Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest szerszy problem. Dowód ?

 

Premiery listopada 2019 w HBO:

22.11 22:15 Gran Torino (2008) (Warner Bros) (reżyseria i odtwórca głównej roli Clint Eastwood) (powrót do HBO)

 

Ja uważam, że jednak tu są świadomi użytkownicy i jeżeli wstawia się taki post i wciska, że gran torino to premiera to zwyczajnie nie ma się szacunku do publiki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, to powszechne. W dodatku pokazywane są filmy "wymęczone" do granic mimo, że jest masa nieoczywistych tytułów, które miło byłoby obejrzeć bez reklam.

 

Ale tutaj bardziej chodziło mi o niezgodność EPG i oficjalnej strony C+ z rzeczywistością (wg NC+ GO też jest "Twister", właśnie zaczął się na Canal+1 ;)).

 

Może w ostatniej chwili okazało się, że TV4 ma wyłączne prawa (u nich emisja za 2 tygodnie) do "Twistera" ...

Program TV Onetu zdążył się zaktualizować i jest tam zdecydowanie świeższy "Zły Samarytanin".

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć wszystkie stacje premium i serwisy SVOD ale to czasem kanał z podstawowego pakietu uzupełnia braki w nowościach kinowych, choć wprawdzie tylko dla fanów kina ambitniejszego:

 

ALE KINO:

7.11 "Aga" (premiera kinowa: 25 stycznia 2019, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)

14.11 "Dzika grusza" (premiera kinowa: 10 maja 2019, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty)

 

A dla wielbicieli serialu "The Missing" premiera serialu "Baptiste" czyli spin offu "The Missing".

Edytowane przez Rasheed
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kino+ to jedna z ostatnich stacji filmowo- serialowych, które jeszcze warto oglądać. Czasami mają ciekawszą ramówkę niż Canal+. Tak jest dla mnie chociażby w listopadzie, bo takie tytuły jak "Faworyta" czy "Wdowy" już widziałem wcześniej.

 

Jako fan kina rosyjskiego polecam też zwrócić uwagę na "Fabrykę" ("Zavod"). Będzie 9 listopada właśnie w Ale kino+. Filmu co prawda nie oglądałem, ale wcześniejsze produkcje tego reżysera były bardzo dobre.

 

Emisja "Baptiste" też bardzo cieszy. Myślałem, że już nie doczekamy się tego serialu w Polsce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma w tygodniu nic nowego to nie ma, nie każdy jest szczęśliwym bezrobotnym i spędza całe swoje życie przed Tv tak na marginesie :). Żaden kanał nie ma cały czas prwmier bo nie ma ich skąd brać, w sumie mogą kupować jakieś dewiacje dla tak zwanych "koneserów", ale tak naprawdę kto to będzie oglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GrubyBubu napisał:

No nie ma w tygodniu nic nowego to nie ma, nie każdy jest szczęśliwym bezrobotnym i spędza całe swoje życie przed Tv tak na marginesie :). Żaden kanał nie ma cały czas prwmier bo nie ma ich skąd brać, w sumie mogą kupować jakieś dewiacje dla tak zwanych "koneserów", ale tak naprawdę kto to będzie oglądał?

Zawsze wszystko możesz sprowadzić do absurdu.... typu po co w ogóle komu telewizor jak można pójść do lasu... :P

ktoś chce płaci wymaga to ma prawo komentować. Kanałów jest tyle, że mozna wymagać trochę więcej niż ciągłych powtórek... jak canal+ zaczął pokazywać prawdziwe kłamstwa jakoś na początku roku tak do teraz nie może skończyć... to samo dyktator albo godziny w hbo, 10 razy w miesiacu... naprawdę to właśnie jest warte tylu powtórek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Conan napisał:

Ale kino+ to jedna z ostatnich stacji filmowo- serialowych, które jeszcze warto oglądać. Czasami mają ciekawszą ramówkę niż Canal+. Tak jest dla mnie chociażby w listopadzie, bo takie tytuły jak "Faworyta" czy "Wdowy" już widziałem wcześniej.

 

Jako fan kina rosyjskiego polecam też zwrócić uwagę na "Fabrykę" ("Zavod"). Będzie 9 listopada właśnie w Ale kino+. Filmu co prawda nie oglądałem, ale wcześniejsze produkcje tego reżysera były bardzo dobre.

 

Emisja "Baptiste" też bardzo cieszy. Myślałem, że już nie doczekamy się tego serialu w Polsce.

Dokładnie, najlepszy kanał filmowy w PL. Oczywiście jak ktoś lubi dobre, często ciężkie kino, a nie amerykańską sieczkę ze swym tradycyjnym filmowym patosem.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, GrubyBubu napisał:

No nie ma w tygodniu nic nowego to nie ma, nie każdy jest szczęśliwym bezrobotnym i spędza całe swoje życie przed Tv tak na marginesie :). Żaden kanał nie ma cały czas prwmier bo nie ma ich skąd brać, w sumie mogą kupować jakieś dewiacje dla tak zwanych "koneserów", ale tak naprawdę kto to będzie oglądał?

Już różne określenia czytałem, ale z "dewiacjami" jeszcze się nie spotkałem. Jeśli dewiacją jest oglądanie Bergmana, Felliniego czy Almodovara, to jestem dewiantem pierwszej kategorii, bo wolę takie kino niż choćby "Avengersów". :)

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce w HBO POLSKA:

-Biały kruk (2018) (Sony Pictures Classics) (reżyseria i odtwórca jednej z głównych ról Ralph Fiennes)

-Premiery,które już znamy czyli Green Book,Dumbo,Kapitan Marvel,nowy sezon Watahy.

Co ciekawe HBO już przy 2 spocie prezentującym co wkrótce w ich stacji pokazuje,że u nich będzie Alita:Battle Angel choć jak wszyscy wiemy będzie w Święto Niepodległości o 18:25 w Canal+. Czy to nie jest robienie z abonenta HBO idioty zważywszy na to że od dzisiaj rośnie cena za HBO GO z 19,90 do 24,90 zł z cytowanego powodu: Powodem wzrostu ceny jest to, że w nadchodzących miesiącach zwiększamy liczbę udostępnianych seriali, oferując jeszcze więcej amerykańskich produkcji HBO, takich jak „Watchmen” czy „Czarnobyl”, a także szereg seriali HBO produkowanych w Europie, takich jak „Wataha” czy „Nieświadomi” 

Edytowane przez Plus12
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Premiery grudnia 2019 w HBO:

1.12.2019 20:10 DUMBO (2019) (Disney) (wersja live-action animacji z 1941 roku) (reżyseria Tim Burton) (w rolach głównych Colin Farrell,Eva Green,Michael Keaton,Danny DeVito i Alan Arkin) 

6.12 20:10 WATAHA (III sezon) (w rolach głównych Leszek Lichota,Aleksandra Popławska,Borys Szyc,Andrzej Konopka,Dagmara Bąk i Andrzej Zieliński)

8.12 20:10 Biały kruk (2018) (Sony Pictures) (reżyseria i odtwórca jednej z głównych ról Ralph Fiennes)

13.12 21:10 CASTLE ROCK (sezon II) 

15.12 20:10 SZTOKHOLM (2019) (M2 Films) (w rolach głównych Ethan Hawke,Noomi Rapace i Mark Strong)

22.12 20:10 AVENGERS:KONIEC GRY (2019) (Disney,Marvel) (w rolach głównych wszyscy bohaterowie z dotychczasowych faz kinowych Marvela) i 21:00 BATWOMAN (2019) (serial DC) (HBO 3)

23.12 18:50 Miasteczko Halloween (1994) (reżyseria Tim Burton)

24.12 18:50 Pingwiny (2019) (Disney Nature)

26.12 20:10 SMĘTARZ DLA ZWIERZAKÓW (2019) (Paramount Pictures) (w rolach głównych Jason Clarke i John Lithgow)

29.12 20:10 FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA:ZBRODNIE GRINDELWALDA (2018) (Warner Bros)  (w rolach głównych Eddie Redmayne,Johnny Deep,Jude Law,Zoe Kravitz,Katherine Waterson i Ezra Miller)

Na razie nic nie wiadomo o noworocznej niespodziance bo w czasie kiedy ma być to jest zaplanowana emisja powtórkowa AVENGERS:KONIEC GRY o 00:15

Wydarzenie specjalne w HBO: w każdy weekend grudnia wszystkie części serii Harry Potter  

Premiery Cinemax:

1.12 20:00 Rodzaj ciszy (2019) (Niemcy) i 20:30 LITTLE WOODS (2019) (w rolach głównych Lily James,Tessa Thompson i Luke Kirby) (Cinemax 2)

4.12 20:00 Barbarzyńcy (2018) (Francja)

7.12 20:30 Pamiątki Claire Darling (2018) (Francja) (Aurora Films) (w roli głównej Catherine Deneuve)

8.12 20:00 Paweł,Apostoł Chrystusa (2018) (Sony,Affrim Films) (w roli głównej Jim Caviezel) (powtórka z HBO) i 20:30 Meteory (2018) (Francja) (Cinemax 2)

9.12 20:00 Kraina nadziei (2018) (Estonia) 

14.12 20:30 Trzecia żona (2018) (Wietnam) (Cinemax 2)

15.12 20:00 BEZ LITOŚCI 2 (2018) (Sony,Columbia Pictures) (w roli głównej Denzel Washinghton) (powtórka z HBO) i 20:30 Ray i liz (2018) (Wielka Brytania) (Cinemax 2)

16.12 20:00 Obvious Child (2014) (A24) (w roli głównej Jenny Slate)

21.12 20:30 Ivan Carevicz i zmienna księżniczka (2016) (animacja dla dorosłych) (Cinemax 2)

22.12 20:00 BAJECZNIE BOGACI AZJACI (2018) (Warner Bros) (w rolach głównych Awkwafina,Costance Wu i Henry Golding)

23.12 20:00 Moje arcydzieło (2018) (Argentyna)

28.12 20:30 Władcy chaosu (2018) (Cinemax 2)

29.12 20:00 Vita i Virgina (2018) (M2 Films) (w rolach głównych Elizabeth Debicki i Gemma Arterton)

Edytowane przez Plus12
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce w HBO w 2020 roku:

-NOWY PAPIEŻ (w rolach głównych Jude Law i John Malkovich) (premeira styczeń 2020)

-WESTWORLD (III sezon)

-GENIALNA PRZYJACIÓŁKA (II sezon)

-THE OUTSIDER (nowy serial na podstawie prozy Stephena Kinga) (w rolach głównych Jason Bateman i Ben Mendelsohn) (premiera 13 stycznia 2020)

-LOVECRAFT COUNTRY (nowy serial)

-Niepewne (nowy sezon)

-SUKCESJA (III sezon)

-BARRY (III sezon)

-PRAWI GEMSTONOWIE (II sezon)

-THE UNDOING (nowy miniserial) (w rolach głównych Hugh Grant i Nicole Kidman)

-THE PLOT AGAINST AMERICA (nowy miniserial) (w roli głównej John Turturro)

-PERRY MASON (nowy serial)

-THE THIRD DAY (nowy serial) (w roli głównej Jude Law)

-I KNOW THIS MUCH IS TRUE (nowy miniserial) (w roli głównej Mark Rufallo)

-Bad Education (film produkcji HBO) (w roli głównej Hugh Jackman)

-Avenue 5 (nowy serial) (w roli głównej Hugh Laurie)

-Betty (nowy serial)

-Run (nowy serial)

-Industry (nowy serial)

-January 22nd (nowy miniserial)

A w sprawie noworocznej niespodzianki jest pusta luka między powtórkami Green Book a Avengers:Koniec Gry czyli między godziną 21:40 a 00:15 więc być może tu będzie noworoczna niespodzianka 2019/2020 w HBO

Edytowane przez Plus12
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Plus12 napisał:

 

A w sprawie noworocznej niespodzianki jest pusta luka między powtórkami Green Book a Avengers:Koniec Gry czyli między godziną 21:40 a 00:15 więc być może tu będzie noworoczna niespodzianka 2019/2020 w HBO

Na 99% będzie to...Aquaman

Data premiery: 19 grudnia 2018 (Polska)

Rok minie,więc wszystko by się zgadzało:)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...