Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aha.W takim razie musiałem przeoczyć np John Wick czy Den of thieves ...czy tez Hunter killer..Lalaland i Sicario tez mi umknęło ;)

Dalej pisać?

Green Book na Amazon tez musiał być w Sky Cinema...;)

To tak na szybko:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, z każdym kolejnym postem pogrążasz się coraz bardziej

Nigdzie nie udowodniłeś, że w/w przez Ciebie rynki posiadają pakiet filmowy ze wszystkimi wytwórniami. Zasadniczy błąd jaki popełniasz, to taki, że skupiasz się tylko na dużych wytwórniach, a jest to może z połowa dostępnych filmów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawopNie dość że po raz kolejny nie odpowiadasz,to wykazujesz ponadprzeciętny sarkazm,bo nie jest po Twojej myśli.

Hmmm....Czy mówimy o 20th Century Fox,Warner,Paramount,Universal,Sony,Lionsgate,Disney? Czy o STX,Saban,A24,IFC,Orion,Momentum,Vertical?

O których z nich??

23 minuty temu, umek napisał:

 

Dalej pisać?

 

Pisz.Wygląda na brak Lionsgate,nie połowy wytwórni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa jest taka ze oglądając mecz zajmując się dzieckiem po pracy na szybko z głowy wypisałem Ci filmy których Sky niegdyś nie pokaże i nie pokazał.

I to w momencie gdy Sky nie ma konkurencji w przeciwieństwie do Canal+.

Więc nie oszukujmy się ale zwyczajnie nie przyznasz ze nie masz bladego pojęcia o  czym piszesz...bladego Masz pretensje do świata ze w Polsce jest HBO i ma cżesc wytwórni co sprawia ze Canal+ to dno..no cóż Google tez dno bo Android nie ma 100% rynku ..Ferrari to w ogóle jakiś motłoch ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umekProściej było napisać że SKY Cinema,ma jakiś problem z Lionsgate.Po prostu

Bladego pojęcia nie masz Ty,pisząc że SKY Cinema nie ma połowy wytwórni.Nie mam pretensji.Zastanawiam się jakim cudem w takim kraju jak UK, SKY nie ma konkurencji,a Polskę każdy traktuje jak pożyczony rower-każdy na nim jeździ i zarabia...Przecież gdyby to co się dzieje w Polsce było normalne,w UK też oprócz SKY,powinno byc HBO,C+,i może ktoś jeszcze.Widocznie to nie jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz..nie jesteśmy na tym forum alfą i omegą  jak Ty;)

Masz rację...Sky Cinema ma wszystko i basta. Wiesz ..rozmowa to przedewszystkim umiejetność słuchania....tego się naucz.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończ już z tą komedią...miłej nocy.
Nie chcąc śmiecić tego forum powiem tylko ze dalszej dyskusji nie będzie skoro nikt nie jest w stanie Ci do rozumu przemówić to ja się tez poddaję..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może komuś wystarczają 4 premiery klasy B w miesiącu? Może ludzie chcą za to płacić i im to wystarcza. Mogą pokazywać jedną premierę w miesiącu ale jak są na to chętni to co komu do tego? Nie trzeba przekonywać całego forum jakie to C+ jest nie dobre, bo idąc tym tokiem rozumowania to powinien być przykaz by każdy miał abonament u jednego operatora komórkowego, miał jedną słuszną markę samochodu itd. Myślałem że po to mamy wolny rynek by każdy wybierał co mu odpowiada.
Wracając do tematu, szkoda że C+ stracił (stan na tę chwilę) Monolith. Ale wciąż emituje nowsze filmy niż TVP/Polsat i TVN razem wzięte. Dokumenty też są dobrą sprawą, bo tak naprawdę to na dobry dokument możemy liczyć tylko w Planete lub w C+. Discovery już dawno przestało być dokumentalne. Do tego jako jedyni w Polsce emitują galę Oscarową, każdy może nie ogląda, dla mnie jednak bardzo ciekawe wydarzenie.

 

Podsumowując moje bazgroły: wszystkich nie uszczęśliwisz. Trzeba zacząć od siebie. Nikt nikomu nie przystawia pistoletu do głowy i nie zmusza do posiadania C+.

 

 

 

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się @kingofsouth nawet ten kontent co ja mam to czasem za dużo bo nie mam czasu wszystkiego obejrzeć. Do kina warto chodzić, pod warunkiem że jest spokojna widownia. Trafiłem kilka razy na seans z taką widownią że odechciewa się wszystkiego. Przyjemniej ogląda się przed telewizorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższa pyskówka udowadnia tylko, ze chore ego paru gości napędza śmietnik w dyskusji o "życiu po ciemnej stronie Księżyca". Nie pomaga posiadanie wszystkich kanałów świata by w imię swej "racji"  zapamiętale karmić trolla. Zamiast zagłodzenia tematu milczeniem.

Sfrustrowany Palamander od paru tygodni przedstawia stan swego ducha (ma do tego prawo) ....a ci co umieją "słuchać" zamiast przyjąć to do wiadomości i nie droczyć się o nic  tyle nocy  "walczą o prawdę" . Bo tylko o subiektywny pogląd.

Dobrego dnia...

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuzik1111 napisał:

Powyższa pyskówka udowadnia tylko, ze chore ego paru gości napędza śmietnik w dyskusji o "życiu po ciemnej stronie Księżyca". Nie pomaga posiadanie wszystkich kanałów świata by w imię swej "racji"  zapamiętale karmić trolla. Zamiast zagłodzenia tematu milczeniem.

Sfrustrowany Palamander od paru tygodni przedstawia stan swego ducha (ma do tego prawo) ....a ci co umieją "słuchać" zamiast przyjąć to do wiadomości i nie droczyć się o nic  tyle nocy  "walczą o prawdę" . Bo tylko o subiektywny pogląd.

I to pokazuje, ze magiel to dla wielu naturalne środowisko.Żadne dobre zmiany lub pogłębienie wiedzy nie są pokłosiem tej wymiany zdań...tylko piana na ustach. W trwanie w okopach.

 

Dobrego dnia...

 

 

 

Dokładnie. Jedni warci drugich. Zamiast ignorować typa bez przerwy piszącego to samo, zachowują się w identyczny sposób.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Palamander napisał:

Czy to w USA,czy w większości krajów Europy mimo że są dziesiątki serwisów VOD,istnieje przynajmniej jeden kanał filmowy premium,w którym są emitowane filmy wszystkich wytwórni.

Ale bredzisz z tym USA. Tam jest jeszcze większe rozdrobnienie do emisji premier filmowych niż u nas, dlatego stacje premium tam stawiają na własne oryginalne produkcje serialowe.

HBO

Showtime

Starz

Epix

Cinemax

 

A pewnie o czymś jeszcze zapomniałem.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diabeuCzyli program TV/rozpiska kłamie...

https://www.ontvtonight.com/guide/listings/channel/69046988/hbo-east.html

Przejrzyj sobie program na tydzień,i przestań być mitomanem

Z premierami jest u nich tak samo jak u nas.W tej chwili w Orange VOD premierowo możesz sobie kupić Parasite,Zombieland 2,Jokera itd

Rozumując w ten sposób jak Joker "poleci" na HBO,to premierą na upartego nie będzie?

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to są stare filmy? -Alita,John Wick 3,To My,Ma,Shaft 2019,Anna,Topielisko, Godzilla II:Król Potworów,Tolkien,

Są wszystkie wytwórnie w jednym miejscu?-tak.Są nowe filmy?-tak.Czego abonent może chcieć więcej?Niczego?To jest meritum,a nie czy ANNA była gdzieś miesiąc wcześniej emitowana,a SHAFT 2miesiące

 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...