Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem że stracą prawa do tej I ligi... Potem kosztem tych rozgrywek nie pokazują LIVE walki o mistrzostwo Portugalii bo ustalająna tą samą godzine mecz Cracovia z kims tam.. A wystarczy narzucić Cracovii granie wcześniej i wszyscy zadowoleni.

Szkoda, bo lubię oglądać piłkę na Orange sport, zawsze profesjonalnie podchodzą do sprawy. Ale piłkę przez duże P czyli Portugalską lige, FA Cup, DFB Pokal, mecze reprzeentacji Argentyny, Francji czy klubowe kanały MU TV i Arsenal TV. Ale nie I lige polską :/

 

Jedyny mój plus to że mam internet i mogłem portugalską ostatnią kolejk eobejrzeć na orange.pl ale nie każdy ma i na necie oglądanie to nie to samo co w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

W sobotę w Orange Sport decydująca o awansie kolejka? Guzik prawda. Już panowie przy zielonym stoliku ustalili, że awansuje Cracovia a Zawisza, Flota i Termalica nie.

Tylko słynna piosenka o PZPN przychodzi na myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Arka nie awansuje bo działacze nie wzięli pod uwagę, że kilka klubów nie dostanie licencji i nie złożyli wniosku. Jeżeli 3 kluby nie dostaną licencji to w związku z tym, że żaden inny klub 1 ligi nie ma licencji na ekstraklasę zostanie PGE GKS w ekstraklasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termalica tez sie odwola, prezes juz miesiac temu mówil ze jesli awansuja to rozbuduja stadion. Tylko po co skoro w Niecieczy mieszka 750 osób, a stadion zrobi na 10000...

Już teraz frekwencja bywała czasem wyższa niż liczba ludności w tej wiosce, więc wszystko jest możliwe. Ale stadionu na 10 tys widzów to im raczej nie trzeba. Bełchatów miał mniejszy i spokojnie grał w ekstraklapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Nieciecza awansuje będą śmiali się z Polski we wszystkich kanałach sportowych w europie i nie tylko - oni nawet licencji na gre w I lidze nie powinni dostać a co dopiero ekstraklasa.

 

Niby to dlaczego, to pokazuje właśnie że sport jest nieprzewidywalny.

 

Poza tym czemu nie powinni dostać licencjo na 1lig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...