Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę że C+ traci prawa filmowe. Jednak co mi da psioczenie na tę sytuację? Mimo tego że je traci to w kwietniu dla mnie jest kilka filmów które obejrzę. I tylko to chciałem napisać, doszukać się jakiś plusów. Nie chcę odkopywać poprzedniej dyskusji o monolith.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Bloo411 napisał:

@Palamander, ciebie to chyba całe życie okłamują, skoro taki na punkcie kłamstwa jesteś przewrażliwiony, co ?

A ja nie rozumiem dlaczego Ty taki szczęśliwy jesteś że C+ kłamał.Wyjaśnisz mi to??Racjonalnego wytłumaczenia nie mam,to może mnie oświecisz 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, po pierwsze. Nikt z Canal+ nie kłamał, bo na tamten okres posiadali prawa do Monolithu. Dwa, zwisa mi to, bo istnieje życie poza Canal+. Trzy, jak będę chciał sobie film obejrzeć, to mam szeroki wybór w postaci chociażby serwisów VOD, jak HBO GO, Amazon Prime Video etc. Canal+ nie jestem jedynym źródłem dostępu do filmów, poza tym nigdy nie było tak, że wszystko z filmów było w Canal+. Cztery, jak przestanie mi odpowiadać oferta filmowa Canal+, to też z niej zrezygnuje, a nie będę jęczał co kilka postów, że jestem okłamywany, że kiepska oferta itd.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Palamander napisał:

@PawopSięgnij myszką do komunikatu ,że Monolith sprzedał prawa TVP.I zobacz co tutaj od tego momentu się dzieje. Wiadro szyderczych,prześmiewczych pomyj wylaliście na TVP. A C+ zacierał rączki,że zrobił ludzi w .....,to jeszcze im przyklaskują

 

W poniedziałek zobaczymy czy masz rację z tymi filmami, jak wyjdzie cennik reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Są ważniejsze w życiu sprawy , niż pisanie tego samego co kilka dni. Jak długo tak można zaśmiecać ten wątek?

 

Tym bardziej, że owa pisanina, to taka sztuka dla sztuki, bo nikt z CP+ nie czyta tutejszych żali. Z drugiej strony, jeszcze głu psi są ci, którzy wchodzą w polemikę z wylewającym żale. Po protu karmią trolla.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bloo411 napisał:

@Palamander, po pierwsze. Nikt z Canal+ nie kłamał, bo na tamten okres posiadali prawa do Monolithu. 

Po co tak kłamiesz???? W sierpniu TVP podpisywała umowę,i wiedzieli że w grudniu kończy się-wygasa, umowa C+ z Monolith. Po podpisaniu umowy C+ wiedział że traci prawa,a nadal wysyłał komunikaty że nie stracił żadnych praw.

6 minut temu, śmiechu warte napisał:

 

Tym bardziej, że owa pisanina, to taka sztuka dla sztuki, bo nikt z CP+ nie czyta tutejszych żali.

Na maile nie odpowiadają,na FB usuwają posty."Profesjonalizm i dbałość o abonentów" w każdym momencie C+ prezentuje

Trollem jedynym w tym przypadku jest C+ PL

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, no i co z tego, że w sierpniu podpisali, jak umowa weszła w życie od 2020 roku, a do końca 2019 prawa do filmów Monolithu miał Canal+. HBO Polska jak straciło na 1,5 roku prawa do filmów z WB, to też o tym nie informowało na lewo i prawo. Nikt o takich rzeczach nie informuje, żaden nadawca. Informują tylko o nabytych prawach. I skończ proszę z tym pisaniem w każdym poście, że wszyscy kłamią, bo to już się robi nudne.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bloo411 napisał:

@Palamander, no i co z tego, że w sierpniu podpisali, jak umowa weszła w życie od 2020 roku, a do końca 2019 prawa do filmów Monolithu miał Canal+. HBO Polska jak straciło na 1,5 roku prawa do filmów z WB, to też o tym nie informowało na lewo i prawo. Nikt o takich rzeczach nie informuje, żaden nadawca. Informują tylko o nabytych prawach. I skończ proszę z tym pisaniem w każdym poście, że wszyscy kłamią, bo to już się robi nudne.

 

 

To umowa TVP jest na pierwszą emisją czy drugą emisję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bloo411 napisał:

HBO Polska jak straciło na 1,5 roku prawa do filmów z WB, to też o tym nie informowało na lewo i prawo. 

Przepraszam...A w tamtym momencie rzecznik HBO mówił,że żadnych praw nie stracili,szedł w zaparte??? Rzecznik C+ wyśmiał TVP,i OFICJALNIE powiedział że prawa posiadają nadal.Oj tam,zapomniał dodać że jeszcze tylko przez 4 miesiące?

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rotalplus napisał:

 

 

To umowa TVP jest na pierwszą emisją czy drugą emisję?

Komunikat tego nie mówi. Podane jest, że TVP zawarło umowę strategiczną, wyłączną z Monolith Films na 3 lata do najciekawszych filmów z katalogu tego dystrybutora.

 

źródło: https://www.tvp.pl/centrum-informacji/informacje-dla-mediow/komunikaty-centrum-informacji/strategiczna-wspolpraca-tvp-i-monolith-films/44013068

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik nc+ odpowiedział, że na tamten moment były to drugie emisje - ale to byłoby bez sensu żeby na 4 miesiące drugie emisje a później pierwsze....

Poza tym rzecznik stwierdził ,że 

Cytat

Filmy dystrybuowane przez Monolith Films, które na mocy ogłoszonej umowy mają być emitowane w Telewizji Polskiej, pojawią się tam dopiero po premierowej emisji telewizyjnej w CANAL+ (w tzw. drugim oknie telewizyjnym)
 


Stąd jeśli któryś z filmów poleci w pierwszym okienku TVP to rzecznik kłamał, bo mówił o całym katalogu a nie treściach zacytowanych w komunikacie, który podawał wyłącznie wybrane tytuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska podpisała trzyletnią umowę ramową, na mocy której będzie kupować wyłączne prawa do emisji w kanałach otwartych filmów dystrybuowanych przez firmę Monolith Films. W pierwszym roku pokaże ponad 100 produkcji.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-filmy-od-monolith-films-przez-trzy-lata-emisja-w-tvp1-tvp2-i-tvp-kultura
 
 
Także różnie można to interpretować, a brak premier z Monolithu w Canal+ nie ułatwia sprawy. Ale jak wspomniał kolega wyżej, póki co, jest to drugie okno.
Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2020 o 16:37, Palamander napisał:

Dokładnie to napisałem w poście,który usunięto? Ze STUBER trafiłem idealnie,LALECZKI też się spodziewałem.

Monolith podpisał umowę z TVP,czekał na pieniążki które po podpisaniu ustawy medialnej dostanie.

Mogą sobie wybrać około 150 największych hitów i wyemitować.

12 kwietnia będzie w TVP2 Johnn Wick 3,Niedobrani również emisja w okresie Wielkanocy....

Do 12 kwietnia - póki co - brak tych filmów w TVP1 i TVP2. Na szybko zauważyłem,  że będzie "Cudowny chlopak" i "Chata" z Monolithu, ale to filmy, które już były w C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...