Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wislok.

Nie oglądałem tego programu, ale rozumiem że to polityczna gra. Celowa prowokacja, żeby wymósić reakcję Dudy. Za bardzo się w to wciągasz.

 

Nie ma dowodów na to, że Sienkiewicz wydał polecenie podpalenia rosyjskiej ambasady. Są tylko sugestie. Dlaczego w ogóle miałby się tą sprawą zajmować? Wybory są ważniejsze.

 

Odtrutką na jednostronne dziennikarstwo, ma być inne jednostronne dziennikarstwo? To tak, jakby alergika leczyć, wywołując u niego inne uczulenie.

 

Zapowiada się, że znowu Braun będzie prezesem TVP. Szkoda, bardzo liczyłem na Odorowicz.

Czy dziennikarz powinien prowadzić polityczne gry?? Niech od razu zapisze się do sztabu jednego z kandydatów do działu Czarny PR i kłamstwo.

Oczywiście możesz uznawać,że sprawa, gdzie istnieje podejrzenie,że szef MSW kazał podległym służbom naruszenie placówki dyplomatycznej innego kraju jest sprawą w ogóle nieistotną,ale to właśnie mediokracja- gdzie przemilcza się fakty niewygodne dla obozu "o dziwo" jak zwykle władzy .

Dobór gości- Lis przynajmniej dla alibi zapraszał choć jedną osobę o innym poglądzie by był rzekomy pluralizm. W ostatnim programie już nawet przestał dbać o te pozory i zaprosił jedynie przedstawicieli jednej strony.

Sam wielokrotnie w rozmowach ze mną udowadniałeś,że nie ma czegoś takiego jak obiektywne dziennikarstwo, więc nie mam wyboru i muszę słuchać stronniczych media z różnych stron.

Widzę manipulacje- kłamstwa to będę nazywał je po imieniu. Zresztą oddajmy głos Kukizowi :

Cały czas nadrabiam zaległości i przeglądam net... Właśnie czytam o akcji "Lis"... Przypomina mi się Sianecki (stwierdził w "Szkle", że "Kukiz wycofał się" z wyborów). Sąd orzekł, że nic sie nie stało. ... Przebiliście- Lisy, Sianeckie, Kraśki, itp., itd - propagandzistów komuny. Za srebrniki.

Panie Lis.... Jestem ojcem trzech Córek. Powiem Panu, że gdyby potraktował Pan choć jedną z nich w tak perfidny sposób jak dziecko Dudy to żadna ochrona nie ocaliłaby Pańskiej grzywy a la "młody konsomolec".

Darz Bór!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis zaznaczył, że kierowana przez niego redakcja usiłowała w zeszłym tygodniu ustalić w sztabie Andrzeja Dudy, czy twitterowe konto Kingi Dudy jest autentyczne. Sztab nie odpowiedział jednak na pytanie. – To jest drobiazg, przyznaję – powiedział Lis, który wcześniej, ze względu na pobyt w szpitalu, nie wiedział o krokach podjętych przez swoją redakcję.

http://natemat.pl/143081,tomasz-lis-prz ... rzepraszam

Oni robią z nas idiotów, internauci zweryfikowali to konto w ciągu nie wiem kilku minut, może minuty, zaraz,a producenci programu nie byli w stanie tego zrobić?? Zresztą śmierdzi mi tu kłamstwem na kilometr, najpierw Lis twierdził,że informację dostał od gościa w studio- rozumiem,że Karolaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Tak, publicyści prowadzą swoje gry. Wyrażają swoje poglądy i dyskutują z innymi. Przecież program Lisa nie jest z tych informacyjnych i nigdy nie miał być. Masz mu za złe mówienia głośno, o tym kogo popiera. Zabranianie mu tego, to przecież cenzura. Za błędy przeprosił. A jak poszkodowanym jest mało, to niech mu wytoczą proces. Wygrają go, to poniesie konsekwencje. Nikt nie będzie nikim odgórnie sterował. Nie na tym polega rola TVP. Zresztą mają przecież oficjalnie przeprosić w Wiadomościach.

 

Sprawa ambasady. Nie wiem, na czym tak opierasz swoje pewniki? Ani razu nie padło nazwisko Sienkiewicza. Ta opublikowana rozmowa ma charakter prywatnych domysłów, a nie dyskusji nad faktami. Nawet jeśli rozmówcy są przekonani do swoich słów, nie oznacza jeszcze, że to jest prawda. Jest dużo niedopowiedzeń. Na ministra naprowadza nas gazeta. Zero faktów.

 

Twój wybór co do mediów. Ja jednak sugeruje unikać radykalizmów. Mieszają w głowie. Fratia zatrudnia jednego z większych propagandzistów prawej strony, i w ogóle w Polsce. Ja tam wolę Rzepę.

 

@Frontowiec:

No cóż, jak ktoś ma problem z tolerancją, to tworzy takie profile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest wyciek samej rozmowy Wojtunik- Bieńkowska.

Co do Lisa to inaczej pojmujemy rolę dziennikarzy. Nie możesz przyjmując swoje kryteria z jednej strony bronić Lisa, z drugiej regularnie uważać za gorszych i krytykując Pospieszalskiego, Karnowskiego itd. Tymczasem Pan Lis przeprosił osobiście Andrzeja Dudę ,a "Wiadomości" mają to uczynić w swoim dzienniku.

Na Rzepę mnie nie stać, z głodową poborami 643 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny na Twitterze nie są usprawiedliwieniem.

 

Niby dlaczego? Przeprosili w medium o większym zasięgu niż TVP, bezzwłocznie. Zachowali się jak trzeba i uderzyli w pierś. Czego jeszcze oczekujesz?

 

Za takie coś może być sprawa w trybie wyborczym oraz dodatkowo za pomówienie z KC. I wcale bym się nie zdziwił.

 

Nie może, bo córka kandydata na prezydenta nie jest kandydatem na prezydenta. Nie padły też żadne insynuacje czy oskarżenia, z którymi można by pójść do sądu. Chyba, że wskażesz taki paragraf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale siara z tą Dudówną, oglądałęm wczoraj Lisa i jak zaczęli mówić o tym wpisie to wiedziałęm, że tak będzie. Ten falszywy profil już dawno widziałem, różne wpisy tam wiszą i Duda mogl sie zajac tym podszywaniem pod jego córkę wczesniej.

 

PS. Konta na twitterze juz nie ma a rano jeszcze bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania sondy Pospieszalskiego są tendencyjne to fakt,ale przecież sam Dukaczewski pięć lat temu mówił,że będzie otwierał szampana jak wygra Prezydent RP. Oczywiście ma to przykryć, zamydlić aferę Lis Gate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Faktem jest, że to prywatna rozmowa. W dodatku pełna osobistych przemyśleń. Reszta to domysły i interpretacje. Niestety, ale to gazeta sugeruje nam, że chodzi o ważną sprawę. Istotniejsze jest, kto to ujawnił i w jakim celu.

 

Mogę. Lis to jest prowokator, ale nie radykał. Potrafi się przyznać do błędu. Propagandziści typu Pospieszalski czy Karnowski, tego nie potrafią. I na tym polega różnica. Gorszy od nich jest chyba tylko Terlikowski. Poza tym, podobały mi się jego artykuły i okładki na temat KK. Oczywiście w sprawie Dudy się nie popisał. Nie bronię go, po prostu piszę jak ja to widzę. I bardziej nie lubię radykałów. A na rynku są lepsze media z prawej strony - wolę Rzepę.

 

Ciekawi mnie, czy TVP pozbędzie się na stałe Pospieszalskiego? Zatrudni kogoś innego z prawej na jego miejsce, czy może poczekają do ucichnięcia sprawy i on wróci?

 

@Projekt_ALF:

Nie obrażaj własnego kraju, tylko dlatego, że z kimś się nie zgadzasz. :/ Polska to w pełni demokratyczny kraj. Nie rządzi nami żaden dyktator ani wojsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to w pełni demokratyczny kraj. Nie rządzi nami żaden dyktator ani wojsko.

Oczywiście @draco_san ma rację, a niektórzy nakręceni przez innych rozszerzają nieprawdziwe poglądy.

 

A fajnie wczoraj Kraśko podgrzał atmosferę ws. przeprosin. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propagandziści typu Pospieszalski czy Karnowski, tego nie potrafią. I na tym polega różnica. Gorszy od nich jest chyba tylko Terlikowski. Poza tym, podobały mi się jego artykuły i okładki na temat KK. Oczywiście w sprawie Dudy się nie popisał. Nie bronię go, po prostu piszę jak ja to widzę. I bardziej nie lubię radykałów. A na rynku są lepsze media z prawej strony - wolę Rzepę.

 

Ciekawi mnie, czy TVP pozbędzie się na stałe Pospieszalskiego? Zatrudni kogoś innego z prawej na jego miejsce, czy może poczekają do ucichnięcia sprawy i on wróci?

Nie żebym popierał tubę PiSu, ale według informacji z ich strony: http://m.niezalezna.pl/67210-panika-wla ... d-wyborami Pospieszalski ma problem z kontaktem z redakcją TVP Info w sprawie zawieszenia programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażaj własnego kraju, tylko dlatego, że z kimś się nie zgadzasz. Polska to w pełni demokratyczny kraj. Nie rządzi nami żaden dyktator ani wojsko.

Projekt_Alf napisał wyraźnie o mediach,a nie o kraju. Po drugie o stanie demokracji świadczy ta sytuacja- Pan Lis nie popisał się rzetelnością dziennikarską cytując słowa z fałszywego konta,ale jego programu się nie zdejmuje. Zdejmuje się program Jana Pospieszalskiego bez podania konkretów, bo w przypadku Lisa- wiadomo zacytował nieprawdziwy wpis,a tu ogólnikowe stwierdzenie naruszył zasady rzetelności dziennikarskiej- w jaki sposób ?? tego nie wyjaśniono. Wiadomo,że uznano,że lepiej zdjąć program gdzie Paweł Kukiz przekonywał by swoich zwolenników do niepopierania Prezydenta RP.

W dniu dzisiejszym dowiedziałem się od Janka Pospieszalskiego, że najbliższy jego program z zaplanowanym moim udziałem zostaje zdjęty z anteny bez podania przyczyny.

Seria ostatnich medialnych zdarzeń i ich dziwna koincydencja szokują nawet mnie, nawykłego do sytuacji niecodziennych. Lisy, Sianeckie i inne Tumanowicze postawione w stan gotowości.

Tu już nawet nie chodzi o jakość debaty publicznej, poziom demokracji czy partycypacji społecznej obywateli. Ale o skalę i możliwości Systemu w manipulacji rzeczywistością.

To już jest wojna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...