Skocz do zawartości

MUX 1 (komercyjne)


Krispl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po co robić śmietnik w temacie i pisać bezsensowne posty ? Mamy już marzec ? EmiTel wydał komunikat, że harmonogram bez zmian i tyle. Wystąpili o 18 pozwoleń, widocznie te nadajniki będą włączone wcześniej niż inne. O wcześniejszych włączeniach dowiemy się znajdując kanały z MUX-1 w eterze. Nie wiem z czego EmiTel ma się już teraz tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wcześniejszy start blokuje TVP lub ATM...

M. Busiło
Jeśli natomiast chodzi o upowaznienia (wymóg zgody wszystkich), to EMITEL posiada już, i przekazał do UKE, dokumenty od wszystkich pięciu nadawców, upoważniające go do występowania o pozwolenia radiowe na stacja z multipleksu 1 (te, wskazane w umowie między TVP i Emitelem). Jest już więc w tym zakresie zgoda wszystkich pięciu nadawców.

To może mi ktoś wytłumaczyć czy jest zgoda czy jej nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF TV? Kolego weź się ogarnij kolejny kanał-widmo?

 

Zresztą muszę cię zmartwić : RMF TV zrzekł się koncesji satelitarnej i na ich wniosek odebrano im ją oraz wycofał się z konkursu

 

Z takim mysleniem typu RMF TV, Gwiazdeczka TV i inne widmostacje , to nigdy nie uwolnimy się od [beep]u w DVB-T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF TV? Kolego weź się ogarnij kolejny kanał-widmo?

 

Zresztą muszę cię zmartwić : RMF TV zrzekł się koncesji satelitarnej i na ich wniosek odebrano im ją oraz wycofał się z konkursu

 

Z takim mysleniem typu RMF TV, Gwiazdeczka TV i inne widmostacje , to nigdy nie uwolnimy się od [beep]u w DVB-T

Tak samo kanał NEXT TV. czy on gdzieś nadaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next TV akurat, mimo iż jest nową stacją, to widać, że mają potencjał. Ja bym chciał tak: TV Trwam (bo są ciekawe programy dot. wiary, a politykę to można sobie pilotem przełączyć), Tele5 (bo mają potencjał na bycie niezłą stacją, jeżeli da im się szansę rozwinąć), Next TV (napisałem w poprzednim zdaniu), oraz stacja przygotowywana specjalnie do DVB-T przez Canal + (bo po takim nadawcy można się spodziewać przynajmniej przyzwoitego kanału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest taka możliwość aby jedno z tych miejsc dostała TVP ?

Pozwoliło by to na stworzenie w MUX3 kanałów TVP1HD i TVP2HD bo przenieśli by np TVPinfo na mux 1

 

To też jest jakiś pomysł. Wtedy ja wolałbym taki układ: TVP Info, TV Trwam, Next TV, Canal + NTC (już tłumaczyłem o jaką stację chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Religia TV nie uświadczysz transmisji z wszystkich pielgrzymek Ojca Świętego, ważnych wydarzeń Kościoła, ciekawych ewangelizacyjnych filmów fabularnych, czasem na TV Trwam trafiałem też na bardzo ciekawy program młodzieżowy o wierze na żywo, do tego są też programy z innych kategorii, typu motoryzacyjny, itp. Właśnie dlatego się uparłem! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest dobry pomysł. TV Trwam + Orange Sport + TVP Info + Tele 5 mogłyby pójść do MUX 1, a ewentualne nowe stacje, czy to nadające od jakiegoś czasu (Next TV), czy te planowane (Canal + NTC) do MUX 4, którego włączanie jest planowane po wyłączeniu analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...