Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a hoffenheim w niemczech? ta sama sytuacja co w polsce, wioska, nikomu nieznany klub i człowiek z grubym portfelem, my też mamy polskie hoffenheim w niecieczy i ja im kibicuję, aby razem z zawiszą, bo trudno, aby z polonią bytom zawisza nie wygrała awansowała termalika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hoffenheim w niemczech? ta sama sytuacja co w polsce, wioska, nikomu nieznany klub i człowiek z grubym portfelem, my też mamy polskie hoffenheim w niecieczy i ja im kibicuję, aby razem z zawiszą, bo trudno, aby z polonią bytom zawisza nie wygrała awansowała termalika.

 

Co ty porównujesz miasto Sinsheim w Niemczech ( tam powstał Hoffenheim ), które ma ponad 30 tys. ludzi do wsi z 800 ludzi. Człowieku, litości... Takiego klubu w historii piłki nożnej jeszcze nei było. Tylko w Polsce jest to możliwe, ale ktoś zainwestował w klub, gdzie mieszka 800 ludzi. Perspektywy na przyszłośc? Brak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby w lidze grały takie kluby jak Nieciecza, Amica Wronki czy Groclin, które zasłużyły na to poprzez swoje wyniki niż jakieś twory typu Kuchenkarze Poznań czy DyscoPolo Warszawa (które na szczęście już same się zniszczyło), które kupiły sobie licencję od tych mniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hoffenheim w niemczech? ta sama sytuacja co w polsce, wioska, nikomu nieznany klub i człowiek z grubym portfelem, my też mamy polskie hoffenheim w niecieczy i ja im kibicuję, aby razem z zawiszą, bo trudno, aby z polonią bytom zawisza nie wygrała awansowała termalika.

 

Co ty porównujesz miasto Sinsheim w Niemczech ( tam powstał Hoffenheim ), które ma ponad 30 tys. ludzi do wsi z 800 ludzi. Człowieku, litości... Takiego klubu w historii piłki nożnej jeszcze nei było. Tylko w Polsce jest to możliwe, ale ktoś zainwestował w klub, gdzie mieszka 800 ludzi. Perspektywy na przyszłośc? Brak!

 

nie kotku, mówię o wsi hoffenheim liczącej 3272 mieszkanców, a oto link do wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/Hoffenheim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hoffenheim w niemczech? ta sama sytuacja co w polsce, wioska, nikomu nieznany klub i człowiek z grubym portfelem, my też mamy polskie hoffenheim w niecieczy i ja im kibicuję, aby razem z zawiszą, bo trudno, aby z polonią bytom zawisza nie wygrała awansowała termalika.

 

Co ty porównujesz miasto Sinsheim w Niemczech ( tam powstał Hoffenheim ), które ma ponad 30 tys. ludzi do wsi z 800 ludzi. Człowieku, litości... Takiego klubu w historii piłki nożnej jeszcze nei było. Tylko w Polsce jest to możliwe, ale ktoś zainwestował w klub, gdzie mieszka 800 ludzi. Perspektywy na przyszłośc? Brak!

 

A w takiej Wiśle Kraków to są perspektywy, bo jest duże miasto? Bzdura. Jak piłkarze mają muchy w nosie to nawet stadion wielkości Maracany i gra w Madrycie albo Londynie nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ekstraklasie już były dwa kluby z małych miejscowości i wiadomo jak skończyły. We Wronkach i Grodzisku są teraz jakieś kluby? Jeśliby Termalica weszła do Ekstraklasy to wcześniej czy później skończy tak jak poprzednicy.

 

To wcale nie znaczy ze Termalica skończy tak samo ,mam nadzieje ze wytrzymają dzisiaj ciśnienie i awansują do Ekstraklasy ,wracając do do klubów które wymieniłeś to te kluby upadły z bardzo rożnych przyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj słabo na razie wygląda ta mini multiliga na OS. Po pierwsze dramatyczna jakość meczu z Legnicy. Wygląda to na kamerkę internetową :D Oprócz tego przełączyli obraz na karnego, a komentator nie dostał info na ucho i [beep]zielił dalej o Flocie.

 

Swoją drogą piłkarski poker już działa - w Świnoujściu i Bytomiu jeszcze się mecze nie rozpoczęły a cracovia już karnego dostała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj słabo na razie wygląda ta mini multiliga na OS. Po pierwsze dramatyczna jakość meczu z Legnicy. Wygląda to na kamerkę internetową :D Oprócz tego przełączyli obraz na karnego, a komentator nie dostał info na ucho i [beep] dalej o Flocie.

 

Swoją drogą piłkarski poker już działa - w Świnoujściu i Bytomiu jeszcze się mecze nie rozpoczęły a cracovia już karnego dostała :D

Bo wszystkie mecze Cracovii są dostępne na żywo tylko na stronie Orange Sport i tych których nie dają w TV to są robione z kamerki internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę dziwna sprawa. Takie mają prawa wykupione? Myślałem, że jeżeli chodzi o I ligę to mogą pokazywać co chcą, jak chcą i w razie potrzeby może to być kilka spotkań. I dzisiaj taka potrzeba zdecydowanie jest. Nie znam wprawdzie zapisów umowy, ale przypuszczam jakby chcieli to by mieli normalny obraz z Legnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stanę w obronie tej "Multiligi" na Orange Sport. Może nie wyglądało to profesjonalniej niż na C+, ale przynajmniej dało się obejrzeć jakiś mecz. W C+ było przełączanie się między stadionami co chwilę - przypominało mi to przerzucanie pilotem kanałów w sezonie ogórkowym.. obejrzysz trochę tu, trochę tam, czyli nic. Na OS był główny, najistotniejszy mecz przez 80% czasu. Gdy padła bramka lub coś się konkretnego działo na innych stadionach było przejście. Taka forma mi osobiście bardziej odpowiada i za to dla OS duży plus.

Jedyne do czego można się przyczepić to jakość meczu Cracovii, faktycznie wyglądało to jak stream z internetu..

 

Kiepsko to wygląda - takie losowe przełączanie między dwoma meczami, bez ładu i składu.

No cóż, losowe to było prędzej w C+ - "a zajrzyjmy tutaj, a zajrzyjmy tu, a może tournee".. Na OS akurat przełączali kiedy coś się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, losowe to było prędzej w C+ - "a zajrzyjmy tutaj, a zajrzyjmy tu, a może tournee"..

Tylko, że w C+ właśnie oto chodzi w Multilidze. Osobne mecze w całości (te najciekawsze i najważniejsze dla układu tabeli) są na innych kanałach. Zresztą co innego 3 spotkania, a co innego 8 spotkań.

Też wczoraj oglądałem I ligę w OS i jeżeli chodzi o przedmeczowe materiały, to OS już dawno przebił sztampowe TVP, bo naprawdę dobrze się to oglądało. Gorzej z tymi meczami, bo prócz fatalnej jakości obrazu dochodziło jeszcze to niespodziewane przełączanie między stadionami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hoffenheim w niemczech? ta sama sytuacja co w polsce, wioska, nikomu nieznany klub i człowiek z grubym portfelem, my też mamy polskie hoffenheim w niecieczy i ja im kibicuję, aby razem z zawiszą, bo trudno, aby z polonią bytom zawisza nie wygrała awansowała termalika.

 

Co ty porównujesz miasto Sinsheim w Niemczech ( tam powstał Hoffenheim ), które ma ponad 30 tys. ludzi do wsi z 800 ludzi. Człowieku, litości... Takiego klubu w historii piłki nożnej jeszcze nei było. Tylko w Polsce jest to możliwe, ale ktoś zainwestował w klub, gdzie mieszka 800 ludzi. Perspektywy na przyszłośc? Brak!

 

nie kotku, mówię o wsi hoffenheim liczącej 3272 mieszkanców, a oto link do wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/Hoffenheim

 

"kotku", podajesz link do wikipedii, gdzie masz podane, że Hoffenheim jest częścią (dzielnicą?) Sinsheim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...