Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć w Canal+ hula spot oferty na 20-lecie, a w nim:

"1. X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

2. Jack Strong

3. Non-Stop

4. Transformers: Wiek zagłady

5. Noe: Wybrany przez Boga

5. Pompeje

6. Inna kobieta

7. Kamienie na szaniec

8. Robaczki z Zaginionej Doliny

9. Rodzinka nie z tej Ziemi

Dodatkowo emisja 2 sezonu serialu Piraci oraz koncert Bryana Adamsa."

 

Info z forum C+. Dodam tylko, że owe obchody przypadają bodajże na 21.03 - 06.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompeje to gniot- nie polecam tego, byłem rok temu na tym w kinie z kumplami.

 

Ogólnie każdy według mnie na C+ i HBO znajdzie coś dla siebie. Jeden woli bardziej ambitne filmy, które królują w tym miesiącu na C+, drugi też coś ambitnego, ale bardziej komediowego, czy filmy akcji, które są na HBO. Ja sam wolę horrory, których ostatnio na kanałach premium to ze świecą szukać. Również oba kanały mają jedne z najlepszych seriali, które nie są typowymi tasiemcami. Biorąc pod uwagę świetny House of Cards, który "zaliczam" w internecie, czy "Dedektywa". Znajdą się niestety i gorsze filmy, które można kątem oka oglądać podczas siedzenia na FB, czy innych internetowych [beep]ołach. Niestety, a może stety taką mamy dziś kinematografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem C+ i HBO od poczatku ich istnienia do marca 2014 roku. Potem się przeprowadzałem i oddałem nc+. Nie miałem za wiele czasu na TV. W tych kanałach oglądałem głównie filmy i seriale. Z wielką niecierpliwością czekałem na opublikowane wiosenne ramówki NTC, że może miałem rok przerwy to może pojawia się filmy z roku 2013. I co i g..... W TVP premierowych filmów można policzyć na palcach jednej ręki w TVN podobnie. Polsat, TV4 i TV6 szkoda gadać . Cos tam jest na Pulsie. Więc nie narzekajcie na HBO i C+ bo naprawdę jak nie tam to w żadnej TV legalnie nie obejrzymy premier filmowych. A że są one takie jakie sa to nie wina kanałów TV, one emituja co maja. Wiadomo niektóre premiery mogły by być szybciej ale i tak nie jest zle. Bądzcie rok z NTC to zobaczycie i docenicie te kanały, dlatego jak nic się nie wydarzy wracam w marcu do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery HBO znane na chwilę obecną:

 

02.04 - Bette Midler nie schodzi z afisza

03.04 - Paranormal Activity: Naznaczeni

04.04 - V8: Silniki w ruch; W cieniu

05.04 - Służby specjalne

07.04 - Nebraska

09.04 - Jackass: Bezwstydny dziadek

10.04 - Zbaw nas ode złego

 

Jak na razie trzy filmy na pewno obejrzę, a jak na HBO to bardzo dobry wynik, zwłaszcza, że na razie znamy premiery tylko do 10 kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego gatunku poleciłbym jeszcze film "Wer" - "Zwierz" psychologiczny thriller horror, prod. USA. Ciekawe która paczka go wyemituje ? Powinna C+

Dziwne ze do tej pory nie został przez żadna stacje emitowany, film miał swoja premiere na swiecie, koncem listopada 2013r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ my lubimy szukać teorii spiskowych.

Wydawałoby się, że HBO już tylko serialami stoi(bo oferta filmowa wypada blado przy Canal+), ale patrząc na ostatnie premiery seriali w Canal+(Peaky Blinders) czy satelickim Ale Kino(Zaginiony, Czysta kobieta, Fargo i wiele innych) przewaga HBO nawet w tej kwestii wcale nie jest taka wyraźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...