Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bartek67 Opcja dodatkowa "CANAL+ Seriale i Filmy" jest dostępna do włączenia tylko podczas przedłużenia umowy. Może ją Abonent otrzymać, jeśli na swojej umowie nie posiada włączonej pełnej paczki CANAL+ ze sportowymi. W przypadku jak Abonent posiada aktywną paczkę kanałów CANAL+ wraz z CANAL+ sportowymi, to nie będzie mógł skorzystać z aktywacji opcji kanałów CANAL+ bez sportu. Przy przedłużeniu umowy opcja dodatkowa "CANAL+ Seriale i Filmy" jest dostępna w dwóch wariantach za 5 zł/m lub za 0 zł/m. Cena ta jest zależna od tego, czy klient podnosi kwotę abonamentu pakietu głównego, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas aktywowania usługi Viaplay medium w Canal+ muszę podać rekomendowany mi przez C+ mail?, czy mogę jednak podać inny adres mailowy, którego jestem właścicielem?

Czy jeżeli posiadam usługę Viaplay wykupioną w UPC, to czy przy rejestracji Viaplay medium, wykupioną w C+ mogę podać tego samego maila, którego mam podanego na koncie Viaplay założonego poprzez usługodawce UPC?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bloo411 napisał(a):

Ktoś wie jak teraz włączać i wyłączać opcje dodatkowe w Canal+? 

w tej sytuacji dzwonisz 22 310 47 47 i włączasz za pośrednictwem konsultanta; wyłączyć można pisząc wiadomość przez ICA/Strefę Abonenta czy jak to się tam nazywa ...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad pakietem MP, bo prawa do LM się kończą po obecnym sezonie... zakładam ze nie ma opcji wypowiedzenia go w C+ z tego powodu? Bo na stronie jest pięknie napisane "Programy uruchamiane są we wtorki i środy, kiedy rozgrywane są spotkania Ligi Mistrzów UEFA. Dzięki temu widzowie mogą zobaczyć na żywo wszystkie mecze każdej kolejki Champions League" ale to obstawiam za mało ;) i za rok można zostać z pięknym pakietem w którym będzie leciała 1 liga polska w nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik już teraz dużo ostatnio dyscyplin sportowych nie mieści się na kanały sportowe "podstawowe" Polsatu. Nawet na kanale Polsat Sport Fight który myślałem że służy do pokazywania MMA czy Boksu jak było do tej pory nadawane są tam piłka nożna, siatkówka czy tenis. 

 

Dlatego do Polsat Sport Premium trafia coraz więcej dyscyplin jak np. siatkówka Liga Europy Pań, jutro mecz Wisły Kraków w 1 lidze, Motocyklowe Mistrzostwa, siatkówka plażowa czy nawet Tenis. Gdy dojdzie do tego piłka ręczna to chyba to znów będą musieli gdzieś te różne dyscypliny upchać. 

 

Można powiedzieć że z kanałów które były tylko dla Ligi Mistrzów od pewnego czasu wkładane są tam wszystkie transmisje które nie zmieszczą się w Polsacie Sport, Extra, News i Fight. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...