Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg imformacji na stronie media2.pl od pażdziernika kanał będzie szyfrowany(chodzi o prawa do transmisji,które mają wykupione tylko na Polske) a więc będą go mogli oglądać jedynie abonenci cyfry+ i ewentualnie sieci kablowych jeżeli się w nich pojawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może będzie tak, że kanał będzie bezpłatny, co oznacza, że będzie za darmo dla operatorów kablówek. Być może pojawi się także, w ofertach platform cyfrowych - bo płacić za kanał z newsami sportowymi w dobie Internetu to nieporozumienie. Jeżeli będzie dystrybuowany w ten sposób, nie powinno być problemu z jego odbiorem - pewnie pojawi się wszędzie łącznie z TNK (co to za problem dodać do oferty kanał, który jest kodowany, a bezpłatny?). No chyba, że każą sobie płacić za tą stację, ale wtedy to już porażka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech kodują:

Parę dużych wpadek, które zdążyłem uchwycić

- wypadek Massy podcas treningu (!) podaczas GP Węgier Formuły Pierwszej (!)

- w finale Superpucharu Włoch zmierzą się mistrz Danii (!) Inter i zdowybyca pcuharu Lazio

- drużyna Mariusza Lewandowskiego zmierzy się z albańską (!) Timisoarą

 

i parę mniejszych, już tak na naszą polską modłę

- Broendby Kopenhaga(!), Sporting Lizbona(!), Anderlecht Bruksela(!) - to już małe błedy, aczkowiek wprawnego kibica drażnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać kanał pojawił się na HB szybciej niż to planowano. Ciekawe, czy zostanie przeniesiony na tp. C+, ponieważ obecnie przeciętny posiadacz odbiornika FTA jest pozbawiony EPG, które mogłoby być przydatne. Chociaż z drugiej strony, to niewielka strata, skoro kanał ma zostać zakodowany za 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być kodowany :shock: ?! To już mogę zaczynać przyjmować zakłady , kiedy z niego zrezygnują , bo mało osób będzie go oglądać :lol: . W sumie i tak mi ten tp. jakoś słabo działa , więc mała strata (również ze względu na zawartość kanału) . Już tylko czekać , jak zakodują Polonię 1 :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to jest śmieszne , najpierw parę miesięcy obiecują że będzie FTA a jak kanał na dobre wystartował to zachciało im się kodować.

Ja mam go dopiero od dzisiaj bo wczoraj mało szukałem i nie znalazłem a dziś pomogły ustawienia fabryczne.

Co do kanału to mogli by trochę powiększyć lub dać inną czcionkę na tym pasku na dole bo słabo widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii Neostrady TP dementują informację o kodowaniu Orange Sport Info z satelity HotBird 13 East. Info na stronie Cyfry Plus jest prawdzie. Kanał do połowy września będzie we wszystkich pakietach potem zostanie tylko w płatnych. Wynika to z umowy miedzy Grupą TP a Cyfra Plus. Tak odp. konsultanci TP. Jak komentują to na Nesotrada TP: "Nie ma żadnej informacji z TP i sama Grupa TP nie wydała żadnego komunikatu o zakodowaniu stacji Orange Sport Info. Stacja pozostanie na stałe w emisji Free-To-Air z satelity HotBird 13 East. tak jak zapowiadaliśmy już kilka miesięcy temu. Grupa TP wydała wczoraj tylko komunikat o starcie stacji z satelity HotBird na transponderze dzierżawionym u operatora Globecast." Tak jak widać to ploty są! Kanał zostaje FTA z HotBirda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSI miał być FTA , lecz niestety TP nie jest w stanie umiescic wszystkich posiadanych praw do relacji sportowych w podstawowym OS stąd umieszczając czesc relacji w OSI musi zakodować sygnał tak aby nie łamac wykupionych licencji tylko na teren Polski.

 

Więc to nie wina tp lecz ograniczenia licencyjne powodują że kanał zostanie zakodowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech kodują:

Parę dużych wpadek, które zdążyłem uchwycić

- wypadek Massy podcas treningu (!) podaczas GP Węgier Formuły Pierwszej (!)

- w finale Superpucharu Włoch zmierzą się mistrz Danii (!) Inter i zdowybyca pcuharu Lazio

- drużyna Mariusza Lewandowskiego zmierzy się z albańską (!) Timisoarą

 

i parę mniejszych, już tak na naszą polską modłę

- Broendby Kopenhaga(!), Sporting Lizbona(!), Anderlecht Bruksela(!) - to już małe błedy, aczkowiek wprawnego kibica drażnią

 

W uzupełnieniu:

- Celic zagra z "Dinamo Zagrzeb"! zamiast Dinamo Moskwa.

- Podczas fragmentu konferencji prasowej trenera Dinamo Moskwa podpisali: "trener Dinamo Zagrzeb"!

- Mówiąc o meczu Dinamo - Celitic odnosząc się do drużyny Dinamo użyto słowa "chorwaci"!

- Pokazując fragmenty i gole meczu Dinamo Zagrzeb - Salzburg 1:2 w komentarzu było że "gospodarze"! na 7 minut przed końcem strzelili gola na 2:1

 

Nie śledziłem tego kanału zbyt długo, pewnie znalazłoby się jeszcze więcej błędów.

Za dużo wpadek mają. Jak narazie kanał Orange Sport Info oceniam bardzo źle. Nie można popełniać tylu prostych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe co tam bedzie takiego ,że nie bedą mogli rozpowszechniać tego kanału fta?

 

 

 

Myśle że już ja jeśień sie przekonamy.

 

 

To nie op to chodzi co bedzie pokazywane, bo jesli prawa sa wykupione na teren Polski to tylko na terenie Polski moga być dostepne - stąd te zakodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...