Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery lutego 2018 w HBO:


1-4.02 wszystkie części serii TRANSFORMERS


1.02 20:10 TRANSFORMERS (2007)


2.02 20:55 TRANSFORMERS:ZEMSTA UMARŁYCH (2009)


3.02 20:10 TRANSFORMERS 3 (2011)


4.02 17:20 TRANSFORMERS:WIEK ZAGŁADY (2014) i 20:10 TRANSFORMERS:OSTATNI RYCERZ (2017) (Paramount Pictures) (w filmie występują Anthony Hopkins,Mark Walhberg,Josh Duhamel i Stanley Tucci)


9.02 21:05 Włoska robota (2003) (Paramount Pictures) (w filmie wystepują Mark Wahlberg,Jason Statham,Charlize Theron i Edward Norton)


11.02 20:10 BAYWATCH:SŁONECZNY PATROL (2017) (Paramount Pictures) (w filmie wystepują Zac Efron,Dwayne Johnson,Alexandra Daddario i Kelly Rohrbach)

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy te 2 kanały premium straciły na rzecz innych graczy tylko Warnera i Kinoswiat czy cos jeszcze? I gdzie mozna znaleźć która z tych stacji emituje filmy od mniejszych dystrybutorow typu Best film forum film itp.?

Edytowane przez PIOOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Strażnicy Galaktyki 2 na HBO są z lektorem czy dubbingiem? Zazwyczaj było tak, że film z dubbingiem zaczynał się w godz 16:00-18:00. Wieczorne emisje, czyli te po 20:00, były już z lektorem. Jak jest tym razem? Chciałem sobie nagrać z lektorem, ale nie mam pewności, że jak wybiorę emisję po 20:00 to film będzie z lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W noworocznej niespodziance była wersja z lektorem. Co ciekawe, w Internecie można już też spotkać tą wersję. Ja również osobiście wolę lektora, aniżeli dubbing i też się cieszyłam, że obejrzałam w końcu z lektorem.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery lutego 2018 w HBO:


1-4.02 wszystkie części serii TRANSFORMERS


1.02 20:10 TRANSFORMERS (2007)


2.02 20:55 TRANSFORMERS:ZEMSTA UMARŁYCH (2009)


3.02 20:10 TRANSFORMERS 3 (2011)


4.02 17:20 TRANSFORMERS:WIEK ZAGŁADY (2014) i 20:10 TRANSFORMERS:OSTATNI RYCERZ (2017) (Paramount Pictures) (w filmie występują Anthony Hopkins,Mark Walhberg,Josh Duhamel i Stanley Tucci)


9.02 21:05 Włoska robota (2003) (Paramount Pictures) (w filmie wystepują Mark Wahlberg,Jason Statham,Charlize Theron i Edward Norton)


11.02 20:10 BAYWATCH:SŁONECZNY PATROL (2017) (Paramount Pictures) (w filmie wystepują Zac Efron,Dwayne Johnson,Alexandra Daddario i Kelly Rohrbach)

12.02 20:10 TU I TERAZ (Here and now) (2018) (serial produkcji HBO) (w serialu występują Tim Robbins,Holly Hunter i Sosie Barcon)

16.02 20:10 ODPOWIEDNIK (Counterpart) (2018) (serial stacji Starz Originals) (w roli głównej J.K.Simmons) (reżyseria Morten Tyldum twórca filmów PASAŻEROWIE i GRA TAJEMNIC)

18.02 20:10 AUTA 3 (2017) (Disney,PIXAR) 

Dodatkowo w Cinemax 18.02 o 20:00 KAWALERSKIE ŻYCIE (2017) (w filmie wystepują J.K.Simmons,Julie Delpy i Josh Wiggins)

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare transformery i włoska robota to premiery ? myślałem że to poważne forum.

Kurde jak to jest z produkcjami warner bros ???

Gdzie można je oglądać ? możecie coś podpowiedzieć ? Myślałem że się doczekam legionu samobójców.

Serio mam się męczyć i piratować ich produkcje żeby je zobaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare transformery i włoska robota to premiery ? myślałem że to poważne forum.

Kurde jak to jest z produkcjami warner bros ???

Gdzie można je oglądać ? możecie coś podpowiedzieć ? Myślałem że się doczekam legionu samobójców.

Serio mam się męczyć i piratować ich produkcje żeby je zobaczyć ?

 

Kupić,wypożyczyć a nie kraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WB nie ma oczywiście również w Amazonie, te wcześniejsze informacje zwane spamem, że Amazon na prawa do WB to zwykłe plotki były bez żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym serwisie vod mozna je odszukać ? 

Ja znalazłem kilka na YT za dodatkową opłatą. Nie wiedziałem że oni też vod mają.

Ale drogo jak [beep]a. Taka dunkierka to ponad 20 zł za oglądnięcie. 

W ogóle nie wspominając o kupnie blu ray z filmem.

 

Teraz to już chyba trzeba wątpić czy TVN pokaże te filmy.

Jak macie jakieś inne rozwiązania to tez dawajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może WB zażądało takiej kasy za prawa że nikt się nie zdecydował ? Bo z punktu widzenia np. HBO abonentów im nie ubędzie z powodu straty tej wytwórni więc po co przepłacać ?

 

Dokładnie tak jest,HBO i Canal+ mają na tyle filmów by się nie wykrwawiać więc spokojnie dostosowali biznes do warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WB należy do Time Warner Inc. w skład którego wchodzi HBO. Skoro filmów nie ma dostępnych poza serwisami vod, wydaje się. że  postanowili sobie zarabiać pokazując filmy w vod , a nie w HBO . Te filmy WB sprzed roku to już nie są żadne nowości i wiele z nich  można już kupić w Empiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się chodziło do wypożyczalni i może dlatego człowiek nie obejrzał tyle słabych filmów co dziś.Tak jak kiedyś pisałem gdyby nie sport to w życiu platformy cyfrowej bym nie miał a i bym obejrzał więcej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce w HBO:

-BABY DRIVER (2017) (Sony,Tristar Pictures) (film Edgara Wrighta,twórcy Hot Fuzz czy Scott Pilgrim vs.the World) (w filmie występują Kevin Spacey,Jamie Foxx,Alsel Elgort,Lily James i Jon Hamm) 
-AUTA 3 (2017) (Disney,PIXAR)
-BAYWATCH:SŁONECZNY PATROL (2017) (Paramount Pictures) (w filmie wystepują Zac Efron,Dwayne Johnson i Alexandra Daddario)
-SPIDER-MAN HOMECOMING (2017) (SONY,Columbia Picures,MARVEL) (w filmie występują Tom Holland,Robert Downey Jr. i Michael Keaton)
-TRANSFORMERS:OSTATNI RYCERZ (2017) (Paramount Pictures) (w filmie występują Anthony Hopkins,Mark Walhberg i Josh Duhamel)

Seriale:

- TU I TERAZ (Here and now) (2018) (serial produkcji HBO) (w serialu występują Tim Robbins,Holly Hunter i Sosie Barcon)

-The AFFAIR (nowy sezon) 

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WB należy do Time Warner Inc. w skład którego wchodzi HBO. Skoro filmów nie ma dostępnych poza serwisami vod, wydaje się. że  postanowili sobie zarabiać pokazując filmy w vod , a nie w HBO . Te filmy WB sprzed roku to już nie są żadne nowości i wiele z nich  można już kupić w Empiku.

Jak widać struktura właścicielska w tym przypadku nie ma żadnego znaczenia.

Serwisy VOD (w zasadzie to TVOD) to inna bajka. Filmy w Empiku, to można kupić już po 4-5 miesiącach, jak tylko wychodzą na DVD/BR. 

Tu jest mowa o prawie pierwszej emisji, którą jeszcze kilkanaście miesięcy temu posiadało HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...