowy, gdy Viaplay był oferowany za kilka zł (i pewnie jeszcze jest)pozwolił zatrzymać niezdecydowanych klientów na kolejną 2 letnią lojalkę. Najbardziej "wygranym" jest operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt dosłownie to rozumiecie, niema dokładnego terminu zamknięcia, a realizacja umów komercyjnych i biznesowych to gdzie:-)

Będzie serwis ale zanikającymi prawami jeśli nie znajdą partnerów takich jak c+ :D do umów długoterminowych i innego modelu dystrybucji, żadne rozgrywki nie są gwarantowane, to byłby ewenement zerwać umowę z tego powodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chcę rezygnować z umowy tylko z opłaty 5 zł za Viaplay . Chyba logiczne jak wychodzi z Polski.
Zrezygnować będziesz mógł zapewne dopiero wtedy gdy VIAPLAY faktycznie zamknie dostęp do swojej aplikacji. A narazie to tylko dywagacje na temat ewentualnej rezygnacji, które i tak do niczego nie prowadzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję znaleźć zakładkę z Playerem po zalogowaniu do konta w Canal+. Pokazuje mi różne opcje: poszerzenie pakietów, Netflix, Viaplay, H i H2, Sundance .. a Playera nie mogę znaleźć..🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że ten rozp.....l jest u nich coraz większy. Włączyłem dziś kanał VIVID przez infolinię, minęło już 6 godzin a kanał jak nie świecił tak nie świeci nadal. I tu nie chodzi o brak uprawnień, kanał nie widnieje nawet jako włączony w Strefie C+. Rozszerzyć oferty online również nie mogę bo moja oferta jest przetwarzana. Zawsze włączanie opcji dodatkowej odbywało się błyskawicznie a teraz nawet to ich przerosło.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni też poprawić konsultantom notatki na temat Viaplay. Dzisiaj konsultantka do mnie zadzwoniła z propozycją Viaplay Total za "jedyne" 39zł. Konsultantka opisała mi, że to wiodąca szwedzka platforma streamingowa, która dokonuje ekspansji w Europie i na świecie regularnie goszcząc w kolejnych krajach. 😂 Powiedzialem, że chyba ma jakieś nieaktualne informacje. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mniejsza o tę część udziałów. Oni dali znać, że wychodzą z rynku.

Teraz będą hulać po necie jakieś fejkowe teoryjki.

 

Jedynie co mogą teraz ogarnąć to to, żeby zadbać o widza w tym sensie płynności przekazania praw i podania jakiejś daty.

Ja jestem 100% pewny, żeby oni nie mają w tej chwili podstaw, żeby dojechać do końca sezonu piłkarskiego.

Padała data 1.2024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa pakiet Viaplay medium? czy streaming prowadzony jest przez internet w aplikacji Viaplay? albo oglądać można tylko w dekoderze od C+?

Chcę wziąć samą Bundesligę, czyli wystarczy mi Viaplay Medium, ale czy zawody będę mógł oglądać w dowolnym miejscu na urządzeniu z androidem w aplikacji viaplay?, jak to jest zrobione, że w tym pakiecie pewne treści , jak liga Angielska nie są dostępne?

Edytowane przez Adip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się umowa na czas określony i chciałbym by przeszła na bezterminową. Czy na umowie bezterminowej można wykupić opcje dodatkowe na zasadzie "włącz / wyłącz"? Bo podobno nie jak stwierdził konsultant. Nie wiem czy miał rację czy chciał bym przedłużył umowę na nowych warunkach i tak mi wmawiał. Może ktoś z Was wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...