Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Game of Thrones wraca w kwietniu i to sprawi, że ramówka HBO od kwietnia do czerwca będzie lepsza od innych -> to jest oczywiste. Ten serial to fenomen, który biję rekordy popularności na całym świecie.

Chciałeś chyba powiedzieć w Ameryce. :lol2: Dobra, nie podniecaj już się tak tym serialem, bo to staje się już żenujące. Zwykły tasiemiec jakich wiele, żaden tam fenomen. A ramówka HBO przez to na pewno nie będzie lepsza, to tylko Twoja interpretacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ośmieszaj się kolego. :lol2: A tasiemcem to możesz nazywać m jak milosc albo barwy szczescia, a nie serial, który w sezonie ma 10 odcinków.

W 5 sekund można znaleźć na google artykuły o tym jak Gra o Tron podbija świat. Przedstawie pierwsze lepsze artykuły znalezione w dosłownie 5 sekund.

http://www.fakt.pl/Gra-o-tron-Serial-bi ... 219,1.html

http://www.pb.pl/3724299,71780,gra-o-tr ... pularnosci

 

A tutaj najbardziej piracony serial świata. Któż to taki? Ano Gra o Tron. Tyle z twoich [beep]n znaffco.

http://www.filmweb.pl/news/%22Gra+o+tro ... ord-96425#

 

Game of Thrones i The Walking Dead. Obecnie 2 fenomeny, które podbijają świat. Oczywiście nie są to najlepsze seriale, bo obecnie znajdzie się kilka seriali, które jakościowo są lepsze. No i nie można zapominać o zakończonych seriach, np. Breaking Bad, Twin Peaks czy The Sopranos. Chodzi przede wszystkim o popularność, a ta jest gigantyczna na całym świecie. Nigdy jeszcze nie było takich produkcji, tak popularnych, aby cały świat czekał na kolejne sezon, kolejne odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj nie chodzi o jakość produkcji i czy serial jest genialny fabularnie. Tu chodzi o popularność. Nie oszukujmy się - The Walking Dead fenomenalnym serialem nie jest. Moim zdaniem jest nawet średniakiem. Gra o Tron to bardzo dobry serial, ale trochę mu brakuję to najwyższej półki. Jednak obie produkcję biją na głowę pozostałe seriale jeśli chodzi o popularność. I wcale się temu nie dziwię. Po każdym odcinku człowiek chcę po prostu więcej i więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętne czy to fenomen czy nie, to jeden serial w ramówce danego miesiąca nie przesądza tego czy miesiąc jest udany czy nie. Idąc Waszym tokiem rozumowania, można by uruchomić kanał, który pokaże tylko ten serial a przez resztę dnia planszę testową i mozna wtedy mówić że to super stacja filmowa, lepsza od C+ i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany , że gdyby Game of Thrones pokazywał Canal+ wypowiedzi niektórych, byłyby zupełnie odmienne. Ale w przypadku akurat tej produkcji mam już wyrobioną własną ocenę, gdyż w ostatnich latach nie widziałem nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie 2. sezonu "Watahy"

Nie było wyjścia smoka. I siły porywającej w zachwyt. Serial przeciętny, by nie powiedzieć, że słaby. Drugi sezon - nie lubię tego słowa - bywa glutem obniżającym poziom każdego serialu i jego atrakcyjność. Zatem nie dziwię się HBO Polska, że postąpił tak, jak postąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swordfish, A może nowym nadawcą Watahy będzię TVP ? Skoro Krew z Krwi odbili od Canal+.. któż to wie. :D

 

To nawet nieźle, bo nadal serial nie byłby przerywany reklamami.

 

Ale z ukrytym Product Placementem w 1. sezonie (wiadomości są oglądane przez bohaterów na Polsat News), serial może trafić jednak do Polsatu. A jak nikt z wielkich graczy się nie zainteresuje, to pozostaje jeszcze TV Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się zachwalacie Grą o Tron a dla mnie ten serial jest syfem i kilogramem mułu. Obejrzałem 1 sezon i serial przeciętny. Nie wiem nad czym tu się zachwalacie i pisanie, że HBO miażdży marzec, kwiecień, maj i czerwiec tylko tym serialem to proponuję wizytę u lekarza.

Dobrze tylko ze to twoje zdanie, a wiekszosc ma zdecydowanie inne, i ta wiekszosc, z pewnoscia twoje wybitne filmy czy seriale, moglaby tak samo podsumowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Gra o Tron to przeciętny serial o czym tu dyskutować?

Po prostu wiara poszła bo inna wiara na to idzie i to jest pęd owczy, oglądam bo inni oglądają.

 

Tak samo jest z 50 twarzy Greya, film słaby, nawet bardzo słaby w porównaniu do książki a ludzie poszli na to jak na zawołanie, bo inni szli. Taki medialny szum.

 

Książka Gry o Tron to jest arcydzieło, a serial jest przeciętniakiem. To samo tyczy się filmu 50 twarzy Greya.

 

Ale Wy jesteście jak te owieczki podążające za kimś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...