Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne jest to,że jeżeli faktycznie tak miało by się stać...Do końca roku mamy prawie tydzień, a żadnego oficjalnego komunikatu ze strony nadawcy...Chyba gala PLMMA "Wielki finał" będzie również finalną transmisją w OS...

 

Program tv na stronie jest do 31 grudnia, choć ciągnie się on do 6 rano następnego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to,że jeżeli faktycznie tak miało by się stać...Do końca roku mamy prawie tydzień, a żadnego oficjalnego komunikatu ze strony nadawcy...Chyba gala PLMMA "Wielki finał" będzie również finalną transmisją w OS...

 

Program tv na stronie jest do 31 grudnia, choć ciągnie się on do 6 rano następnego dnia

 

Koniec nadawania jak niegdys Wizja Sport :D Ciekawe czy na koniec bedzie jakis program podsumowujacy Oraange.

 

AKTUALIZACJA: Jest program po 01.01: http://www.telemagazyn.pl/orange_sport/ ... r,cpa.html, hmmm brak Sport Raportu, ale transmisja na zywo z 1.ligi koszykarzy. Nie pojmuje.

AKT.2: Co ciekawe, powyzszy program tv rózni sie od tego: http://www.orange.pl/program-tv-os.phtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wierzyć programowi, który wysłał @Artek1008 to :

- OS przestanie być kanałem całodobowym w tygodniu : koniec o 1 w nocy start o 7 rano

- brak serwisów informacyjnych o pełnej godzinie - powracają one dopiero w piątek 9.01

- Sport Raport 24 wraca w piątek 9.01 o godzinie 22

 

Cała ta ramówka jest dość dziwna,jakby ten pierwszy tydzień nowego roku był mini okresem przejściowym. Dopiero w piątek 9.01 ramówka wraca do kształtu, który obserwujemy teraz ( serwisy informacyjne co godzinę, powrót Sport Raportu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nadawania takiego kanału pewnie zbyt wielu osób nie potrzeba. Przykładem może być Sportklub. Miejsce na satelicie pewnie mają opłacone na dłuższy okres. Mają co pokazywać. Najwyżej będą dawać więcej powtórek. Zasięg mają spory to i na reklamach zarobią. Wegetować mogę jeszcze dosyć długo.

Dzisiaj najważniejszy jest know-how. OS to ekipa z doświadczeniem i dziwne że nikt nie chciał ich przejąć. Czyżby Orange aż tak wysoko wyceniało ten kanał że nie było chętnych? Jak powegetują to może zejdą z ceny :) CP powinien ich przejąć i zrobić z nich PSN. Żeby nie było zgrzytów z ludźmi z PS mogliby ich wrzucić, podporządkować pod PN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, wielka szkoda :cry: bardzo lubiłem OS - to był dla mnie jeden z lepszych kanałów sportowych jakie odbierałem :cry:

jw.

 

Ostatnimi czasy często ich krytykowałem ale robiłem to w dobrej wierze.

 

Inaugurację kanału Orange sport info pamiętam jakby to było wczoraj. Wielka szkoda. Mnóstwo ciekawych programów tam obejrzałem, sporo ciekawych ludzi się przez ten kanał przewinęło. Będzie mi pomarańczek na pewno bardzo brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...