Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Kolego przesympatyczny, dzięki Ci za te rady, ale tak na logikę...

Zachęcacie do logiki...a tej absolutnie Wam brak.

Abonent nc+ nie ma potrzeby nigdzie dzwonić. Wchodzi do ICA i zamawia usługę/opcję.

Tyle i logicznie.

Tym samym sposobem wyłącza. Nie wydzwania do nc+, nie pyta mędrców tego forum.

Logika mu mówi, ze jeśli można zamówić to z automatu z ICA tak tak najprostszą metoda robi.

Nigdzie nie dzwoni, nie upewnia się czy można czy nie.

Bazuje na danych z serwisu i regulaminie.

To, że macie krótka pamięć...dzwoni do mnie wczoraj osoba raczej wykształcona, pyta to co mi zamówiłeś...ja wcale nie potrzebuję HBO GO.

Oczywiście praktycy to wiedzą,że już HBO w nc+ nie zamówimy....ale przecież stosunkowo niedawno można było zamówić samo HBO.

Logicznie...znajomy nie siedząc w temacie nie przewidział takiej zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, ze nie ze wszystkim się obnoszę ...co wiem i co rozumiem.

Oto możecie być spokojni. Naprawdę daję radę i to na ogół bez najmniejszych problemów.

 

Zaskakujace, ze poświęcacie tyle energii na wyperswadowanie mi w oczywisty sposób poprawnego wyłączenia opcji.  Może ktoś odważnie napisze co robię źle...?

Nie zdarzyło mi się aby ten sposób nie zadziałał. polecam zatem wszystkim.

 

Gdzieś, ktoś zauważył , że skrytykowałem Wasze sposoby?  Chyba nigdzie czegoś takiego nie znaleźliście? Jeśli są skuteczne to się ich trzymajcie.

Są 3 równoprawne sposoby. I wszystkie dobre o ile zadziałają.

 

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że szacowne grono jest oburzone.

Jestem pewien, że moderacja ma na uwadze moją prośbę do adwersarzy....napiszcie KONKRETNIE co robię źle (co źle radzę).

Jeśli ktoś konkretnie napisze co doradziłem źle..............poddaję się administracji do wy[beep]a włącznie.

Poki co chora byłaby sytuacja, ze kowal zawinił a Cygana...

Na razie to wy lawirujecie słowami, które nic nie wnoszą bo nikt nie wytknął mi konkretnego błędu. Czekam.

 

Oczywiście formalnie można mieć pretensję do nc+, że oferując HBO I GO łącznie  POWINNA tą opcję umieścić w 1 pozycji tabelki łącznie. w zakładce Szczegóły mojej oferty

Póki co są 2 pozycje i normalny użytkownik może się sugerować , że wyłącza się je oddzielnie.  I nie ma tu żadnej niepoprawności w procedurze.

 

otóż mam info ze źródła dlaczego w tabelce, o której pisałem są 2 pozycje.

Są bowiem abonenci którzy obie te opcje maja zamawiane oddzielnie...bo jeszcze jakiś czas temu tak można było.

To jednoznacznie określa, ze taki użytkownik wyłączając GO...nie wyłącza wszystkiego.

Edytowane przez Kirk
OK, rozumiem ferwor dyskusji, ale nazywanie innych użytkowników sitwą to już jest złamanie regulaminu, można to napisać w nieco kulturalniejszy sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój, bo się wzajemnie nakręcacie. Każdy sposób dobry gdy skuteczny. A wszystkie są skuteczne - więc... . Nie zaśmiecajmy już tego tematu, bo wątek "opcje dodatkowe" nie jest od tego aby pisać jak się je wyłącza i który sposób dobry/lepszy ?.

 

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
Godzinę temu, zuzik1111 napisał:

 

Oczywiście praktycy to wiedzą,że już HBO w nc+ nie zamówimy....ale przecież stosunkowo niedawno można było zamówić samo HBO.

Logicznie...znajomy nie siedząc w temacie nie przewidział takiej zmiany.

Powiadasz, że nie da się zamówić samego HBO??? Dobrze zrozumiałem?

Dziwne 3Lutego "dopalilem" rodzicom samo HBO na 12 miesięcy.6miesiecy pierwszych miesięcy 0zl kolejne 6miesiecy po 25zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, czarny_figa napisał:

Powiadasz, że nie da się zamówić samego HBO??? Dobrze zrozumiałe

Nie do końca. w tym watku od 2 stron mowa o ostatniej promocji nc+.

Jeśli mowa o usłudze 3xHBO  jest oczywiście dostępna ...choć nie zawsze z poziomu ICA. Np. teraz na kończacej się umowie mam mozność domówić tylko HBO z GO za 35 zł....ale nc+ napisało

 

informuję, że przedłużając umowę może Pan dobrać  same kanały hbo be opcji mobilnej hbo go.

więc oczywiście można.

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciąć wszelkie spekulacje bo jestem świeżo po kontakcie z konsulami:

W ICA macie wspomnianą powyżej  opcję włącz HBO i HBO go do końca marca a potem decydujesz co dalej czy jakoś tak...?

W ICA zamawiacie ta usługę, potem w marcu w dowolnym dniu piszecie przez formularz kontaktowy do nich 1 zdanie: proszę o wyłączenie opcji dodatkowej HBO wraz z HBO go z końcem bezpłatnego okresu promocyjnego tj. dniem 31 marca. I po temacie. zostanie wyłączone wszystko a wy nie poniesiecie opłat.

Edytowane przez Tiesto12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem z nimi ugadac Elevensport za 7.99 ale nie chca dac wiec zastanawiam sie nad opcja wlacz/wylacz

 

Dla uscisnienia , jesli chce bawic sie w opcje wlacz/wylacz ElevenSport to najlepiej wlaczac usluge na poczatku miesiaca i wylaczac ja na koniec kolejnego, wtedy rozumiem ze kwota 15.90 jest naliczana tylko do tego 2go miesiaca w ktorym nastepuje wylaczenie. np 1/03 wlaczyc ,30/04 wylaczyc ,1/05 wlaczyc ,30/06 wylaczyc itd... dobrze to rozumimem? nie jest jakas wymagana przerwa pomiedzy wylaczeniem a ponownym wlaczeniem uslugi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, mixMZ napisał:

Probowalem z nimi ugadac Elevensport za 7.99 ale nie chca dac wiec zastanawiam sie nad opcja wlacz/wylacz

 

Dla uscisnienia , jesli chce bawic sie w opcje wlacz/wylacz ElevenSport to najlepiej wlaczac usluge na poczatku miesiaca i wylaczac ja na koniec kolejnego, wtedy rozumiem ze kwota 15.90 jest naliczana tylko do tego 2go miesiaca w ktorym nastepuje wylaczenie. np 1/03 wlaczyc ,30/04 wylaczyc ,1/05 wlaczyc ,30/06 wylaczyc itd... dobrze to rozumimem? nie jest jakas wymagana przerwa pomiedzy wylaczeniem a ponownym wlaczeniem uslugi? 

 

Możesz 1 marca zlecić przez czat nc+ że prosisz o wyłączenie opcji Eleven z 31 marca. I tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, roberttosat said:

Nie ma znaczenia którego dnia miesiąca zlecisz wyłączenie, opcja wyłączy się na koniec miesiąca.

 

chwila.... 

a co z platnoscia? to gdzie ten trick wlacz wylacz i placic 2x mniej ... ?  no chyba ze po prostu nie placi sie za ten miesiac w ktorym sie wlaczy badz wylacza ... jak to rozumiec... ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co , jesli wlacze usluge 01 marca i wylacze ja 15-go marca to mam marzec za free i nie bede za niego skasowany w kwietniu;)?

 

Dlatego pytalem precyzyjnie o daty co i kiedy robic by placic efektywnie polowe.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...