Skocz do zawartości

TV MN


tarmichal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli coś jest niezgodne z umową, to jest nielegalne. Chyba, że umowa byłaby zawarta wbrew przepisom. Nawet Vectra nie miesza i przyznaje, że nie chodzi o to.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wychodzi zupełnie coś innego. Piszesz co najwyżej jak Ci się wydaje. Gdyby było tak jak piszesz Vectra nie podkreślałaby że zostały złamane warunki umowy. Co jasno powinno Ci dać do myślenia że Twój tok rozumowania jest błędny.

Każdy powiedział swoje zdanie i na tym możemy zakończyć. Czas pokaże jak się sytuacja rozwinie.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pavl6 napisał(a):

Vectra już potwierdziła, że nie chodziło o wprowadzenie TVMN do ramówki, więc temat można w tym zakresie uznać za zamknięty. Choć można oczywiście snuć domysły, że szukali pretekstu, żeby kanał usunąć po nawiązaniu współpracy z TVMN i znaleźli jakiś kruczek.

 

Moim zdaniem jak najbardziej chodziło o to właśnie. O Zebrrze nikt do tej pory w ogóle nie słyszał. A po ruchu Vectry każdy mały nadawca zastanowi się 2 razy zanim wpuści TV MN do swojego pasma... Ktoś pisał że po tej zmianie Zebrra w ogóle nie ma żadnego operatora, gdzie by mogła nadawać.

 

W dniu 2.03.2024 o 16:55, swordfish napisał(a):

Tej telewizji nawet politycy nie chcą wspierać. Przemysław Czarnek z PiS nawołuje do Republiki. Senator Grzegorz Bierecki inwestuje w wPolsce. Konfederatom wystarczy chyba Tik-Tok. Kanał niszowy o którym wiedzą tylko "wtajemniczeni". Na Zrzutce jest 80 wspierających.

 

PiS ma lepsze swoje media (Republika i od biedy wPolsce), Konfederacja z kolei była jakiś czas pokłócona z MN. Ostatnio jej politycy tam wracają, no ale to że sie dokądś chodzi, to nie znaczy że muszą lubić władze tej telewizji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał(a):
 
 

Póki 

Mnie wychodzi zupełnie coś innego. Piszesz co najwyżej jak Ci się wydaje. Gdyby było tak jak piszesz Vectra nie podkreślałaby że zostały złamane warunki umowy. Co jasno powinno Ci dać do myślenia że Twój tok rozumowania jest błędny.

Każdy powiedział swoje zdanie i na tym możemy zakończyć. Czas pokaże jak się sytuacja rozwinie.

Gdyby nie napisali o złamaniu warunków umowy, to co byłoby powodem usunięcia kanału, skoro we wcześniejszym zdaniu wyjaśnili, że nie obecność TVMN? Co za pokręcona logika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika jest prosta, tylko nie chcesz jej przyjąć do wiadomości. Podałem Ci przykład z remontem mieszkania. Czy to jest nierealne wg Ciebie, gdyby to przełożyć na umowę biznesową między nadawcą a operatorem kablowym? Oczywiście że realne. My warunków umów nie znamy, zatem muszą nam wystarczyć komunikaty prasowe Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem TV MN zaświeciła naziemnie na trzech lokalnych multipleksach:   
- MUX-L1 (kanał 27 - 522 MHz) we Wrocławiu i Świdnicy,   
- MUX-L3 (kanał 36 - 594 MHz) w Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim,   
- MUX-L4 (kanał 38 - 610 MHz) w Jeleniej Górze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem parę razy ze strony. Są tylko gadające głowy. Nie wiem ile jest programu na żywo, ale może być podobnie jak wPolsce. Nadają 4-6h w ciągu dnia, a potem leci wszystko w pętli w powtórce.

Teraz leci film dokumentalny o obrońcach poczty gdańskiej i o eksperymentach nazistów nad polskimi dziećmi. Nie ma na ekranie oznaczenia wiekowego i loga stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na antenie rozmawia dwóch panów za nimi w tle grafika z budynkami. Za jednym z nich na budynku napis mBank, za drugim te napis w lustrzanym odbiciu.

Można to chyba potraktować jako ukrytą reklamę lub lokowanie produktu. Nie wiadomo kiedy koniec tego programu, więc nie wiem czy będzie na końcu informacja o lokowaniu produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przypomnieniu, telewizja Media Narodowe od swojego początku istnienia miały profil mediów telewizji internetowej istniały początkowo na youtube podobnie jak telewizja wRealu24 zostały usunięte ze względu na "dezinformacje", a tak na prawdę za niepoprawność polityczną. Jest kilka programów nagrywanych w ciągu dnia i czasem na żywo. Z tego właśnie względu wiele audycji jest powtarzana nawet kilkukrotnie w ciągu tego samego dnia. Na tej stacji gośćmi zdarzają się takie osoby jak Stanisław Michalkiewicz, czy Witold Gadowski, których żadna telewizja nawet ta udająca niezależną (republika czy wpolsce.pl) nie raczy zaprosić. W sumie byłem zszokowany że zobaczę coś co nie wywodzi się z głębokiej komuny jak obecnie wszystkie media ciężko moim zdaniem pracujące na podziały i kłótnie posługując się prymitywną propagandą. Pierwszy raz w historii polskiej telewizji na publicznym eterze jest taka możliwość. Nie myślałem że dożyje takich czasów. Fajnie gdyby zawitał też banbay na lokalnych muxach :)

Myślę że jeśli chodzi o obecny skład redaktorski warto sobie przypomnieć że obecni redaktorzy jak i goście TVMN byli obecni na stacjach pokrewnych np w wPolsce.pl, więc warto wyrobić sobie samemu opinię

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się EPG w naziemnym odbiorze. Program tylko na dziś na piątek. Na kolejne dni tygodnia wyświetla się brak danych.

 

9:00 Pasmo publicystyczne

14:00 Temat Dnia - Michalina Szymborska, Oliver Pochwat

14:20 Przegląd Prasy - Jan Bodakowski

15:00 Dzień na żywo - Michalina Szymborska

16:00 Najważniejsze pytania - Oliver Pochwat

17:00 Temat Dnia - Michalina Szymborska, Oliver Pochwat

17:20 Dzień na żywo - Michalina Szymborska

18:20 Najważniejsze pytania - Oliver Pochwat

19:20 Gość specjalny Pochwata

20:20 Temat Dnia - Michalina Szymborska, Oliver Pochwat

20:40 Michalina Szymborska zaprasza

21:00 Gość specjalny Bodakowskiego

22:00 Najgorętsze rozmowy tygodnia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec a dlaczego nie, kolejny kanał który umożliwia swobodne wypowiedzenie się osób z różnych środowisk to tylko zaleta. Odnośnie mediów znasz jakieś, które nie posługują się skrajną propagandą i kłamstwami? Bo ja na przykład nie jestem w stanie tego bełkotu i absurdów z tv słuchać, uszy więdną.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jeszcze jest wolność wyrażania poglądów i ogólnie rozumiana wolność, to dobrze że nawet takie TV MN pojawiło się w nadawaniu naziemnym.

Tym bardziej, że kanał posiada koncesję od KRRiT i nie widzę przeszkód aby każdy kanał mający koncesję mógł nadawać.

Jeśli komuś się nie podobają poglądy prawicowe, czy nawet skrajnie prawicowe, to niech nie ogląda, usunie z listy programów itd.

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie podobają się skrajne poglądy lewicowe, które królują w TVN24, ale chętnie widziałbym obydwie telewizje w odbiorze naziemnym. Zaprogramowałbym na pilocie TVN24 obok TV MN. Jak zmęczą mnie wywody Elizy Michalik, chętnie dla kontrastu posłucham Stanisława Michalkiewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poglądy można mieć o ile nie są sprzeczne z polską racją stanu.

A tymczasem mieliśmy np. takie sytuacje https://www.press.pl/tresc/77538,stowarzyszenie-marsz-niepodleglosci-uruchomilo-nowy-kanal-na-youtube

Cytat

Wcześniej jednak w Mediach Narodowych często można było usłyszeć słowa uznania wobec np. białoruskiego reżimu Aleksandra Łukaszenki.

 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...