Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, utede napisał:

Co się dzieje z opcją mistrzowska piłka? LM już we wtorek a opcji na portalu nie ma do dobrania, a przecież chwalili się przedłużeniem praw

 

A co ma się dziać? U mnie kanaly aktywne, a na koncie w Strefie Canal+ [ MP do  01.10.22 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 12:16, utede napisał:

Co się dzieje z opcją mistrzowska piłka? LM już we wtorek a opcji na portalu nie ma do dobrania, a przecież chwalili się przedłużeniem praw. Napisałem do nich czy będzie LM w opcji i w jakiej cenie

 

W Strefie C+ nie będzie widoczna ,ponieważ prawa do Ligi Europy ma Viaplay (tak usłyszałem na infolinii).

Bez problemu MP ,ale bez Ligi Europy można zamówić w Strefie C+ lub infolinii.

Ja załączyłem w opcji wł/wył bez zobowiązania 1 września za 30zł (co wychodzi 15zł na miesiąc). 

Za to na PSP 1-6 lecą LIVE ,wszystkie mecze eliminacji Mistrzostw Świata 

Edytowane przez teson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 19:03, bob psuja napisał:

Ponoć do końca listopada Eleven Sports 1(4K) w oknie otwartym. Właśnie skończyły się kwalifikacje F1

Dzisiaj pięknie się oglądało F1 w 4K.. 

 

Wie ktoś za ile najtaniej można wyrwać pakiet Eleven Sports w którym niby ma być Eleven 4K? Obecnie mam w strefie za 11,90.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/11/2021 at 3:52 PM, teson said:

W Strefie C+ nie będzie widoczna ,ponieważ prawa do Ligi Europy ma Viaplay (tak usłyszałem na infolinii).

Bez problemu MP ,ale bez Ligi Europy można zamówić w Strefie C+ lub infolinii.

Ja załączyłem w opcji wł/wył bez zobowiązania 1 września za 30zł (co wychodzi 15zł na miesiąc). 

Za to na PSP 1-6 lecą LIVE ,wszystkie mecze eliminacji Mistrzostw Świata 

Faktycznie odpisali, że możliwość jest za standardowe 20zł do końca umowy lub 30zł wył/wł. Nie ustosunkowali się czemu nie ma opcji już włączenia samem... a to że nie ma LE w pakiecie nie bardzo rozumiem jakie ma znaczenie. Nieistotne, pozostanę więc przy dostępie online z upc go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy C+ jest naprawdę tak ułomne, że nie mogę przez wysłanie meila włączyć opcji Mistrzowska Piłka? Wczoraj zgłosiłem taką prośbę, dostałem info, że zapraszają mnie do kontaktu telefonicznego... Skoro jest możliwość wyłączenia pakietu przez meila to dlaczego nie działa to w drugą stronę? Inna sprawa, że nadal nie wiem, czemu nie ma tego w internetowej strefie abonenta, skoro przez ostatnie lata taka opcja była dostępna od ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2021 o 15:52, teson napisał:

W Strefie C+ nie będzie widoczna ,ponieważ prawa do Ligi Europy ma Viaplay

 

 

 

Godzinę temu, lukas_k napisał:

Inna sprawa, że nadal nie wiem, czemu nie ma tego w internetowej strefie abonenta, skoro przez ostatnie lata taka opcja była dostępna od ręki. 

 

U mnie jest normalnie w promocyjnej za 20 i cennikowej za 30

Edytowane przez nieświadomy
Dodanie cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...