Skocz do zawartości

MUX 1 (komercyjne)


Krispl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Poland - Pełne parametry techniczne masz tu: https://satkurier.pl/news/70864/zmiany-w ... idzow.html - dziś dopisałem osobiście wszystkie kanały z MUX1 na bazie RTON Wisła/Skrzyczne.

@aro - masz harmonogram na stronie Emitela, Śrem rusza w drugim etapie, do 31 maja 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by kupili,ale z logiem TV Trwam na panelu przednim i pilocie. Tv Trwam w ogóle jak dla mnie to nie jest zło. Starsi ludzie też coś przecież muszą oglądać. Jest wiele osób,które z racji swoich schorzeń nie mogą iść się pomodlić,a tak sobie włączą TV Trwam i mogą obejrzeć mszę.

Ja akurat zamiast Polo Tv bardziej wolał bym Tv trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze Polo TV 2 niż zło w postaci TV Trwam, które ma koncesję na nadawanie satelitarne. TV Trwam nie dostało koncesji w powodu kwestii finansowych. Można o tym poczytać, np. w Naszym Dzienniku.

Z powodów finansowych?? To ciekawe, bo oglądałem materiał właśnie w Trwam, w którym było, o tym, że to Rydzyk ma lepsze wyniki, a Stavka nie ujawniała ich od 2006 mogłem coś pomylić. Jestem niemal pewien, że wszystko było "nagrane" - kto ma się wycofać, kto kogo przejąć itp,

Dlaczego od razu nie uruchomią większości nadajników MUX 1? Przecież Emitel spokojnie by sobie poradził... A kiedy są żniwa dla platform cyfrowych. Chciałbym wierzyć, że mój tok myślenia jest nieprawdziwy, ale po prostu się nie da.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoria spiskowa do bani, MUX1 został opóźniony nie przez tych co mają platformy, ci od platform ze swoim MUXem są obecni na prawie całym obszarze Polski.

Od razu wszystkie nadajniki MUX1? Może i by się dało uruchomić ale fabryki w Chinach (czy gdzie tam) jednak mają swoje ograniczenia i tyle nadajników nie poskładają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv Trwam w ogóle jak dla mnie to nie jest zło. Starsi ludzie też coś przecież muszą oglądać. Jest wiele osób,które z racji swoich schorzeń nie mogą iść się pomodlić,a tak sobie włączą TV Trwam i mogą obejrzeć mszę.

Ja akurat zamiast Polo Tv bardziej wolał bym Tv trwam.

Bardzo fajne msze są w Religia TV.Ja włączam swojej 90-cio letniej babci. Nie buntują ludzi przeciwko Żydom i innym nacjom.Nie proszą o datki na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Bo te względy polityczne to właśnie to zło, o którym pisałem wyżej. Gdyby to była telewizja, która porusza problemy wyznania katolickiego czy szerzej chrześcijańskiego, transmituje mszy, tworzy programy religijne, społeczne, każde inne, ale nie porusza kwestii politycznych to byłbym jak najbardziej za TV Trwam w NTC. A to jest maszynka do zdzierania kasy i mieszania w głowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarli coś z Ciebie? Wydawało mi się że datki są dobrowolne ale może o czymś nie wiem? Bo że w głowie Ci namieszali to już wiem, ale to nie oni, to inni. Religia to nie tylko kruchta i msze.

Trzeba przedstawiać spojrzenie na tematy również społeczno polityczne i się do nich odnosić, bo one mają wpływ na nasze życie. Chciałbyś zepchnąć ich do skansenu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie nie. Ale trzeba być na prawdę ślepym żeby nie widzieć tego, jak Radio Maryja czy TV Trwam wpływa na postępowanie przede wszystkim osób starszych.

Inni czyli kto? Żydzi? Masoneria? Ukryta opcja niemiecka? Nieprawdziwi Polacy?

Jeśli chodzi o politykę to jedyną rzeczą jaką powinno robić medium typu TV Trwam to zachęcać do głosowania. A jest tak, że trzeba głosować na jedyne właściwe ugrupowanie i siać nienawiść w stosunku do innych opcji, tych niepolskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie czytam jak się domyślam Gazety Wyborczej i nie oglądam TVN'u. Jedynie udało Ci się z rozbudowaną wyobraźnią.

To na Ciebie wpływają media, a nie na mnie. Telewizja służy mi do oglądania sportu oraz do oglądania kilku seriali na TVP 2 oraz na FOX'ie (tu robię wyjątek, gdyż nie mam w zwyczaju oglądania kanałów, na których filmy czy seriale są przerywane reklamami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam... cieszy mnie że moja babcia wpadła do mnie ostatnio wyważając drzwi ze słowami "chodź poprawić antenę bo obraz mi szatkuje i meczu sobie spokojnie nie pooglądam!". Co jak co, ale jeśli miał bym wybrać kanał "religijny", to zamiast TV Trwam wolał bym Religia TV, więcej konkretnych dokumentów. Swoją drogą obecnie to DVB-T kiepsko wygląda (chociaż ja nie powinienem narzekać w obrębie nadajnika który zawsze jest jednym z pierwszych w kolejce). Szumnie zapowiadane starty mają przesunięcie, blokowane miejsca w pakietach, a teraz o dziwo w moim regionie MUX-2 obniżył moc. Po co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie to DVB-T kiepsko wygląda

 

Odradzam wam jakiekolwiek zabawy z DVB-T, kupcie sobie lepiej coś do jedzenia pod choinke niż wydawać na to zdzierstwo kase :lol:

 

... Szumnie zapowiadane starty ...

 

Tymi "startami" których nie było pokazali gdzie mają polskie społeczeństwo, nie ważne już kiedy wystartują nowe kanały nie muszą w ogóle, swoje szansze i godność stracili wszyscy [nadawcy, urzędniki] oszukując ludzi i dziennikarzy którzy pisali tak szumnie o startach nowych kanałów gdzie w ogóle nie było mowy o jakimkolwiek starcie bo NIE BYŁO NA TO DOKUMENTÓW ZEZWALAJĄCYCH nawet w dniu w którym o tym informowali - to jest dopiero NUMER co nie? :read:

 

.. blokowane miejsca w pakietach, a teraz o dziwo w moim regionie MUX-2 obniżył moc. Po co...?

 

Ja bym się nie zdziwił gdyby te plansze kontrolne które mamy teraz nigdy nie wystartowały jako kanały tak amo jak puls2 :brawo:

 

Po co tak robią? Mówią podobno dlatego że to by był cios dla platform satelitarnych a jak się pytam jaka to zagrażająca konkurencja może być dla platform satelitarnych pod postacią takich kanałów jakie mamy wybrane obecnie do MUXów naziemnych toż to żadna konkurencja dla nikogo to "pakiet biedaczany" a nie kanały TV :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak to bedzie jak wejdzie mux1 .Rozumiem że w mux1 bedzie TVP1 ,TVP2,Info plus te 4 śmieci ,umownie nazwijmy je śmieciami dworaka. Interesuje mnie co sie stanie z kanałmi tvp historia ,kultura ,polonia czy zostaną w mux3 czy ich nie bedzie w ogóle.Może lepiej byłoby gdyby mux1 był cały państwowy z tvp historia i kultura , mux 2 pozostałby jak jest ale bez pasów łowickich i może tv6 a w mux3 bylyby smieci dworaka plus pasy łowickie jako poczekalnia .U mnie akurat Mux 1 ma mieć 100 kv, mux2 ma 100 kw a mux3 ma 10 kw i czasami pixeluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...