Skocz do zawartości

Sweet.tv


ms2901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

Aktualnie jest 107 kanałów i problemów brak. Oferta za 5 zł jest kapitalna. Jeśli plotki się potwierdzą i cena wzrośnie do 72 zł, to będzie koniec tego serwisu w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, tym bardziej trzeba mieć świadomość, że takie „cenowe eldorado” nie może trwać w nieskończoność. Nie przy obecnych cenach u konkurencji i nie w dzisiejszej syt. na rynku. Ja już kilka dni temu odpiąłem kartę. Nie chce któregoś dnia obudzić się z ręka w nocniku i stracić blisko 100 zł. To jest ciekawa opcja, ten serwis, ale przy obecnych cenach i ilości platform, są inne możliwości zainwestowania takiej kwoty i to w kilka serwisów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Aktualnie jest 107 kanałów i problemów brak. Oferta za 5 zł jest kapitalna. Jeśli plotki się potwierdzą i cena wzrośnie do 72 zł, to będzie koniec tego serwisu w Polsce.

A jednak jest na Red Top brak głosu.Dalej nie szukałem.Brak jakiego kolejek problemu na Sweet TV to chyba nie możliwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 5.01.2023 o 14:01, jupiter napisał(a):

Ciekawi mnie czy SWEET TV który jest serwisem ukraińskim przeniósł swoje biuro na Słowację w wyniku wojny? W stopce są jako firma Słowacka i przelew za pakiet też jest na Słowację. 

Chyba się połączyli, bo tutaj widać ukraińskie i słowackie nazwiska.

http://van-group.org/en#team

 

Edit:

To chyba jednak wszystkie słowackie nazwiska, a to by oznaczało, że sprzedali się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 21.12.2022 o 07:43, danielpes5 napisał(a):

Na CBS Europa leci teraz taka plansza :

208af1bd95f9.jpg

 

Wygląda na to że ktoś tu nie opłacił na czas linijek :P

 

Kanały 4K min. Eleven i Filmax ostro się zacinają. Serwer nie wyrabia ?

Ta usługa wydaje się podejrzana. Te zakłócenia, które były na wielu kanałach przypominały dokładnie te same z pirackiego IPTV. Cena też by się zgadzała :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Dzisiaj przez jakiś czas był efekt zaciętej płyty na MTV Club. Nie chcę ich skreślać, ale coraz bardziej przypominają pirackie IPTV.

A co najlepsze reklamę tej usługi w UA wersji widziałem w 1+1 ukraina.

Co do stron już MEGOGO wygląda o wiele poważniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Na stronie Sweet.tv napisane jest - "Możesz także wykupić subskrypcję długoterminową (na 6 i 12 miesięcy)".

 

Czyli rozumiem że jeżeli zdecyduję się na subskrypcję 12 miesięcy to wtedy będę płacił co miesiąc 5zł? 

 

I ciekawe czy jeżeli mają kanały od Polsatu to czy wkrótce mogą się pojawić również inne Polsatowskie stacje. 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kanały Polsatu od Polsatu, one są na innej zasadzie nadal taki Polsat Viasat jest właścicielem Viasat ... Czy Polsat Comedy Central należy do ParamountMtv . Poprostu nawiązali współpracę na lata przy czym popsuli kanał o tak ,,😪 Polsat ma swój świat nie udostępnia nikomu swoich kanałów wiedzą to inni ott/iptv itp. Polsat jak i TVN mają swoje oferty tupu GO i nie chcą by ubyło klientów. Najwięcej traci Polsat i trochę TVN bo wszędzie praktycznie są TVN24 + Bis wychodzi to im na plus lepszy zasięg itp. 

 

Subskrypcja na 6 czy 12 jest opłacana z góry wyznaczona kwota lub jak podpinasz kartę to na 6 czy 12 masz mniejszą kwotę liczą promocyjna. Nie widziałem co jak oni tam pozmieniali w sumie. 

Edytowane przez KiriKiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
6 godzin temu, Vaniliovsky napisał(a):

Cześć.

 

Na stronie Sweet.tv napisane jest - "Możesz także wykupić subskrypcję długoterminową (na 6 i 12 miesięcy)".

 

Czyli rozumiem że jeżeli zdecyduję się na subskrypcję 12 miesięcy to wtedy będę płacił co miesiąc 5zł? 

 

I ciekawe czy jeżeli mają kanały od Polsatu to czy wkrótce mogą się pojawić również inne Polsatowskie stacje. 

Radzę się wstrzymać z promocjami raczkujących i nieznanych globalnie usług. Już jedna dała plamę po całości, a druga i trzecia czeka w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, lepiej poczekać na rozwój wydarzeń i zobaczyć z czym jeszcze wyskoczą. Żeby nie było że ktoś zapłaci za rok z góry a oni się zwiną za pół roku. 

Przerabiałem już takiego operatora. Było to TNTV .Miało być ładnie i pięknie A oni  zwinęli się szybciej niż ktokolwiek mógł się spodziewać. W spadku zostawili dekoder za 200 zł :D Jako podstawka pod kwiaty.

44309.jpg

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Już myślałem, że ta usługa to wałek przy płatnościach, ale jednak nie. Pierwszy miesiąc zapłaciłem Apple Pay, więc nie powinno być płatności za kolejny, bo wtedy jest inny token przy transakcji i trzeba też użyć autoryzacji biometrycznej do jej zatwierdzenia. A tu się okazało, że pieniądze za kolejny miesiąc zeszły z konta bez żadnej autoryzacji. Utworzona była karta wirtualna połączona tym samym tokenem z kartą fizyczną. Trzeba usunąć kartę wirtualną w serwisie żeby anulować subskrypcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2023 o 14:05, Vaniliovsky napisał(a):

Cześć.

 

Na stronie Sweet.tv napisane jest - "Możesz także wykupić subskrypcję długoterminową (na 6 i 12 miesięcy)".

 

Czyli rozumiem że jeżeli zdecyduję się na subskrypcję 12 miesięcy to wtedy będę płacił co miesiąc 5zł? 

 

I ciekawe czy jeżeli mają kanały od Polsatu to czy wkrótce mogą się pojawić również inne Polsatowskie stacje. 

W którym miejscu jest info o subskrypcji na 12 miesięcy, bo nie mogę znaleźć? Mam tylko opcję Large za 4,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...