Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem właśnie do TP i jakiś gość powiedział, że Orange Sport Info jest dostępny w ich platformie satelitarnej. Po jakiś 15 minutach facet stwierdził, że najprawdopodobniej mam za stare oprogramowanie i dlatego nie jestem w stanie odbierać OSI i muszę do 3 dni to może mi się odbiornik zaktualizuje i będę się cieszył dostępem. Ktoś z was odbiera OSI w Orange TV? Moja wersja softu to 239, a wasza? Z drugiej strony co ma się soft do tego kanału?

dzisiaj aktualizacje robiłem bo mi wyskoczyło aż 2 razy i nie mam Orange Sport Info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak informuje stacja na swoich stronach sygnał będzie po okresie bezpłatnym dostępny dla wszystkich. Okazuje się, że kablówki będą go mogły za darmo dołączyć do swoich ofert, platformy cyfrowe także... ale jakie jest życie, sami dobrze wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie ze tvn daje swoje kanaly polsatowi a oni 2 badziew polsatu i tv4 niechca dac. na moim ferdku FX-7600 karta tp. smiga a ich bialego badziewia niechce widziec.CZY ten pakiet podctawowy jest napewno w ramach abonamentu?(darmowy)bo mielismy neostrade i za przedłużenie umowy sami zadzwonili i nam wcisneli te badziewie.jak narazie TNK jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Transmisja rozpoczęła się z 9-minutowym opóźnieniem nie z winy OSI. Komentowali Święcicki z Wołkiem, wszystko to szło w pięknej ramce (pillarbox). Mecz oczywiście był transmitowany cały (jeśli nie liczyć wspomnianego opóźnienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miałem zdziwienie że Orange Sport Info że mecz puszczą Argentyna - Rosja xD i to FTA :) ale szkoda że późno się dowiedziałem ale patrzyłem ostatnie strony i nie mogę znaleźć OSI ... :/ myślałem że jest na 10719 V 27500 ale tam jest OS ale nie Info... podajcie mi parametry i z góry dzięki ! (szukałem jeszcze na forum temat Listę polskich kanałów FTA ale tam nie ma OSI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Parametry techniczne Orange sport info:

Satelita: Hot Bird 8 (13°E)

Częstotliwość: 12.360 GHz

Polaryzacja: H (pozioma)

SR: 27500

FEC: 3/4

ID: ORANGE INFO

Kodowanie: brak (FTA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na pierwszy rzut oka jakość gorsza niż na 12360H. W dodatku jest 1-2 sekundowe opóźnienie w stosunku do "oryginału". Można więc podejrzewać, że póki co jest to retransmisja z 12360H.

 

Aktualizacja: Kanał pojawił się w miejsce Discovery Travel&Living. Obecnie w miejsce tego kanału jest plansza informacyjna Cyfry+ z prośbą o przeprogramowanie dekodera. Kanał identyfikuje się jako 15702.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej EPG też było, wystarczyło wejść na 10719 V. :P Szkoda tylko, że EPG jest tak koślawo zrobione, tzn. są dziury między obecnym programem, a następnym. Rozumiem, że wtedy lecą reklamy, ale przez to mój tuner nie wyświetla następnej pozycji w programie. Dopiero trzeba wejść w EPG (rozkładówkę na cały ekran). :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...