Skocz do zawartości

Sweet.tv


ms2901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
9 godzin temu, Zuzia napisał(a):

bo zamiast im zapłacić musiałam założyć nowe konto darmowe.

Czyżby? Zacna promocja jest cały czas.

W dniu 27.11.2022 o 21:20, Zuzia napisał(a):

Ale promocja zacna, wystarczy rejestracja na maila by mieć darmową telewizję na miesiąc. Bez podpinania karty, czy nawet aktywacji konta.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co takiego wpływa na duże zainteresowanie subskrypcją?

Cena- jakość, czy zawartość serwisu?

 

Ogólnie większość tego typu usług oferuję praktycznie podobne zestawy kanałów tv.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman jakość HD jest raczej słaba. Mnie podoba się lekka wersja przeglądarkowa, kanały muzyczne w tle sobie uruchamiam, jest moje ulubione STARS.TV, a także Kino Polska Muzyka. Myślę, że jak promocja ustanie i wejdzie cena regularna, zainteresowanie serwisem spadnie i to znacznie.

3 minuty temu, lakiman napisał(a):

Nie masz dostępu do UPC TV GO?

Tam Stars ma dodatkowo ma jakość HD.

UPC totalnie zepsuło swoją wersję na przeglądarki, działać działa, ale brak przyjemności z korzystania. W Vectrze też jest STARS.TV, ale tam z kolei ścisły limit urządzeń na miesiąc więc nie można sobie żonglować przeglądarkami. Nie wiem jak w Play, ale w Canal+ STARS.TV jest w brzydkim SD. A Sweet.tv zaskoczyło i dało 1080p (choć bitrate słabe), a w przeglądarkach lekko mi idą nawet ich kanały 4K. Oby tego nie popsuli z czasem próbując coś "udoskonalić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KiriKiri napisał(a):

Tak samo jak w gonet mieli problem z filmaxem ciągle nie działał lub w kratkę...nie wiem jak teraz. Mimo zgłoszenia o Amc odpisał że już problem naprawił a jakoś nie. 

To mnie w Gonecie najbardziej irytowało . Wiecznie znikające bez wyraźnej przyczyny kanały. ( głownie Filmax ) ale i zdarzało się i to na innych kanałach. Wtedy trzeba było operatorowi wskazać palcem co działa a co nie. Bo sam tego zauważyć i usunąć nie potrafił. Taka czysta amatorka.

 

Co do AMC  to przez tą głupią zagrywkę na razie nie subskrybuje tego pakietu.

AMC zniknęło z listy kanałów. Nie poradzili sobie z pasami, więc usunęli kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 19:55, Mtv napisał(a):

Ciekawe tylko czym spowodowane są te problemy z brakiem obrazu zawsze na tych samych kanałach. Problemy dotyczą tylko kanałów od AMC International: AMC, CBS Europa i CBS Reality. Może problem leży po stronie AMC a nie Sweet TV? 

To czemu z tymi kanałami na C+ on line nie ma żadnych problemów.A tak nawiasem mówiąc znowu na 3 kanałach pasy łowickie a Red Top to pojawia się i znika jak w tej piosence Chochołów Był kochał i znikł Amor Amor a Kysz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko w zgodzie z regulaminem.

 

Cytat

16. Ponadto Usługodawca ma prawo w każdym czasie do zmiany programów telewizyjnych i radiowych oferowanych w ramach Usługi, a także do zmiany ich łącznej liczby na stałe lub czasowo. Nie jest zobowiązany do oddzielnego powiadamiania Klienta o tych zmianach i nie są one uważane za zmianę OWU.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oferty sweet.tv dołączyły 

PULS HD 

Puls2 HD

TVN24 

TVN24 BIS

Biznes 24HD

Nickelodeon

Nick.jr

Nicktoons HD

Comedy Central HD

Polsat Comedy Extra HD

Paramaunt NETWORK 

AXN

AXN White 

AXN Black

AXN Spin

History 2

History 

MTV Hits

Stars TV HD

MTV 00's

MTV Polska

MTV Live

MTV 90"s

MTV 80"s

Nick Music

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...