Skocz do zawartości

Sweet.tv


ms2901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Zuzia napisał:

Kanał Deluxe Music można za free oglądać w niemieckim serwisie Joyn, podobnie jak wiele innych niemieckich.

 

A o samym Sweet.tv powiem tylko tyle, że kroi się kolejna usługa, z której można wyciągnąć linki i oglądać kanały przez VLC lub inny player.

Co się udało wyciągnąć w m3u?

Chętnie bym przyjął linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe ile będzie kosztowała subskrypcja miesięczna bo przy obecnych już 44 kanałach polskich, w tym Eleven Sports, paczka FilmBox czy kanały CBS Europa i AMC cena 4,99zł jest bardzo niska. Jeżeli cena wyniesie około 20-30 zł to ofertę będą mieć lepszą od GONET, Televio czy Telewizji Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet się rozkręca na dobre. Do oferty doszły kanały :

-ZOOM TV HD

-paczka ELEVEN 1-4 HD

-FIGHBOX HD

-GAMETOON HD

-FOX HD

-KINO POLSKA HD

-STOPKLATKA HD

-KINO TV

-FILMBOX PREMIUM HD

-FILMBOX EXTRA HD

-FILMBOX FAMILY

-FILMBOX ACTION

-FILMBOX ARTHOUSE

-EPIC DRAMA HD

-DIZI TV HD

-NOVELA TV HD

-RED TOP TV HD

-NATIONAL GEOGRAPHIC HD

-NATIONAL GEO WILD HD

-POLSAT VIASAT HISTORY HD

-POLSAT VIASAT EXPLORE HD

-POLSAT VIASAT NATURE HD

-STUDIOMED TV HD

-WATER PLANET HD

-DOCUBOX HD

-POLSAT C&I HD

-RED CARPET TV HD

-STARS TV HD

-KINO POLSKA MUZYKA

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... A ja dopiero wczoraj aktualizowałem wykaz o zmiany z ostatnich tygodni... :o

Swoją drogą, niektóre kanały bez polskiej ścieżki dźwiękowej, np. DocuBox, FilmBox Arthouse...

Najlepiej jak mają, to niech dadzą wybór ścieżki w opcjach strumienia. Niemniej polska wersja językowa być powinna.

 

Warto też dodać że rozdzielczość na kanałach jest maksymalnie 720p. Dla niektórych może to mieć znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michael112 napisał(a):

 

 

Warto też dodać że rozdzielczość na kanałach jest maksymalnie 720p. Dla niektórych może to mieć znaczenie.

Na większości kanałów jest 1080p( tak jest np. na Samsungu)

3f15856aed3f.jpg

Godzinę temu, hrvat11 napisał(a):

też na niektórych kanałach (np. FOX Comedy) macie tylko kolorowe pasy?

Dokładnie tak, zauważyłem to już od kilku dni. Teraz pasy są na History, History 2 ,CBS Europa i AMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Zuzia napisał(a):

obydwa serwisy pozwalają na wyciąganie m3u, oby więcej powstało podobnych serwisów.

Jakiś czas temu wyciągałem kominek i akwarium i niestety dość szybko mi linki padly

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, danielpes5 napisał(a):

Na większości kanałów jest 1080p( tak jest np. na Samsungu)

3f15856aed3f.jpg

Dokładnie tak, zauważyłem to już od kilku dni. Teraz pasy są na History, History 2 ,CBS Europa i AMC

 

Tak to wygląda w przeglądarce, żeby nie było że jestem nieogarnięty technicznie.

 

scr.jpg

 

Pasy łowickie na ten moment zaobserwowałem na AMC. (Update 20:22: AMC działa już normalnie. :P ) Zdążyłem jeszcze przed drakońsko (i uważam niesłusznie) skróconym limitem na edycję posta.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, michael112 napisał(a):

 

Tak to wygląda w przeglądarce, żeby nie było że jestem nieogarnięty technicznie.

 

 

Pasy łowickie na ten moment zaobserwowałem na AMC. (Update 20:22: AMC działa już normalnie. :P ) Zdążyłem jeszcze przed drakońsko (i uważam niesłusznie) skróconym limitem na edycję posta.

Faktycznie w przeglądarce jest tylko 720p . Ale za to na apce obraz wygląda nawet lepiej jak w kablówce 

Co do pasów -przypomina mi to Gonet. Tam ni stąd ni zowąd kanały znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. Muszą to koniecznie naprawić.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...