Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, pomelo18 napisał:

W strefie C+ zniknęło Eleven Sports bez okresu zobowiązania za 15,90 wiec zadzwoniłem na infolinie ze chce taki włączyć i Pani na infolinii twierdzi że ona tez nie może mi włączyć bez zobowiązania i tylko są oferty z zobowiązaniem. Czy to są jakieś jaja?

To nie są jaja. To jest prawda. Przy okazji zrobili taki sam manewr z HBO! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pikoz11 napisał:

To nie są jaja. To jest prawda. Przy okazji zrobili taki sam manewr z HBO! 

Mam trzy opcje do wyboru na paczkę HBO. Ze zobowiązaniem do końca umowy, ze zobowiązaniem na 6 miesięcy i bez zobowiązania.

Eleveny dwie opcje. Ze zobowiązaniem do końca umowy i drugie na 6 miesięcy.

Rozszerzenie do Extra bez zobowiązania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pomelo18 napisał:

W strefie C+ zniknęło Eleven Sports bez okresu zobowiązania za 15,90 wiec zadzwoniłem na infolinie ze chce taki włączyć i Pani na infolinii twierdzi że ona tez nie może mi włączyć bez zobowiązania i tylko są oferty z zobowiązaniem. Czy to są jakieś jaja?

Ja miałem taką samą sytuację. Zadzwoniłem, najpierw konsultant też mówił, że widzi tylko dwie opcje, wszystkie ze zobowiązaniem, natomiast pomimo tego bez problemu włączył mi to bez zobowiązania. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę mam do połowy lutego. Jaką opcję mi polecacie w związku z aktywacją Viaplay. W SC mam standardową propozycję 34 b/zobow. Kilka miesięcy do końca czy więc jest sens się targować na infolinii? Umowy nie chcę już teraz przedłużać tylko sprawdzić jak te kanały VP hulają. Wiem że temat już wałkowany ale z niezależnych przyczyn tak się złożyło że przez ost 3 miesiące nie miałem dostępu do dekodera i tv. Tyle wiem co wygrzebałem w necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, piterk10 napisał:

Ja miałem taką samą sytuację. Zadzwoniłem, najpierw konsultant też mówił, że widzi tylko dwie opcje, wszystkie ze zobowiązaniem, natomiast pomimo tego bez problemu włączył mi to bez zobowiązania. 

Miałem podobnie. Zadzwoniłem w sobotę przed kwalifikacji do F1 i włączyli Eleven bez problemu i bez zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał:

Umowę jak masz, to do końca lutego. Masz tylko jedna opcję. Za 34. Nie dostaniesz taniej do końca umowy.

Dziękuję, jeszcze jedno pytanie o ViaPlay, z racji że okresowo przebywam raz tutaj a raz zagranicą jak to jest z blokadą terytorialną? Np. w UK serwis c+ online nie jest dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, matt12345 napisał:

Na jakiej podstawie są wybierane mecze Premer League do C+? Czy Viaplay ma zastrzeżony hit kolejki - ostatnio derby Manchastery teraz Liverpool vs Arsenal bez transmisji w C+.

C+ ma mecz drugiego i trzeciego wyboru.

3 godziny temu, wazelin napisał:

Dziękuję, jeszcze jedno pytanie o ViaPlay, z racji że okresowo przebywam raz tutaj a raz zagranicą jak to jest z blokadą terytorialną?

Jak jesteś w UK to po brexicie nie skorzystasz, do tego Viaplay blokuje popularniejsze VPN.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w paczce nie ma?😂 wcześniej pisałeś że czasmi jest🤣

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Akurat mi nie zależało na C+ 4K więc nie pytałem konsultanta o niego. Zdziwiłem się jednak że u mnie w tej paczce C+ 4K nie działa.

W tej paczce nigdy nie było C+4K bo to zawsze była opcja dodatkowa. Ale nie zaszkodziło to dobrać bo jak nie poprzez satelite to przez C+ online byłby dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...