Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sobota, 13 września 2014 roku

 

Inauguracja 2. kolejki włoskiej Serie A:

 

17.55 - Serie A: Empoli FC - AS Roma (na żywo)

 

Wybór ok. Zapewne podyktowany porami transmisji 1.ligi oraz tym, że Zieliński przeniósł się do beniaminka, no i Romą (kandydatem do tytułu), bo równie dobrze mogli pokazać też:

 

Sampdoria - Torino (w mniemaniu Os to starcie głównie polsko-polskie. Niestety Lega Calcio w porozumieniu z lokalnymi telewizjami jak na złość pomarańczkom desygnowała ten mecz na godzinę 12.30 w niedzielę :lol2: , czyli porę zarezerwowaną na każdy mecz 1. ligi)

Fiorentina - Genoa (interesujący pojedynek patrząc przez pryzmat poprzedniego sezonu (wyniki: 3:3 & 2:5 na korzyść Violi), no ale Wolski już wyautowany do Serie B więc nie ma tematu ;) )

Inter - Sassuolo (Inter vs zabójczy atak Sassuolo; małe Derby d'Italia jak zapewne zapowie to starcie Tuttosport pamiętając, że goście to tak naprawdę klub satelicki Juventusu)

 

Mimo wszystko żal choćby dwóch z tych trzech pojedynków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko jeden mecz może pokazać Orange sport, chciałoby się zobaczyć więcej meczów, bo tak jak mówisz Fiora - Genoa zapowiada sie również ciekawie. Inter też vs Sassuolo, ktore ma w skłądzie ostatniego bohatera calcio, czyli Simone Zaza. Do tego Berrardi. No, ale trzeba się zadowolić tym co jest, czyli Roma, potem JUve na C+ i w niedzielny wieczór Rossoneri.

Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

 

Niestety na Milan, Juventus, Napoli, Lazio i Fiorentinę jeszcze poczekamy:

 

 

 

Niedziela, 21 września 2014 roku

 

3. kolejka włoskiej Serie A:

 

20.40 - Serie A: U.S. Città di Palermo - FC Internazionale (na żywo)

Mimo wszystko wybór uważam za trafiony. Na Stadio Renzo Barbera zawsze były dobre mecze. Miejscowi często potrafili właśnie w meczach u siebie zrobić psikusa wyżej notowanym ekipom. Brakowało Palermo w pierwszoligowej stawce. Z tego powodu trochę szkoda spadku Catanii, bo mogliśmy mieć kolejne derby na poziomie Serie A.

 

Jak rozumiem nc+ wybrał Udinese - Napoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wiadomo jakie dokładne mecze transmitować będzie nc+ w trzech najbliższych kolejkach:

 

2. kolejka Serie A TIM

13.09 | 20:45 | Juventus - Udinese (nSport+)

14.09 | 20:45 | Parma - Milan (C+Family2)

 

3. kolejka Serie A TIM

20.09 | 20:45 | Milan - Juventus (nSport+)

21.09 | 18:00 | Udinese - Napoli (C+Family2)

 

4. kolejka Serie A TIM

23.09 | 20:45 | Empoli - Milan (nSport+)

24.09 | 20:45 | Parma - Roma (C+Family2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. kolejka Serie A TIM

23.09 | 20:45 | Empoli - Milan (nSport+)

24.09 | 20:45 | Parma - Roma (C+Family2)

 

Znając tok myślenia Orange sport wytypowałem pięć kandydatur meczów. Od najbardziej do najmniej prawdopodobnego:

 

#1 Napoli - Palermo (mój faworyt. Mecze tych dwóch drużyn z przekąsem zwykłem nazywać... mafijnymi derbami. Lubię oba kluby. Drużyny z charakterem i południowym temperamentem. Spodziewam się walki na noże)

#2 Lazio - Udinese (fajny stadion, ciekawie zmontowana drużyna gospodarzy, nieśmiertelny Toto, nowi trenerzy i... brak Zielińskiego - to ostatnie może zaważyć).

#3 Juventus - Cesena (w tym meczu mistrz może sobie postrzelać, ale też nie musi. Argumentów "za" jest kilka, ale więcej wydaje się "przeciw")

#4 Fiorentina - Sassuolo (interesujące spotkanie, ale myślę, że mylne postrzeganie Sassuolo przez zespół Os ostatecznie wykluczy ten wybór)

#5 Inter - Atalanta (mecz, który śmiało mógłby polecieć na antenie Os, ale... byłby to trzeci mecz z udziałem Interu na cztery dotąd rozegrane serie gier. Wątpliwa więc sprawa. Czyżbyśmy mieli oglądać powtórkę z historii, czyli Inter Channel Show? Oby nie)

 

Jeśli pokażą "hit-kit" z udziałem Glika przydomek pomarańczki oficjalnie zmieni się na... O[beep]ce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czarujmy się. Bez dużej kasy nie ma co liczyć na jakieś wielkie wydarzenia sportowe. Nie ma co ścigać się z Polsatem Sport. Szczerze mówiąc, brakuje mi kanału z dobrą publicystyką sportową. Może warto zagospodarować tą niszę? Może "nowe" Orange sport nawiąże współpracę ze sportowymi redakcjami Przeglądu Sportowego i Sport.pl, które od dawna produkują własne magazyny telewizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...