Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.02.2021 o 18:03, PawelTSW napisał:

Będzie darmowy 

 

W dniu 26.02.2021 o 18:11, maciekmm napisał:

Super. Czyli nie trzeba czekac do 2go ?

 

Nie wiem czy się coś zmieniło, ale Ja korzystałem z opcji włącz/wyłącz Eleven. Zawsze było ok. Natomiast ostatnio włączyłem 01.02.2021 z zamiarem wyłączenia 31.03.2021. Skontaktowałem się na czacie w ostatni Piątek i chciałem zlecić wyłączenie opcji z dniem 31.03.2021. Okazało się, że mogę wyłączyć ją z niem 28.02.2021 i za luty nic nie płacę. Jak wyłącze z końcem marca to za marzec standardowo 15,90 zł do rachunku. Ok. I wyłączyłem z końcem lutego.

 

Zadzwoniłem 01.03.2021 i chciałem włączyć opcję to na infolinii powiedzieli, że ok. i za marzec normalnie płać (nie jest darmowy). Pytam się czy coś się zmieniło? Powiedział tylko zdawkowo, że się zmieniło. Zapytałem czy jak włączę 2-go to czy marzec będę miał darmowy, odpowiedział, że tak.

 

Dla bardziej wtajemniczonych - o co chodzi? Czy coś się zmieniło? Czy im się coś **** ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Borussia Dortmund Ale na tak krótki okres włączałeś raz, czy wiele razy ? Przeczytaj regulamin dowolnej opcji dodatkowej. Na końcu jest tabelka opłat, gdzie masz wyszczególnioną opłatę uzupełniającą. Za pierwszym razem może i nie pobiorą tej opłaty, ale przy kolejnych włączeniach już tak. Z rok temu już widziałem wpisy na forum, że PC+ naliczała takie częściowe opłaty. Oczywiście mowa o sytuacji włączenia i wyłączenia opcji dodatkowej w tym samym miesiącu. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek357 wiem o tabeli uzupełniającej, dlatego podałem ci przykładową kwotę 1zł, za eleven na trzy dni, lub 3zł za hbo analogicznie. Chodzi o kwestię, iż dawniej mieli to w nosie, włączałem tak różne opcje, w dłuższym przedziale czasowym, nie raz i nie schylali się, po tak mizerny grosz. Teraz już tak nie jest, co opisałem, każdy może sam to, łatwo sprawdzić, kiedyś było inaczej teraz jest inaczej.

 

@Pawel nie włączyłem w tym samym czasie tak, np. dwóch dodatków, ale to i tak bez znaczenia. No chyba, że nasz świetny operator cyfrowy ma inteligentny system, który powyżej iluś takich on/off dowala opłatę indywidualnie.

Edytowane przez Borussia Dortmund
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystko jest zgodne z regulaminem. W byłej N była to normalna praktyka. W sumie jeśli włączasz te dodatki na wybrane pozycje to i tak wyjdzie taniej niż płacić za cały miesiąc.Więc ten "mizerny" grosz to z obu stron jest taki sam ;)

 

 

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Konrados8 napisał:

Ciekawe co z pakietem mistrzowska piłka jak już tam nie będzie Ligi Europy cena będzie taka sama ? niestety polsat wygrał lm takie informacje pojawiają się w sieci.

 

Stara zagrywka płacisz za kanał, a nie kontent, który tam leci. Puszczą polsat cafe i powiedzą, że też jest co oglądać, z biedy niech tam zostanie w Polsacie, LM aniżeli trzeba byłoby dobierać kolejny płatny kanał. Ale faktycznie sposób, przedstawiania LM, to kpina. Jeszcze kącik, o prasowaniu by się przydał w studio, o gotowaniu i muzyce,już jest.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Jedno jest pewne Canal+ nie wygrał bo kasę wydał na tenis i nic nie dało dorabianie na reklamach😂

Nie wygrał , bo nie musiał ich kupować.  W większosci przypadkach dodają te kanały za 0 zł do umów.

Wilk syty i owca cała.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...