Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

#1 Napoli - Palermo (mój faworyt. Mecze tych dwóch drużyn z przekąsem zwykłem nazywać... mafijnymi derbami. Lubię oba kluby. Drużyny z charakterem i południowym temperamentem. Spodziewam się walki na noże)

#2 Lazio - Udinese (fajny stadion, ciekawie zmontowana drużyna gospodarzy, nieśmiertelny Toto, nowi trenerzy i... brak Zielińskiego - to ostatnie może zaważyć).

#3 Juventus - Cesena (w tym meczu mistrz może sobie postrzelać, ale też nie musi. Argumentów "za" jest kilka, ale więcej wydaje się "przeciw")

#4 Fiorentina - Sassuolo (interesujące spotkanie, ale myślę, że mylne postrzeganie Sassuolo przez zespół Os ostatecznie wykluczy ten wybór)

#5 Inter - Atalanta (mecz, który śmiało mógłby polecieć na antenie Os, ale... byłby to trzeci mecz z udziałem Interu na cztery dotąd rozegrane serie gier. Wątpliwa więc sprawa. Czyżbyśmy mieli oglądać powtórkę z historii, czyli Inter Channel Show? Oby nie)

 

Jeśli pokażą "hit-kit" z udziałem Glika przydomek pomarańczki oficjalnie zmieni się na... [beep] :>

 

 

Wg programu na orangesport.pl padło na Lazio - Udinese w czwartek o 20:45. I w sumie fajnie bo w czwartek będzie można obejrzeć spokojnie a w środę ob[beep]e meczów i wybór będzie więlki co mogło się równać z mniejszą oglądalnością, a Lazio chętnie zobacze bo z początku sezonu są w formie widać. Wynik na San Siro nie odzwierciedla tego jak tam grali moim zdaniem. Candreva widać super forma przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman Młodkowski zapowiada, że kanał zachowa swój sportowy charakter. - Będziemy go rozwijać. Do jego obecnej oferty dołożone zostaną nowe elementy, tak by stał się jak najbardziej atrakcyjny dla widzów - mówi nowy właściciel stacji.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/orange-sport-w-rekach-romana-mlodkowskiego-ambitne-wyzwanie

 

Ciekawe , czy ten kanał ma jeszcze jakieś szanse , by "zawojować" rynek kanałów sportowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse ma bardzo małe, ale może czymś zaskoczyć. Nie ma jednak pewności, że strona informacyjna "nowego" kanału będzie rozwijana. Możliwe nawet, że nowy właściciel zrezygnuje z paska informacyjnego. Jest jeszcze kwestia dystrybucji, ponieważ OS został niektórym sieciom kablowym udostępniony za darmo, co jednak nie okazało się dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harmonogram transmisji sportowych w Orange Sport :

 

Sobota (20 września):

• godz. 14.30: 1. liga: 9. kolejka: Miedź Legnica - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Niedziela (21 września):

• godz. 11.45: 1. liga ekstra: 9. kolejka: Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn

• godz. 20.40: Serie A: 3. kolejka: Palermo - Inter Mediolan

Poniedziałek (22 września):

• godz. 19.15: Futsal Ekstraklasa: 1. kolejka: Wisła Krakbet Kraków - Rekord Bielsko-Biała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• godz. 20.40: Serie A: 3. kolejka: Palermo - Inter Mediolan

Tak sobie myślę, że osobniki które wybierają te mecze mają małe pojęcie o otaczającym ich świecie.

 

Można było chyba przewidzieć, że w tym samym czasie poleci finał siatkarskich MŚ.

 

Nie wiem czy nie lepiej byłoby pokazać meczu Genoa - Lazio z czysto strategicznego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend z Serie A, 1 Ligą, Futsal Ekstraklasą w Orange sport. http://media2.pl/media/114353-Weekend-z-Serie-A-1-Liga-Futsal-Ekstraklasa-w-Orange-sport.html

 

Harmonogram transmisji w Orange sport:

Czwartek (25 września)

• 20.40: Serie A: 4. kolejka: Lazio Rzym - Udinese

Sobota (27 września):

• 17.55: Serie A: 5. kolejka: AS Roma - Hellas Verona

Niedziela (28 września):

• 11.45: 1. liga: 10. kolejka: Stomil Olsztyn - Termalica Bruk-Bet Nieciecz

• 19.30: 1. liga: 10. kolejka: KGHM Zagłębie Lubin - GKS Katowice

Poniedziałek (29 września):

• 19.15: Futsal Ekstraklasa: 2. kolejka: AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujący komentarz wczoraj podczas meczu Lazio - Udinese ! Specjaliści od "Calcio show" dali po prostu popis. Tak, chodzi oczywiście o Dumanowskiego i Czachowskiego.

Dumanowski nawet nie wiedział, że Napoli w środe owszem zremisowało 3:3 ale z Palermo, a nie z Parmą jak on to twierdził!

 

Idąc dalej, Czachowski jakieś sobie tylko znane zdrobnienia stosował mówiąc "Mirko Klose" , brzmi to tak głupio, że szkoda gadać. Potem przy jednej z sytuacji wypalił "aż koszula mi się spociła" , czy to był żart jakiś ? bo tekst jakiś urwany z choinki.

Sytuacja z Murielem kiedy upadł na murawę i prosił o zmianę, a Dumanowski "oo to musi być poważniejszy uraz skoro upadł bez kontaktu z rywalem" - a powiedział to dosłownie 3-4 min po tym jak Muriel miał czołowe zderzenie z Marchettim gdzie się rozwodzili przez długą chwilę czy nawet karnego ma nie byc bo nie potrafili odczytać reakcji sędziego i piłkarzy...

Jakby tego było mało to Dumanowski ekspert od calcio nie potrafił zinterpretować poprawnie kilkumetrowego spalonego nawet ! Thereau wiązał buta i był na dwumetrowym spalonym, a jegomość Dumanowski decyzje uważał za kontrowersyjną i rzucił w eter, że minimalny spalony i jednak zgadzam się z sędzią ale jakże długo wahał się z tym ! Czytanie gry u niego także na niskim poziomie.

 

4 kolejki za Nami już, a ja się pytam kiedy wreszczie Mateusz Święcicki dostanie mecz Serie A do skomentowania ????????????????????????????? Przecież to są jaja, że najlepszy komentator w tej stacji nie może skomentować porządnego meczu na wysokim poziomie tylko dostaje ochłapy z I ligi polskiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonUnitedxD

 

jw. :lol2:

 

Zamiast CALCIO SHOW mamy co tydzień CALCIO PARODY.

 

- Prawda Panie Piotrusiu?

- Racja Panie Piotrze

- A co Pan Piotr sądzi o tej sytuacji - czy był tu spalony?

- Bardzo możliwe Panie Piotrze poczekajmy na powtórkę

- Tak teraz widzimy Panie Piotrze, że spalonego tam nie było!

- Zwróć jednak uwagę na wychyloną rękę...

 

Nie jest to^^ może słowo w słowo wiernie odwzorowany fragment komentarza Dumanowskiego z Czachowskim, ale tak mniej więcej to wygląda... co kolejkę.

 

Wytłumaczcie mi co to do jasnej ciasnej ma być? facepalm.gif

 

Nowy wymiar Monty Pythona? Kabaret Moralnego Niepokoju wbił do kabiny komentatorskiej? Ja się tak temu przyglądam już drugi sezon z rzędu i normalnie nie wierzę. Nie wierzę, że tacy pozerzy jak Dumanowski śmią się nazywać dziennikarzami, komentatorami, redaktorami, reporterami czy czymkolwiek. Przecież to jest komentatorska degeneracja. Kto tego człowieka wkręcił do tego zawodu? Grzegorz Halama?

 

Po co to "Panowanie"? Po co duet Czachowski-Dumanowski na wizji zwraca się do siebie "per Pan", by kilka minut później mówić do siebie na "Ty". Co to za chory teatrzyk? Co to za dziwny układ? Czachowski to rocznik 1966, Dumanowski będzie miał maksymalnie 27-29 lat. Obaj komentują mecze od ponad roku. Żaden z nich nie jest autorytetem w żadnej dziedzinie. Na :censored: więc to "Panowanie"? Nawet gdyby Dumanowski komentował te mecze ze Strejlauem to nadużywanie tego "per Pan" jest wyjątkowo nie wskazane. To przeszkadza, drażni, zakrawa na głupotę. Czyżby Dumanowski nie potrafił tego czymś zastąpić? W takim razie albo minął się z powołaniem (co jest więcej niż pewne) albo za mało czasu poświęca samodoskonaleniu swego warsztatu (o ile takowy posiada).

 

Pewnie myślicie, że robsonUnitedxD wyczerpał temat? A skąd... wczoraj Dumanowski popisał się także swoją "znajomością" przepisów gdzie w jednej sytuacji wyczerpał chyba wszystkie możliwości poza... rzutem sędziowskim o którym raczył nawet nie wspomnieć, stwierdzając, że to rzut wolny.

 

EDIT:

 

Jestem świeżo po obejrzeniu magazynu ligi włoskiej, a tam Dumanowski myli na trybunach Marottę z Moggim :lol2:

 

Co ten typ wyprawia to ja nie mam pytań :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ na trenera Bialasa tez Smokowski, Debinski, Glen, wszyscy mówia 'Panie Trenerze'. A Pan Slawek? Poza wizja to po prostu Slawek :)

 

Twaro i Nahorny tez dla zartów mówia do siebbie 'Panie Rafale' itp :)))

Czepiasz sie tego, mozna wybaczyc. Ale zgadzam sie, SerieA prawie w ogóle nie ogladalem, ale wczoraj sobie sprawdzilem. Tragedia z tym spalonym, widzialem to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ na trenera Bialasa tez Smokowski, Debinski, Glen, wszyscy mówia 'Panie Trenerze'.

A czy Pan Trener permanentnie w odstępach kilkuminutowych odpowiada im Panie Tomku? Panie Rafale?... i vice versa?

 

A Pan Slawek? Poza wizja to po prostu Slawek :)

Pan Sławek też komentuje mecze?

 

 

Twaro i Nahorny tez dla zartów mówia do siebbie 'Panie Rafale' itp :)))

No ale chyba nie z taką częstotliwością co Dumanowski i Czachowski.

 

Druga sprawa to obaj mają inaczej na imię przez co tego typu zwroty grzecznościowe (których nie nadużywają) rozmywają się w trakcie transmisji i nie brzmią tak zabawnie. Tak żałośnie.

 

Po trzecie z całym szacunkiem dla Dumanowskiego, ale zasób słów Twarowskiego stoi na nieosiągalnym dla niego poziomie. Po meczach komentowanych przez Twarowskiego człowiek nie ma wrażenia efektu kalki. Dumanowski co mecz, co magazyn ma wyuczone jedne i te same zwroty, które ciągle powtarza, ciągle powiela.

 

Denerwuje mnie też prywata z życia Dumanowskiego, którą co jakiś czas próbuję nam przemycić.

 

To, że Dumanowski odświeżył sobie "Kilera" nie znaczy, że mam przez x kolejek słyszeć, że spray używany przez arbitrów to >>>SZPRAJ<<< bo tak mówił "Siara".

 

To, że Dumanowski był na filmie pt. "Wilk z Wall Street" nie znaczy, że muszę wysłuchiwać, że ten film jest dobry i mu się bardzo podobał... nie w trakcie transmisji sportowej. Nie w trakcie meczu Serie A. Transmisja meczu to nie jest jego prywatny czas antenowy. Ludzie chcą obejrzeć spokojnie mecz, a nie wysłuchiwać wtrąceń i spoilerów odnośnie filmu "Wilk z Wall Street".

 

Tak samo jak guzik mnie obchodzi to, że Dumanowskiemu ktoś sprezentował autobiografię Buffona i guzik mnie też obchodzą jego opinie na temat tej książki, bo za przeproszeniem jego wiedza o Serie A przypomina moją wiedzę na temat fizyki kwantowej. Recenzent za dychę się znalazł, pff...

 

 

Czepiasz sie tego, mozna wybaczyc.

Czepiam się >>>nadużywania<<<

 

Język polski jest tak piękny, zawiły, bogaty, że wymagałbym większego przyłożenia się... szczególnie od komentatora.

 

Wiele wyrazów, zwrotów można zastąpić innymi. Wystarczy tylko trochę przysiąść albo poczytać coś ambitniejszego niż autobiografie sportowców (od święta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...