Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Dziś odkryłem, że na moim koncie nie ma możliwości od tego miesiąca uruchomienia Eleven Sports w opcji bez zobowiązania. Jest tylko opcja na pół roku lub opcja do końca umowy na pakiet podstawowy. Coś w tym temacie się zmieniło? To uniemożliwia opcję włącz wyłącz. Sprawdzałem pakiet Multi Man Pack i taka opcja jest. W opcji Multi Man Pack z Eleven Sports też brak możliwości zamówienia na czas nieoznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arkon napisał:

Tak z ciekawości dopóki nie ma apki, to mecze można oglądać na kanałach dedykowanych w C+? Bo obraz jest lepszy niż w tym skandynawskim badziewiu.

są kanały od 981 - 987 z plansza viaplay, tak jak bylo przedtem :) oczywiscie dekoder 4k

Edytowane przez tom427
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wally79 napisał:
24 minuty temu, p_gruszka napisał:
Może ktoś potwierdzić czy Netflix 4K (dodatek) też działa w opcji włącz/wyłącz?

Co masz na myśli (dodatek)? Chodzi Ci o dopełnienie do 4K?

Chodzi o opcję dodatkową "Netflix 4K" (rozszerzenie), która u mnie jest włączona ekstra poza głównym pakietem (kiedyś to kosztowało chyba 9 zł, aktualnie jest bodajże za 17 zł).

Pytanie, czy ktoś korzystał z tego w opcji włącz/wyłącz (więc mając w praktyce za połowę ceny)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inspektor apka Viaplay jest dostępna na modelu nawet z 2014 roku.

 

31 minut temu, p_gruszka napisał:

Może ktoś potwierdzić czy Netflix 4K (dodatek) też działa w opcji włącz/wyłącz?

Nic nie wiadomo, aby było. 

Zadzwoń kontrolnie to Ci powiedzą. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że opcję Viaplay też jest w opcji włącz/wyłącz? Bo z tego co widzę w strefie CanaPlus jest. Ktoś już korzystał? Zastanawiam się czy nie robić włącz/wyłącz niż z zobowiązaniem do końca umowy, bo może będą problemy z przedłużeniem umowy z opcją Viaplay za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, utede napisał:

A nie masz wykupionego viaplay? To widocznie nie zdążyli wyłączyć jeszcze 

 

Teraz, k05 napisał:

Mi konsultantka mówiła, że będzie póki nie pojawi się aplikacja Viaplay na dekoderach. 

Nie mam wykupionego,to pewnie jest tak jak piszesz że będzie dopóki nie będzie aplikacji dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mr. Brooks napisał:

Rozumiem, że opcję Viaplay też jest w opcji włącz/wyłącz? Bo z tego co widzę w strefie CanaPlus jest. Ktoś już korzystał? Zastanawiam się czy nie robić włącz/wyłącz niż z zobowiązaniem do końca umowy, bo może będą problemy z przedłużeniem umowy z opcją Viaplay za 0zł?

Jest w opcji w/w.

Od marca drożeje,  tak jak wyżej koledzy piszą. Ci co za 0 otrzymują,  nie będą objeci podwyżką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda mój przypadek. Zależało mi tylko na piłce nożnej. Umowa kończyła się 30/09. Wypowiedzenie złożone. Oferta przez telefon ciekawa ale jeszcze poczekałem.  W ostatni dzień zadzwoniłem na numer 12 294 78 79 i wynegocjowałem następujące warunki na kolejną 24 m-czną umowe:

  • Pakiet Relax
  • Canal+ 4k
  • Eleven
  • Polsat sport premium
  • multiroom po wifi
  • dekoder 4k + dekoder HD
  • Husler na 6 m-cy za 0zł

Cena: 56,79 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...