Skocz do zawartości

Sweet.tv


ms2901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, aro napisał(a):

Właśnie się zarejestrowałem i mam darmowe 30 dni.Teraz pytanie jak uruchomię tą płatność 4,99 zł to będzie to liczone od kolejnego miesiąca po tym darmowym?

 

Z ciekawości sprawdziłem u siebie. Darmowa subskrypcja ma mi się skończyć 26.12.2022. Na tej podstronie https://sweet.tv/pl/cabinet kliknąłem w przycisk "Kontynuuj taryfę za 1 Eur", dokonałem płatności i subskrypcja została przedłużona do 25.01.2023.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
20 godzin temu, grreg2084 napisał(a):

Działają w sposób bardziej przemyślany niż np. TelewizjaOnlinePL (wygląda na to, że Sweet.tv najpierw chce zbudować większą bazę klientów, a potem dopiero na części z nich zamierza zacząć zarabiać; bez wątpienia docelowo ceny będą wyższe niż 4,99 zł za miesiąc. Ci drudzy od razu "rzucili się" na kasę

Sweet.tv jest preinstalowane na Samsungu i nie da się usunąć, a to oznacza, że pieniądze mają skoro ich na to stać. Ci drudzy nie mają nic, nawet pieniędzy na aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszne spostrzeżenie. Dlatego osobiście łatwiej jest mi zaufać Sweet.tv niż powierzyć na rok kasę "żółtodziobom" z TelewizjaOnlinePL, do czego w ostatnim czasie usilnie namawiał tutaj jeden z "fanów" tego drugiego serwisu streamingowego. Jakby na to nie patrząc, Sweet.tv na Ukrainie działa z sukcesami już od prawie 5 lat, a to jak szybko zbudowali interesującą ofertę kanałów TV na polskim rynku pokazuje, że potrafią działać prężnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grreg2084 napisał(a):

 

Z ciekawości sprawdziłem u siebie. Darmowa subskrypcja ma mi się skończyć 26.12.2022. Na tej podstronie https://sweet.tv/pl/cabinet kliknąłem w przycisk "Kontynuuj taryfę za 1 Eur", dokonałem płatności i subskrypcja została przedłużona do 25.01.2023.

W jaki sposób płatność?Można Blikiem czy trzeba kartę podpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grreg2084 napisał(a):

Słuszne spostrzeżenie. Dlatego osobiście łatwiej jest mi zaufać Sweet.tv niż powierzyć na rok kasę "żółtodziobom" z TelewizjaOnlinePL, do czego w ostatnim czasie usilnie namawiał tutaj jeden z "fanów" tego drugiego serwisu streamingowego. Jakby na to nie patrząc, Sweet.tv na Ukrainie działa z sukcesami już od prawie 5 lat, a to jak szybko zbudowali interesującą ofertę kanałów TV na polskim rynku pokazuje, że potrafią działać prężnie.

 

 

Nikt usilnie nie namawiał i nie mieszaj słów🤔, nikt nie każe każdy ma wybór. Pisało się tylko że jest okazją i kto chcę to może skorzystać. 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, grreg2084 napisał(a):

 

Z ciekawości sprawdziłem u siebie. Darmowa subskrypcja ma mi się skończyć 26.12.2022. Na tej podstronie https://sweet.tv/pl/cabinet kliknąłem w przycisk "Kontynuuj taryfę za 1 Eur", dokonałem płatności i subskrypcja została przedłużona do 25.01.2023.

Odpowiedź z czatu od konsultanta:

Jeśli jeszcze się nie skończyłeś i zapłacisz, to tak, okres darmowy przepadnie.

Tak więc kto ma racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...