Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcą tworzyć telewizji hip-hopowej ale jednak rocka jest tam baaaardzo mało. Ale z pozostałymi aspektami jak najbardziej się zgadzam - wyjaśnili w końcu dlaczego nie opłaca się robić stacji rockowej. Myślę, że gdyby komentujący na fb RBL.TV to przeczytali to może dałoby im to do myślenia (choć niektórzy po prostu domagają się swojego za wszelką cenę rzucając przekleństwami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest dobre i trochę wymaga zastanowienia.

 

Mieliśmy armię fanów internetowych. Mieliśmy mnóstwo subskrybentów na naszej stronie, na Facebooku. W sumie armia 100-tysięczna, która nie potrafiła wygenerować 2 tys. oglądalności.

Z jednej strony, jak się robi marketing przy pomocy fanpejcza (i oczywiście kupuje trochę lajków w komplecie) to nie ma co oczekiwać że te liczby będą miały jakikolwiek związek z rzeczywistością.

 

Z drugiej strony, wyniki oglądalności i metody ich pomiaru też są dla mnie, ogólnie rzecz biorąc - wątpliwe. Niestety te pomiary rządzą (bo na ich podstawie idzie kasa z reklam), chociaż tak jak wyżej, wcale te liczby nie muszą mieć związku z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za profilem telewizji miejskiej coś w stylu muzycznym Trace. Play lista jest ok ale mogło by być trochę więcej rocka.Lekko teraz tez nie pasuje grafika - jak dla mnie.

Ile ta stacja już przechodziła transformacji ... jeszcze na niej nigdy nie widziałem disco polo a tak to już wszystko na tej stacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davida Guetty czy Tiesto to chyba nigdy nie było :P

Oprawę powinni zmienić, ale logo już niekoniecznie, bo zbyt często byłoby zmieniane (marzec 2012, październik 2012 i jeszcze teraz). Czołówki programów do zmiany i przydałyby się również nowe belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie mogę się zgodzić z tym, że RBL.TV był mocnym kanałem rockowym. Oferta była całkiem dobra, ale skromna, ponieważ dominowały w niej amerykańskie, brytyjskie i polskie nowości. O klasykach można było zapomnieć, a Metalu można było posłuchać praktycznie tylko w nocy.

Kolejnym problemem jest słaba dystrybucja, oraz marka kanału, która dla wielu osób jest pewnie nadal nieznana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebel od kilku miesięcy macie zrypane EPG, kiedy je naprawicie?

na sekundę pojawia się dobre EPG, a potem znika na Current, Next

 

http://s6.ifotos.pl/img/201306110_nxxxhsq.jpg

http://s6.ifotos.pl/img/201306110_nxxxhap.jpg

 

:-( Już mogę chole** dostać, bo zawsze muszę na necie sprawdzać Wasz program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Ci pewien trick - sprawdzaj EPG zanim przełączysz na ten program. Załadujesz poprawne przez "postój" np. na TVP1 HD. Całkiem być może, że problem da się jakoś przeskoczyć za pomocą konfiguracji E2 (trzeba by zablokować pobieranie EPG z transpondera na którym jest RBL.tv).

 

Problem jest daawno znany i całkiem oczywisty dla każdego kto przełączy na tę stację (chyba oprócz władz rbl.tv - jak widać pod latarnią najciemniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ehh dopatrujecie się wszystkiego, co im można zarzucić i wysuwacie jakieś dziwne wnioski... Ani Weekendu, ani Kupichy, ani 1D nie ma w normalnej playliście, tylko w "bekowym" programie, jakim jest Parszywa 13. Mimo iż nie znoszę disco-polo to program Parszywa 13 za ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałem, kierowałem do alekka, bo z tą oglądalnością to się zgodzę + mogą trochę zarobić na "rzucaniu jajem" w tym programie.

 

Stacja się już kilka miesięcy temu odcięła od rocka a celuje w młodzież (rebel = buntownik, a "młodzież jest buntownicza") i po prostu puszcza to, co słucha młodzież. Nie zgodzę się, że nie są pod prąd, ponieważ rap jest niekomercyjny, a na normalnej playliście nie ujrzymy Justina Biebera, Katy Perry ani disco-polo ani stacja nie zmierza w tym kierunku. Ostatnio nawet pomagałem kumplowi z Cyfrowym Polsatem ustawić tę stację, bo zobaczył będąc u mnie, że leci tam fajna muzyka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy można pooglądać rocka na Rbl.tv czy całkowicie go skasowali ?

 

Jest jeszcze Turbo Top jako to rockowe pasmo. Można jeszcze spotkać rocka w Fejs Czart, w weekendach specjalnych i czasami 100% Rebel (no i analogicznie do tego w Świeżyńcu i Powstaniu). Dzisiaj np. Muse - Supremacy w Summertime Weekend, a ostatnio użyto RHCP - Californication jako podkładu do California Weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szukali pretekstu żeby wprowadzić do ramówki tego typu muzykę i myślą, że udało im się to pod przykrywką tej parszywej 13. A spiritus movens jest oglądalność, nie oszukujmy się, że jakieś idee, cała zmiana kanału na pop+hip hop też była tym spowodowana ( gdyby grali sam hip hop to oglądalność mieliby podobna do tej z czasów czysto rockowych). Cały program parszywa 13 opiera się na jakimś absurdzie, tzn. będziemy grać okropne kawałki, tylko hip hop, disco polo jest do d... ale całą godzinę wypełnimy tym czymś ( oglądalność rośnie a rączki umyte!). Wyobrażam sobie taki program z drugiej strony np w polo tv. Puszczamy tylko polski rap dla przygłupich dresów i betonów z blokowisk ( komentując klipy: półgłowek peja, spasiony tede, buka i muminki, koleś w masce o głosie kota sra.... na pustyni), okraszamy to sondami w stylu pyta.pl z takimi dresami. Zaznaczam, że nie słucham ani disco polo, ani hh ani nawet metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...