Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To przez pogodę ta awaria,cóż takie są uroki ciepłej zimy.

Masz rację ale jak widać innym trudno to zrozumieć.Mieszkam 130 km od Warszawy i do mnie ta pogoda też zagościła.Wystarczyło kilka minut i światła nie było w całej okolicy na szczęście nie była to chyba poważna awaria bo po ok.2 godzinach wróciło.Ja już wcześniej wiedziałem że coś jest nie tak bo jak na mojej antenie 120 giną programy to wiadomo że albo nad Warszawą jest nieciekawie albo zaraz u mnie tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz być szczerym, krytycznym to żadna sztuka. Wręcz żenada. Jakby tak napisał kilka miesięcy temu, to bym docenił. Gościu dostał się do Warszawy z jakiejś wioski, chyba na Podkarpaciu, a teraz jak jest na wylocie to udaje mądrego. Niech jeszcze napisze książkę o strasznej, tragicznej pracy w OS - ciekawe czy po takich wpisach ktoś go zatrudni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogą sobie wybrać dzisiaj jakiegoś innego meczu w ramach rekompensaty, albo transmitować dwóch za tydzień... eh.

 

Chciałbym tylko nadmienić, że w zeszłym sezonie mieli chyba ze trzy awarie przy okazji meczów Serie A, ale z tego co pamiętam to chyba zawsze wracali? Chociaż mogę się mylić. Kojarzę jakiś mecz Juventusu z którym były problemy techniczne.

 

Cóż, najbardziej żal tej bramki Glika... :roll: Strzelić bramkę Milanowi, nawet jeśli to nie ten sam Milan co kiedyś to mimo wszystko bardzo sympatyczny akcent. Tym bardziej, że Glik ukłuł po raz piąty w tym sezonie i na dzień dzisiejszy jest chyba najlepszym strzelcem Torino.

 

//

 

Za tydzień pokażą mecz Juventus - Hellas:

http://www.orange.pl/kid,4000265800,id, ... video.html

 

Oby tym razem pogoda dopisała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jaka rekompensata?! Kupujesz prawa do transmisji i TY musisz zadbać o to, żeby przyjąć sygnał i sobie to nagrać. Zapewne jakieś kłopoty techniczne bardziej w stacji, niż problemy meteo skoro inne tv miały swoje sygnały.

 

Co do Młodkowskiego, 31 stycznia to mało realna data, bo on już Orange Sport "przejmował" już ze 2 razy (koniec listopada i koniec grudnia) i jakoś to nie nastąpiło. Na sporcie się w ogóle nie zna, jego pomysł na kanał to jakieś science-fiction, słyszałem jakim był szefem w TVN CNBC i ludzie za nim (i jego śmiesznymi pomysłami) nie wskoczą w ogień (za 2.000 PLN netto).

Orange zrobił mistrzowski krok, zlikwidował kanał, a każdy myśli, że stacja istnieje. Nie ma jakieś dużej wtopy marketingowej, bo przecież nikogo nie zwolni i kanał jest w eterze.

 

Moim zdaniem totalnie zmarnowany potencjał wypracowany przez kilka lat. Sam Orange nie ciagnie innych projektów niż telefonia już, ale jak ktoś by wszedł z kasą można było to wyciągnąć, nawet znacząco tnąc koszty. Tyle, że okoliczności są takie, że nie ma obecnie chętnego z taką gotówką i chęciami (Młodkowskiego trzeba traktować jak one-man szoł TV) i to wszystko przepada (ludzie, infrastruktura, jakieś tam prawa, pozycja na rynku, oglądalność i dostępność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz być szczerym, krytycznym to żadna sztuka. Wręcz żenada. Jakby tak napisał kilka miesięcy temu, to bym docenił. Gościu dostał się do Warszawy z jakiejś wioski, chyba na Podkarpaciu, a teraz jak jest na wylocie to udaje mądrego. Niech jeszcze napisze książkę o strasznej, tragicznej pracy w OS - ciekawe czy po takich wpisach ktoś go zatrudni.

 

Udaje mądrego? Trzeba mieć dystans do siebie! I co ma do rzeczy to, że jest z "wioski"?

Ile razy ludzie z nc+ smieja sie czasami ze swoich błędów.

 

On nie krytykuje OS, zreszta na tt musiał 8153672727 razy przez takich jak Ty, bo zapewniam, że o to pytales; że OS nie bedzie w hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na feacebboku Orange sport jest nowy wpis w którym czytamy: W nowym roku wraca Juras i Fight Raport! We wtorek o 19.30 najważniejsze informacje ze świata sportów walki. ,może jednak coś się ruszy w Orange sport :)

 

Moderatora proszę o usunięcie posta, musieliśmy równocześnie napisać to samo z @ kunkore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na feacebboku Orange sport jest nowy wpis w którym czytamy: W nowym roku wraca Juras i Fight Raport! We wtorek o 19.30 najważniejsze informacje ze świata sportów walki. ,może jednak coś się ruszy w Orange sport :)

Oglądałem końcówkę ostatniego odcinka Fight Raportu w 2014 roku i Juras zapraszał na kolejne odcinki także w przyszłym.

 

 

Ta stacja już jest skazana na "pożarcie". Albo zje ją ktoś, albo zje się sama. Te pół roku jest tylko po to, żeby znaleźć kupca. Pewna opcja jest już na horyzoncie, ale nie jest to ani FOX, ani nie są to Katarczycy.

Uchyl nam rąbka tajemnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...