Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza premiera filmowa w CANAL+ "Facet (nie)potrzebny od zaraz"

Poza jedną śmieszną sceną z samochodu to najgorszy szajs na jakim byłem w kinie. Trzeba było się wykazać brakiem intelektu i przede wszystkim taktu, aby taki szajs wyświetlać w Walentynki. Powinni mi zwrócić kasę za bilety, z dziewczyną zmarnowaliśmy 2 godziny życia.

I ja też zmarnowałem. Szkoda o tym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Lot jest bardzo słabym filmem? Ja słyszałem same dobre opinie i nawet się na niego troszkę napaliłem.

Reżyserem jest Robert Zemeckis, Denzel to bardzo dobry aktor, obraz zgarnął dwie nominacje do Oscara... jakieś argumenty? Bardzo możliwe, że po obejrzeniu się z wami zgodzę, ale ja myślałem że ten film jest raczej powszechnie chwalony...

 

Edit: Dobra, już rozumiem że chodziło o tę polską "komedię romantyczną", tak to jest gdy nikt nie stosuje cytatów, a zacznie się następna strona wątku. ;) Sorki za zbędny post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza premiera filmowa w CANAL+ "Facet (nie)potrzebny od zaraz"
Poza jedną śmieszną sceną z samochodu to najgorszy szajs na jakim byłem w kinie. Trzeba było się wykazać brakiem intelektu i przede wszystkim taktu, aby taki szajs wyświetlać w Walentynki. Powinni mi zwrócić kasę za bilety, z dziewczyną zmarnowaliśmy 2 godziny życia.

I ja też zmarnowałem. Szkoda o tym pisać.

 

Taką szmirę pokazać w Canal+ to jest kpina z abonentów, jedna wielka żenada która miażdży system nerwowy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, ze "magicy" propagandy z Canal+ określali ten film jako ...niebanalny. Zwykły muł. Mówię to również w imieniu kobiety. Taka szmira na Walentynki.

Nie lepiej dziś. Starbuck znamy z HBO, na C+ leciał pierwowzór o takim dawcy....wszystko to kupa śmieci, bzdury o tacie 500 dzieci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film bardzo słaby, ale podobnie można napisać o np. Teorii Wszystkiego emitowanej na HBO. Na podstawie kilku słabych filmów oceniać źle całą ofertę danej stacji- żałosne... Poza tym są to kanały dodatkowo płatne, jakim trzeba być dziwakiem, żeby za nie płacić i ciągle narzekać. Masochizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Canal+ na luty i tak nadzwyczajna. Zresztą nie chodzi o krytykę, jej stopień też zalezy od upodobań widza. Są jednak aspekty obiektywne.Jeśli HBO zawodzi podnosi się słuchawkę i HBO nie ma. Canal+ niestety na to nie pozwala stąd pewnie wyższa poprzeczka od widzów...za coś w końcu się płaci przymusem. Znamy premiery na 1. tydzień marca. Wydumany koszmarek o K. Hauserze i kila nieznanych tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli HBO zawodzi podnosi się słuchawkę i HBO nie ma.

Nie wiem jakim trzeba być desperatem, aby aż tak interweniować. Nie mam specjalnie czasu, aby te wszystkie filmy za jednym zamachem obejrzeć - zaliczyć. I jeśli w jednej godzinie nic nie ma, to w drugiej coś znajduję - dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Moderatorze bez przesady. Połowa aktywności na tym forum to wymiana rad jak mieć ofertę paytv najtaniej. Proszę zatem o umiar...bo może desperatem jest ten co płaci i nie korzysta. Wolny kraj. Mam 2 umowy z nc+ i wole odmówić marny HBO (na jakiś czas lub zastąpić Cinemaxem) i za te pieniądze mieć umowę z CP, TnK HD i Smart HD+.... a z której oferty akurat korzystam zależy co dane pakiety oferują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Teoria wszystkiego" z HBO to film bardzo dobry w dodatku z nagrodami , dostał też kilkadziesiąt nominacji . Film bardzo mi się podobał. Nawet nie ma co tej produkcji porównywać z tym ochłapem który ostatnio serwuje nam Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i nie tylko dla mnie to najsłabszy film Gilliana, z jedną nagrodą specjalną http://www.filmweb.pl/film/Teoria+wszys ... 00/awards#. Nie mylmy z Teorią wszystkiego, która obecnie jest w kinach. Według amerykańskich krytyków też słaby jest http://www.rottentomatoes.com/m/the_zero_theorem/. Nie ma co się kłócić według niektórych nawet komedyjka "Facet..." też jest niezłym filmem. Kwestia gustu. Nie zmienia to postaci rzeczy, że akurat w lutym Canal+ ma zdecydowanie lepszy repertuar niż HBO. Oczywiście nie mówię tu o takich fascynatach HBO jak @Morro, dla którego każdy film na tym kanale jest arcydziełem, nawet taki, który już był emitowany w Canal+(i tam oczywiście krytykowany) :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Teoria wszystkiego" z HBO to film bardzo dobry w dodatku z nagrodami , dostał też kilkadziesiąt nominacji

To że nagrodzony, to oznacza że dobry? :D Pamiętaj, ze są różne gusta. Dla mnie np. w tym miesiącu w Canal+ jest tylko jeden film godny uwagi. Zniewolony. 12 Years a slave. No może jeszcze coś by się znalazło. O HBO nawet nie wspomnę. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO mam od ponad 2 lat, wcześniej miałem z przerwami. Od września mam pełną ofertę Canal+. W październiku zadzwoniłem do nc+, żeby mi wymienili kanały HBO, które miałem w promocji na kanały filmowe Canal+. Co ciekawe mając HBO w CP, bardzo rzadko je oglądałem, dopiero oferta programowa Canal+ skłoniła mnie do porównania obu ofert. Tu nie ma co porównywać, w czerwcu nie będę miał HBO i wcale specjalnie mnie to nie zmartwi. Na HBO, obejrzałem w ostatnim półroczu "Kac Vegas" i "Watahę" i "Zagubionych". Na filmy, które w tym czasie obejrzałem na Canal+, nie starczy mi tu miejsca, w miesiącu obejrzałem więcej filmów na Canal+, niż przez 2 lata w HBO. Ci co tak tu wielbią HBO prawdopodobnie nie mają dostępu do oferty Canal+, innego wytłumaczenia nie widzę :D. Trochę HBO ratują seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam zgoła zupełnie odmienną ocenę i nie mam zamiaru się rozpisywać które premium od kiedy mam bo to jest śmieszne . Większość fajniejszych filmów obejrzałem na HBO, wszystkie seriale HBO wgniatają dosłownie w ziemię seriale pokazywane w Canal+. Po okresie zobowiązania które zbliża się szybkimi krokami pożegnam się z Canal+, no chyba że wcisną mi to ludzie z działu utrzymania klienta w cenie dotychczasowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...