Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

J. Kaczyński dla "Wprost" o Kurskim i TVP ...

 

Cytat

Dziennikarki dopytywały też oto, jak wicepremier Kaczyński odbiera telewizję publiczną. - Podobno Jacek Kurski robi telewizję dla jednego widza i to pan nim jest? – padło pytanie. - On tak mówi czy inni tak mówią? Zresztą problem w tym, że ja nie oglądam telewizji – skontrował polityk PiS.

Dodał też, że nie rozumie, dlaczego telewizja publiczna i sam Kurski „wzbudzają ogromne emocje, w szczególności wśród pań”.

- Znam wiele pań zaprzyjaźnionych z nami w sensie politycznym i one wszystkie na mnie warczą z powodu tej telewizji. A ja uważam, że to jest dobra robota. Po owocach ich poznacie. Miliony ludzi wie dziś więcej o Polsce niż przedtem i to są wyborcy. Jest wybór: każdy może wziąć sobie pilota i przełączyć na TVN. A w porównaniu z TVN ta telewizja publiczna jest po prostu wzorem cnót wszelakich – pointuje Jarosław Kaczyński.



https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-jacek-kurski-jaroslaw-kaczynski-wywiad-komentuje-protest-mediow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw miało być nowe logo TVP Sport bez kratek, w jednej linii.
Potem TVP Sport miało mieć nowe logo, ale ze starymi kratkami.
Teraz ikona nowej aplikacji TVP Sport na Android TV wskazuje że pozostanie jednak stare logo, ale przekolorowane. I tyle z rebrandingu xD

Mi akurat podoba się aktualne wzornictwo kanałów tematycznych, ale przydałoby się zmienić niektóre logotypy bo np. TVP Seriale jest moim zdaniem obrzydliwe i odpychające, a Historia lub Rozrywka są po prostu słabe.95c0e5dac046d75b96eba624d637646b.jpg



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo muszą zrobić najpierw logo spółki i je zamontować na "Koloseum" (siedziba TVP tak ją nazywam😄) przy ul Woronicza 17.

11 godzin temu, ciastek napisał:

TVP Seriale jest moim zdaniem obrzydliwe i odpychające,

@ciastekTo logo odstrasza na ekranie powinni trochę popoprawiać.

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ciastek napisał:

Najpierw miało być nowe logo TVP Sport bez kratek, w jednej linii.
Potem TVP Sport miało mieć nowe logo, ale ze starymi kratkami.
Teraz ikona nowej aplikacji TVP Sport na Android TV wskazuje że pozostanie jednak stare logo, ale przekolorowane. I tyle z rebrandingu xD

Mi akurat podoba się aktualne wzornictwo kanałów tematycznych, ale przydałoby się zmienić niektóre logotypy bo np. TVP Seriale jest moim zdaniem obrzydliwe i odpychające, a Historia lub Rozrywka są po prostu słabe.95c0e5dac046d75b96eba624d637646b.jpg


 

Gdzie mogę znaleźć wcześniejszy dostęp do nowej wersji aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, to w końcu dodadzą apkę TVP Sport na android TV - nie zczaiłem :razz:

a co do loga to mogą jeszcze zmienić na ten ostateczny a teraz tali taki "przejściowy" 

poczekajmy na zmiany w grafice stacji to się przekonamy jak logo będzie wyglądać

 

3 godziny temu, bartek2lp2 napisał:

Gdzie mogę znaleźć wcześniejszy dostęp do nowej wersji aplikacji?

aby zainstalować TVP Sport na android TV prawdopodobnie trzeba wejść na stronę sklepu przez przeglądarkę, wybrać przycisk "zainstaluj" i wybrać odpowiednie urządzenie

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tvp.sport.tv&hl=pl

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, krzychu00012 napisał:

To logo jeszcze o niczym nie świadczy.Tworzą nową aplikacje, więc dlaczego mieliby tworzyć w starych kolorystykach? Po prostu przygotowują, a jak dojdzie do zmiany loga, to nie będą musieli zmieniać. 

dokładnie tak

to samo pisałem wpis wcześniej w 1 części

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy - to by było logiczne jeśli chcą zdążyć z nową oprawą (w TVP Sport) przed euro

podejrzewam że wszystkie zapowiadane kanały zmienią - TVP1, TVP2, TVP Sport i TVP abc

 

możliwe że zmienią też lekko logo TVP abc na takie

PL500000000525691-20210309082854_large.j

Źródło: https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/pwp-details/Z.525691

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...