Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisaliście, że w punktach nc+ jest promocja na stary manpack w cenie 5 zł. Byłem dziś w punkcie i oczywiście pracowniczka nic nie wie o takiej promocji. Sprawdziła w systemie i zaproponowała manpack za 10 zł. Trzeba znać jakieś zaklęcie, żeby dostać tę promocję? A może jest już niedostępna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc stałym abonentem NC+ (własny dekoder z Cameleonem) mając tylko pakiet Comfort+ mogę tylko np. na miesiąc lub dwa miesiące dołączyć opcję Extra, opcję Canal+? Ile wtedy takie opcje kosztują miesięcznie?

Canal + masz przy przedłużeniu umowy, na 1,2,3 miesiące gratis, w zależności od Twojego stażu w platformie, później możesz je wyłączyć, bądź zostawić za 30 zł miesięcznie.

Ja teraz tak zrobiłem przy przedłużeniu umowy dostałem extra za 44.99 do tego na 3 msc-e canal+ za 0 a później 30 zł/ 15 msc-y umowa. Także się opłaca bo mam w łamańcu za 68 zł całą umowę, a poatrząc na rachunki po 3 miesiącach mam za 74.99 gdzie najtaniej można podobno dostać za 79.99 8 canal+

 

Edytowane przez Świeżak1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliście, że w punktach nc+ jest promocja na stary manpack w cenie 5 zł. Byłem dziś w punkcie i oczywiście pracowniczka nic nie wie o takiej promocji. Sprawdziła w systemie i zaproponowała manpack za 10 zł. Trzeba znać jakieś zaklęcie, żeby dostać tę promocję? A może jest już niedostępna?

 

Już nie ma. We wtorek jeszcze włączałem klientowi, wczoraj już za 10zł było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wczoraj jeszcze było, przynajmniej przez DUK, bo proponowano mi MAN PACK za 5 zł dodatkowo do abonamentu, natomiast konsultant powiedział mi także żebym się wstrzymał bo ma być fajna propozycja z opcją MULTI MAN PACK i podobno można też ją wziąć w opcji włącz/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant twierdzi, że nie może mi włączyć tej opcji. Kiedy powołałem się właśnie na ten punkt regulaminu to przyznał mi rację i kazał zaraz składać reklamację.

A ja gdy pytałem o tą opcję dostałem  informację tylko nowi  mają  taką  możliwość.Nic nie dało powoływanie się na regulamin. Regulamin regulaminem konsultant i tak wie swoje i ma rację :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na stanie mam również usługę z własnym dekoderem(12m).

Pora przedłużyć i chciałbym zostać przy tym co mam.

Oferta od konsultanta tylko od 15m.

To była ta oferta: http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus

Czy to jest już oferta archiwalna?Jeżeli tak,to proszę o link do aktualnej.Dziękuję.

Proszę o przeniesienie do : https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1%C2%A0ale

Edytowane przez 6868
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pomyliłeś tematy. Powinieneś tutaj pisać https://forum.satkurier.pl/topic/15866-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1  ale najpierw zapoznaj się z ofertami tam wymienionymi na kilku ostatnich stronach  . To niema znaczenia, że masz własny dekoder.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem znów na rok za 7.90.

Miałem do końca października i dostałem Eleven za 9.90 na rok.1 listopada w moje nc+ opcji Eleven nie było chociaż kanały świeciły.Zadzwoniłem i gość przyznał,że to był ich błąd więc będę miał Eleven za 7.95.Listopad mam za darmo,a opłata będzie naliczana od grudnia.

Edytowane przez leonk1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy nie wiem jak miało być :), pisze tylko to co mi oferują. Pierwsza oferta ekstra z elevenami była 3 listopada, druga 10 i trzecia 14. Za każdym razem słyszę że gołego ekstra na razie dla mnie nie ma. Mam natomiast do wyboru - ekstra z elevenami, ekstra z HBO i ekstra z filmboxami

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając umowę również byłem zapewniany że posiadanie jakiejkolwiek paczki C+ nie jest wymagane.Chociaż patrząc na regulamin stoi w nim jak byk że trzeba posiadać jakikolwiek kanał z paczki C+.Więc gdyby zaistniała taka konieczność to najtaniej zamówić paczkę C+ Discovery i Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...