Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie pare minut temu przedluzylem kanaly Eleven na kolejne 12 miesiecy za 9,95 zl ,raczej nie ma z tym problemu aby za taka cene to uzyskac ,chociaz na poczatku uslyszalem 11,90 zl.

 

Mam to samo - wystarczyło grzecznie zapytać i poinformować, że się wie o takiej kwocie. O niższej opcji nie było w ogóle mowy, ale podwyżka o 2 zł za 3 kanały nie jest jakaś masakryczna ;) Z tego co się jeszcze dowiedziałem to w tej kwocie wszystkie trzy kanały Eleven włącznie z Eleven Extra są dostępne dla osób, które już miały wykupiony ten pakiet. Dla nowych użytkowników gwarantują 2 podstawowe kanały bez Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kanałów Eleven, które zamówiłem w ub. roku, dokładnie 20.10.2015 na okres 12 m-cy. Umowa na te programy obowiązuje wobec tego do końca listopada, czy do końca obecnego miesiąca? Nie wiem, jak operator zinterpretował zamówienie. Czy końcówka miesiąca, w którym zamówiłem była gratis i dwanaście miesięcy biegnie od listopada, a może dokładnie wygasną Eveleny dnia 20 października?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zamówieniu kanału Dorcel TV można będzie go wyłączyć? Chciałbym go włączyć np. dziś czyli do końca Października miał bym za darmo a w Listopadzie już bym zapłacił 15 zł, a kiedy musiałbym zadzwonić i go wyłączyć abym nie płacił w grudniu za niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po zamówieniu kanału Dorcel TV można będzie go wyłączyć? Chciałbym go włączyć np. dziś czyli do końca Października miał bym za darmo a w Listopadzie już bym zapłacił 15 zł, a kiedy musiałbym zadzwonić i go wyłączyć abym nie płacił w grudniu za niego?

 

Październik za darmo, listopad płatny i w tym miesiącu wyłączenie, by nie płacić za grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możesz zrobić tak, jak mówisz, czyli opcja "włącz/wyłącz". :)

Jak włączysz opcję Eleven z początkiem listopada to za listopad nie płacisz nic, potem w grudniu płacisz za grudzień i pod koniec grudnia zgłaszasz wyłączenie tej opcji. Potem na początku stycznia, jeśli zechcesz to znowu włączasz i.. ta sama historia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...