Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym nie umieścił swojej odmiennej oceny, pozostałaby ta wyżej, która zaprzecza faktom.Niech może napisze co wartościowego obejrzał w ostatnim tygodniu na Canal+, albo co mu się w ogóle choćby trochę podobało, miejsca na pewno mu starczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Serio, w dobie internetu i dostępu do praktycznie każdego filmu w 720p ktoś jeszcze czeka prawie rok czasu na premierę filmu na kanałach premium? Co nie wchodzę do tego tematu to widzę żale, że w tym miesiącu HBO i Canal+ prezentują same gnioty i nie ma co oglądać. Albo kolejne utarczki, że kiedyś to było premium, nieeee to co teraz. Albo, że dla jednego film X jest super, a dla drugiego to dziadostwo i wolałbym starsze dobre produkcję niż nowy [beep]. Albo, że jeden z drugim chcą obejrzeć kino azjatyckie, a nasze kanały premium ich nie pokazują. Weź chłopie jeden z drugim na inną stronę internetową niż satkurier.pl i obejrzyj albo pobierz sobie ten super-mega-hiper film azjatycki. Możesz go nawet zgrać na pendrive i obejrzeć na telewizorze! Powiem Ci więcej. Możesz nawet wybrać czy chcesz wersję oryginalną czy z napisami, a nawet z lektorem ( jeśli jest dostępny )! Możesz go obejrzeć o 15:00, 20:07, a nawet o 23:00. To zależy wyłącznie od Ciebie! Nie jesteś zależy od "marnych" twoim zdaniem kanałów. A kolejne osobniki, które tak narzekają, że nie mają dobrych filmów na HBO/Canal+ - w internecie znajdziec9e jaki sobie tylko wymarzysz film i nie musisz czekać aż łaskawie sprezentuje Ci go jakaś stacja.

 

Tym sposobem oszczędzisz sobie nerwów, oglądniesz dobry film, a i jeszcze zaoszczędzisz pieniądze, bo po co ci pakiet HBO czy Canal+ ( chyba, że lubisz sport to musisz go zatrzymać ) skoro możesz z internetu mieć wszystko. Na prawdę to dobra opcja dla wiecznie narzekających na ofertę kanałów premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w lutym oferta Canal+ jest naprawdę dobra-"Tokarev. Zabójca z przeszłości", "Sierpień w hrabstwie Osage", a wczoraj wspólnie z żoną obejrzeliśmy " Facet (nie)potrzebny od zaraz", może niezbyt ambitny film, ale jak na wczorajszy wieczór w sam raz. Jeszcze w lutym czekam na "Zniewolony. 12 Years a Slave", "Witaj w klubie", "Wielkie piękno".

Ja nie jestem jakimś zwolennikiem jednej i wrogiem drugiej telewizji, w moim przekonaniu oferta Canal+ jest lepsza, zresztą HBO jeszcze w lutym nie oglądałem, a to też o czymś świadczy. Jak ktoś nie ma dostępu do Canal+, to trudno, oferta HBO musi mu wystarczyć.

Co do ściągania filmów, ja za stary na to już jestem, nie chce mi się szukać na torrentach filmów, wolę zapłacić te 20 złotych więcej i mieć święty spokój. To nie są znowu duże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie lubię ściągać filmy przez internet. Kiedyś miałem Cyfrę+, i kanały cnalal+ emitowały lepsze pozycje, i tu nie chodzi o filmy. Właśnie, gdy w 2008 roku miałem i C+ jak i HBO na jednym i drugim wieczorami trafiało się na dobre pozycje. A że ostatnie filmy są do kitu, to nie obwiniajcie stacje, tylko producentów, z którymi mają umowy, bo to producenci robią te filmy, które w większości emitowane są na obu stacjach premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak słyszę jak to oferta filmowa Canal+ jest coraz gorsza. Oto premiery lutego 2009 roku:

Piękny umysł, Ostatni lot, Miłość z przedszkola, Księga strachu, Imiennik, Asterix na olimpiadzie, Eksplozja graffiti, Tajemnica śmierci, W skórze węża, Pytanie ostateczne, Operacja Świt, PS Kocham Cię, Rozmowy nocą, 2 dni w Paryżu, Słodko-gorzkie życie, Ładunek 200, Sejfmeni, Po prostu razem, Ciemność rusza do boju, Rok psa, Fast Track - Bez granic, Persepolis, Futro, American Gangster, Kochanek Lady Chatterley.

Na pewno lepsze niż teraz? Według mnie jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piractwo to naprawdę świetna opcja. Dla złodziei.

 

Odpowiedź na jeden z komentarzy pod zajawką House of Cards: "Żeby móc oglądać "House of Cards" trzeba mieć dostęp do kolekcji VOD seriale+. I tu mamy dobre wiadomości W związku z 20. urodzinami CANAL+ w Polsce, kolekcja SERIALE+ będzie dostępna dla wszystkich abonentów nc+. Oferta rusza od 16 lutego, a na stronie: http://ncplus.pl/ będzie informacja o tym jak uzyskać do niej dostęp."

Ktoś wie może o co chodzi? W sumie to można poczekać te parę godzin i się przekonać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystko, co jest zamieszczone w internecie jest legalne i legalnie tam zamieszczone, to po pierwsze, a po drugie nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Każdy tutaj na forum przynajmniej tak mi się wydaje jest dorosły i zdaje sobie sprawę z konsekwencji jakie w wielu przypadkach grożą. Natomiast, co do oferty C+ i HBO, to każdy widzi jaka jest. Jednych satysfakcjonuje, a innych nie. Na pewno nie jest to jakość ofertowa jak była chociaż kilka lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego w tych "20 filmach na 20 urodziny". Czekam tylko na szczegóły dotyczące tego darmowego dostępu do kolekcji "seriale+" bo niedługo będzie tam całe House of Cards i bardzo bym się ucieszył gdybym mógł go za parę dni w całości obejrzeć za darmo. Już ktoś coś wie na jakich warunkach to będzie rozdawane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery C+ znane na chwilę obecną:

1.03: "Czerwony Kapturek 2. Pogromca Zła"

2.03: "Zderzenie"

3.03: "Romans na haju"

4.03: "Legenda Kaspara Hausera"

5.03: "Peaky Blinders 2" (odc. 3. i 4)

6.03: "Ogień zwalczaj ogniem"

7.03: "Czas na przyjaźń"

8.03: "Ostatni strażnicy"

9.03: "Raj"

10.03: "Josephine"

 

Ma być też Jack Strong.

 

 

Póki co tragedia. Mają kilka głośnych tytułów pokazanych już dawno zagranicą, a tymczasem w sobotę jakiś anonimowy komediodramat... Chyba że planują megaramówkę na to 20-lecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery C+ znane na chwilę obecną:

1.03: "Czerwony Kapturek 2. Pogromca Zła"

2.03: "Zderzenie"

3.03: "Romans na haju"

4.03: "Legenda Kaspara Hausera"

5.03: "Peaky Blinders 2" (odc. 3. i 4)

6.03: "Ogień zwalczaj ogniem"

7.03: "Czas na przyjaźń"

8.03: "Ostatni strażnicy"

9.03: "Raj"

10.03: "Josephine"

 

Ma być też Jack Strong.

 

 

Póki co tragedia.

No faktycznie, jak na razie nie ma szału. Może poza "Ogień zwalczaj ogniem". Oby druga połowa marca była ciekawsza :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

05.04 - Służby specjalne

O! Kolejna błyskawiczna polska premiera w HBO. Canal+ niestety z polskimi tytułami obchodzi się różnie. Ostatnio owszem - "Wkręceni" i "Facet (nie)potrzebny od zaraz" równo rok po premierze, ale wciąż sporo polskich premier leci z ponad rocznym poślizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...