Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tak bardzo wierzą że jest sens inwestowania w sport to nie ma ci się zastanawiać tylko czas rozdzielić ofertę na filmową i ofertę filmową a nie w piątkowy wieczór na kanale filmowym wydawałoby się leci ochłap typu liga niemiecka..

 

Czas stworzyć porządny kanał filmowy i sportowy i sprzedawać je z rok..zobaczymy wtedy co i jaki ma sens.

 

Sport jest drogi co widać w każdej platformie i nie można poświęcać jednego dla dobra drugiego.

 

A tak jest jak jest:)

No i jak wiemy liczba abonentów nie rośnie....bo niby dlaczego ma przybywać frustratów narzekających na mecze ligi niemieckiej gdy w Netflix znów jakiś dobry serial w 4K ewentualnie jakiś film w HBO..

 

A pisanie że znamy Canal + z forum...no cóż...to się nazywa tupet.

 

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Palamander napisał:

Niesamowite,w końcu to zauważyłeś...

 

Każdy to zauważył, tylko ty byłeś w takim amoku najeżdżając na Canal+, że tego nie zauważyłeś. Poza tym Wikipedia to żadne źródło. Tam każdy może sobie napisać co chce. Jeżeli ty Wikipedię traktujesz jako wiarygodne źródło, to tylko ci pogratulować ?

Edytowane przez Bloo411
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411Każdy zauważył? Żartujesz teraz sobie? Większość twierdzi że C+ jest nadal super,i ma super nie zmienioną  ofertę filmową.Trzeba rezygnować,nie przedłużać umów,tylko żeby złego słowa na temat C+ nie powiedzieć.Czytając wypowiedzi tutaj trzeba wręcz w obronie C+ stawać za te dokumenty premium.

Po raz trzeci zapytam czy odpowiesz na moje pytanie z 18 lutego?

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, nie żartuję sobie. Jestem poważny. Tylko, że inni wiedzą, że poza Canal+ są jeszcze inne kanały filmowe i serwisy VOD, gdzie można obejrzeć filmy. Tylko ty uczepiłeś się tego Canal+ tak, jakby w twoim TV nie było żadnego innego kanału. Kolejna kwestia, każdy zna już twoją opinię i zdanie na Canal+, więc po kij ciągle pisać to samo po kilka razy dziennie?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411##CANAL + to największe hity filmowe i serialowe prezentowane w telewizji po raz pierwszy, nieprzerywane reklamami. Nagradzane kino prosto z Hollywood##

Co w ten sposób C+ reklamował? Dokumenty,Sport???? Filmy z hukiem wyleciały z C+,a Ty w bzdurny sposób to jeszcze uzasadniasz i usprawiedliwiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, jak wyleciały z hukiem?. Przecież Canal+ nie pozbył się całkowicie filmów. Cały czas możesz obejrzeć filmy. Piszesz tak, jakby filmy całkowicie zniknęły z oferty Canal+. Poza tym, odkąd pamiętam Canal+ oferować filmy i sport. Ja tu nic nie uzasadniam i nic nie usprawiedliwiam. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy nie ma w Canal+ filmów z Monolith Films. Czy to chwilowe, czy to się zmieni?. Nie wiem i nikt z nas tego nie wie. Czas pokaże. A tobie radzę wyluzować, pogoda dzisiaj ładna. Może idź z dziećmi na spacer i ochłoń.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty rozumiesz, że miesiąc do miesiąca nierówny?. Widać dla ciebie to ciężkie do zrozumienia. Szkoda, że jeszcze nie zrobiłeś porównania z HBO, gdzie w marcu tam większość premier to seriale, lub premiery kolejnych sezonów. Poza tym, Canal+ to film i sport. Od zawsze tak było. Widzę, że dalsza dyskusja z tobą jest bez sensu, bo to jak mówić do ściany. Coraz więcej osób tutaj daje sobie spokój z dalszą dyskusją z tobą, bo to nie ma sensu.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiesz na pytanie z 18 lutego w końcu?Czy masz zabronione?

Do stycznia można było psioczyć na to z jakim opóźnieniem są filmy,ale nie na ich ilość

To ile tych "słabych" miesięcy będzie jeszcze? 50. Skoro do dzisiaj takiego lutego i marca w historii C+ nie było

Jaki angielski humor z HBO. Za 20pln co miesiąc 4-5 Blockbusterów.Dobre porównanie?

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci wyżej pisałem, zrezygnuj z Canal+, a skończy się twoja gehenna. Będziesz mniej sfrustrowany. Zostaw sobie Cinemax, a będziesz zadowolony z comiesięcznej ilości premier. Pytanie tylko ile z tych premier obejrzysz?. Często na ilość nie przekłada się na to, ile z tego obejrzysz, ponieważ nie każdy film cię interesuje.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411Gehenna,sfrustrowany? Człowieku,to ty jesteś nawiedzony z obroną dna jakim jakim jest w tej chwili C+.Może ty jakieś archiwalne nagrane C+,oglądasz, a nie aktualne.

Trzeba ludzi ostrzegać przed takimi naganiaczami jak Ty na ten kanał "premium".Ciekawe co wy od nich w zamian macie za taką reklamę i obronę?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, to proponuję ci, abyś wyszedł na ulicę i ostrzegał ludzi przed Canal+ i jego naganiaczami, skoro poczuwasz się do takiej misji  ? . Zauważyłem taką tendencję u ciebie, że jeżeli ktoś się z tobą nie zgadza, to zawsze używasz tego samego argumentu, że ktoś komuś płaci za "obronę", "reklamę" etc.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palamander, szkoda, że patrzysz na innych, a nie dostrzegasz wielkiego problemu u siebie i tego, że na każdej stronie się powtarzasz, jaki to Canal+ jest zły, że sięgnął dna etc. Każdy zna twoje zdanie i opinię. Więc po co drążyć temat?. Po co dalej się powtarzać?. Ja nie bronię Canal+. Też nie wszystkie ich wybory mi się podobają. Jednak poza Canal+ mam jeszcze dostęp do HBO/Cinemax, HBO GO, Amazon Prime Video, Netflixa. Także zawsze gdzieś na którymś z w/w znajdę coś do obejrzenia. Jak nie będzie to film, to serial. Jak nie w Canal+, to na HBO lub Amazonie itd. A ty zachowujesz się jakbyś poza Canal+ nie miał w TV innej stacji, jakbyś był zmuszony do oglądania tylko Canal+. Canal+ nie spełnia twoich oczekiwań?. Ok, ma prawo, bo ostatnio nie ma filmów z Monolithu i wszyscy to wiedzą. Nie widzę zatem problemu, abyś przy najbliższej okazji zrezygnował z abonowania paczki Canal+. Po co masz bulić, skoro nie jesteś zadowolony?. Rozwiążesz swój problem, nie będzie sfrustrowany ich ofertą. Może wtedy znajdziesz więcej czasu dla trójki dzieci, żony, nie będziesz trwonił energii na narzekanie.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411Ale ja też mam HBO/GO,Cinemax...Chodzi o to jak nowe władze C+,od lutego robią w ....,ponad 2 mln swoich abonentów.Wcześniej,nigdy tak drastycznie źle to nie wyglądało.I jak widać to jest dopiero początek ich "zabawy".Następny etap to "premium" liga Łotewska i Albańska? Skoro filmy zastąpili dokumentami,to kto im zabroni

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dwa lata miałem kanał Sundance, nie spełnił moich oczekiwań to przy przedłużeniu umowy się go pozbyłem. Więc co stoi na przeszkodzie by niezadowoleni abonenci pozbyli się C+ ? Chyba nic, trzeba tylko dotrwać do końca umowy. Nikt nikogo nie musi przekonywać do tego czy posiadanie C+ jest słuszne czy nie. Jak ktoś chce płacić za te kanały to co komu do tego?

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Bloo411 napisał:

@Palamander, szkoda, że patrzysz na innych, a nie dostrzegasz wielkiego problemu u siebie i tego, że na każdej stronie się powtarzasz, jaki to Canal+ jest zły, że sięgnął dna etc. Każdy zna twoje zdanie i opinię. Więc po co drążyć temat?. Po co dalej się powtarzać?. Ja nie bronię Canal+. Też nie wszystkie ich wybory mi się podobają.

Narzekasz, że @Palamander się powtarza, a sam robisz to samo...

 

Ok, ma prawo, bo ostatnio nie ma filmów z Monolithu i wszyscy to wiedzą.

Już zmieniłeś podejscie, to nie wina tego, że po prostu nie ma żadnych filmów i czekamy kolejny miesiąc i na pewno będą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bugmenot napisał:

 

 

 

 

Już zmieniłeś podejscie, to nie wina tego, że po prostu nie ma żadnych filmów i czekamy kolejny miesiąc i na pewno będą? ;)

Nie zmieniłem podejścia, pisałem, aby poczekać do marca, a wtedy będzie coś więcej wiadomo. Poza tym masz pewność, że na 100% już nie będzie?. Nie wiemy tego, czy czasami nie są prowadzone jakieś rozmowy z Monolithem. Także nie można tego wykluczyć. HBO też miało swojego czasu problem z WB i trochę im zajęło (bodajże rok czy 1,5), zanim się dogadali i filmy z WB powróciły na antenę HBO. Kończąc temat, na tą chwilę nie ma premier z Monolith Film w Canal+ i na tym wypadałoby poprzestać.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot, nikt nigdy zwykłych śmiertelników o tym nie informuje. Także co to da? Co to zmieni, że napisał do kogo się da? Choćby i do samego papieża napisał, to nikt mu ŻADNYCH informacji nie udzieli. Choćby i nawet były prowadzone rozmowy z Monolithem, to nikt mu o tym nie powie. To są tajemnice handlowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...