Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet nie wiem czy nadal mam te kanały w NC+. Ani razu ich nie oglądałem poza meczami Ligi Mistrzów czy Ligi Europy na żywo. Domyślam się, że większość osób postępuje tak samo. Cena w NC+ to 20zł/msc ze zobowiązaniem do końca umowy. Przy takich warunkach nie ma szans żebym je uruchomił. W Polsacie ciągle trzeba przedłużyć cyrograf żeby je dostać :D. Nie ma żadnych sygnałów, że abonenci CP dostaną na nie jakieś (rozsądne) oferty bez przedłużania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, the cable guy napisał:

.....jeśli ktoś ma taką opcję. U mnie nie ma włącz/wyłącz tylko jest za 20zł do końca umowy, a nie mam zamiaru płacić za nic.

Dzwoniąc na infolinię możesz to dostać za 15/m-c (włącz-wyłącz).

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu - docinki pod adresem innych Użytkowników forum.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2019 o 18:19, ircios napisał:

Dzwoniąc na infolinię możesz to dostać za 15/m-c (włącz-wyłącz).

I ta opcja byłaby myślę do zaakceptowania w sumie mam za  60 zł do konca roku  (wyłączając tzn. nie wykupując za miesiace czerwiec do sierpień - bo chyba LM następna edycja rusza we wrześniu) LM i LE za 6 dyszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartc1 napisał:

I ta opcja byłaby myślę do zaakceptowania w sumie mam za  60 zł do konca roku  (wyłączając tzn. nie wykupując za miesiace czerwiec do sierpień - bo chyba LM następna edycja rusza we wrześniu) LM i LE za 6 dyszek.

Za 6 dyszek to chyba do końca sezonu 2018-2019, a licząc do końca roku to 120 {luty+marzec=30,kwiecień+maj=30 razem 60  wrzesień+październik=30 listopad+grudzień=30 razem 60 }, sumując daje 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki myślałem :( że 15 zł za m-c przy czym miesiąc w którym włączam za free np. włączam w lutym mam free a marzec płacę 15 zł :) 

Czyli lipa skoro za dwa miechy 30 zł

I tak naprawdę opcja z zobowiązaniem czy tez bez na jedno wychodzi finansowo skoro liczymy wyłączenie bez zobowiązania przez okres wakacyjny :(

 

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 zł to przesada za 2 miesiące. Za dobrze by było ;) Poza tym na logikę to wcale by się przecież nie opłacało żadnemu abonentowi, bo ze zobowiązaniem byłoby drożej niż bez ;)

 

W opcji włącz wyłącz wychodzi taniej bo ww. okres zapłacisz 120 zł, a za 12 miesięcy 240 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę gdzieś w październiku zeszłego roku  i dostałem Extra, 6 C+ i HBO za 69 zł. Niestety zapomniałem wtedy w ogóle zapytać o Ligę Mistrzów. Rozumiem, że wyłączą mi kanały Polsatu z końcem stycznia? Widzę, że niektórzy tu piszą, że w ICA widzą możliwość włączenia tego pakietu. U mnie tego brak. Stąd pytanie: czy wszyscy macie w ICA możliwość zamówienia pakietu Mistrzowska Piłka, czy tylko ja jestem jakiś wyodrębniony? Wiem, że jest infolinia, ale chodzi mi tu teraz tylko o ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale przy opcji włącz/wyłącz za 30 zł ( czyli 15/zł/m-c) jest opłata aktywacyjna za 15 zł. Cwaniaczki z nc+ wiedzą, że taką opcje będą wybierać abonenci. Wychodzi drogo, bardzo drogo, czyli 23 zł /m-c.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos, masz rację. U mnie dopiero dzisiaj w ofercie cennikowej pojawiła się oferta na Mistrzowską Piłkę i rzeczywiście w szczegółach oferty jest aktywacja pakietu za 15 zł. Bieda okrutna :/ Oby nie poszli tą drogą w kwestii pozostałych opcji w ofercie cennikowej...

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, pewnie przypuszczali, że mało kto wykupi te kanały ze zobowiązaniem za 20 zł skoro są one przez pół roku praktycznie martwe bo tylko powtórki i plansze. Najkorzystniej wyglądało więc włącz/wyłącz za 15 zł/msc. Myślę, że w innych opcjach tego nie wprowadzą, tyle lat praktykujemy włącz/wyłącz i oni doskonale o tym wiedzą, ale to umożliwiają bo pewnie spora część osób która z tego korzysta nie wykupiłaby opcji ze zobowiązaniem po prostu rezygnując z różnych opcji dodatkowych(w tym ja). 

No cóż jak i tak skorzystam z włącz/ wyłącz w marcu i wyłączę z końcem kwietnia, wyjdzie 22,5 zł/msc, a w lutym i maju wystarczy mi to co na TVP. Na jesieni też pewnie włączę październik-listopad, a później kończy mi się umowa więc może wynegocjuje to za lepszą cenę.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...