Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.01.2021 o 15:43, maniek357 napisał:

W Strefie C+ jest Eleven bez zobowiązania za 15,9 zł (płatne co 2. miesiąc, więc miesięcznie wyjdzie 7,95). 

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tym Eleven. Z końcem stycznia kończy mi się promocja gdzie płaciłem 7,95zl. Z tego co widziałem w poprzednich postach raczej marna szansa, żeby przy tej, cenie zostać. Umowę mam do końca lutego 2022. Z tego co się orientuję, bo obecnym sezonie raczej nic ciekawego do oglądania nie będzie jeśli chodzi o piłkę nożną. 

Zastanawiałem się nad opcją włączania co drugi miesiąc za 15,90zl jak pisaliście, jednak nie mam takiej opcji. Do wyboru mam jedynie opcje:

1. "Promocja: 11,90 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego Umowy, a następnie 15,90 zł miesięcznie do końca obowiązywania Umowy" 

 

lub

2. Promocja: 13,90 zł/mies. przez 6 miesięcy. W kolejnych miesiącach nadal 13,90 zł miesięcznie z możliwością rezygnacji z opcji.

Czy dobrze rozumiem, że gdybym wybrał opcję nr 2 to przez 6miesiecy płacę 13,90zl, a po 6 albo nadal płacę tyle samo albo rezygnuję? 

 

Natomiast nie do końca rozumiem opcję nr 1. Jeśli bym ją wybrał to ile obowiązuje?  Tak długo jak moja umowa czyli do końca lutego 2022 i później automatycznie się kończy? Okres oznaczony to ten w umowie, a obowiązywania to do czasu aż nie złożę wypowiedzenia lub nie podpisze nowej?

Edytowane przez kuras_90
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kuras_90 napisał:

A to jeszcze mam pytanie. W którym momencie należałoby włączać i wyłączać opcję, żeby płacić co drugi miesiąc?

Setki razy było pisane. Wł. 1. Wył. Z końcem następnego, ostatniego dnia miesiąca.  Zgłaszasz wył. w dowolnym momencie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Chciałem dziś uruchomić poprzez chat opcję CANAL+ za 40 zł bez zobowiązań, ale polecono mi to zrobić koło 3/4 dnia miesiąca, żeby opłata była naliczona dopiero od marca, bo do 3/4 generowane są rachunki na dany miesiąc i żeby nie pojawiła się już opłata na ten miesiąc. To jak jest z tym włącz/wyłącz w końcu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Chciałem dziś uruchomić poprzez chat opcję CANAL+ za 40 zł bez zobowiązań, ale polecono mi to zrobić koło 3/4 dnia miesiąca, żeby opłata była naliczona dopiero od marca, bo do 3/4 generowane są rachunki na dany miesiąc i żeby nie pojawiła się już opłata na ten miesiąc. To jak jest z tym włącz/wyłącz w końcu? :)

Bzdury mówią. Normalnie dzisiaj i cały m. za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś uruchomić poprzez chat opcję CANAL+ za 40 zł bez zobowiązań, ale polecono mi to zrobić koło 3/4 dnia miesiąca, żeby opłata była naliczona dopiero od marca, bo do 3/4 generowane są rachunki na dany miesiąc i żeby nie pojawiła się już opłata na ten miesiąc. To jak jest z tym włącz/wyłącz w końcu?
Wejdź w wybraną opcję dodatkową, następnie sprawdź prognozę płatności i będziesz pewien na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...