Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny kanał sportowo informacyjny i muszą zamknąć. Aż prosi się o komentarz na literę k.

Tyle śmieci jest na rynku a wartościowy kanał upada.Najbardziej żal sport raportu 24.

 

Ktoś może narzkać że mało trsnsmisji a to macie na innych stacjach a tu były informacje i publicystyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można jeszcze raz obejrzeć dzisiejsze wydanie? Nie ukrywam, że żołądek mi przerwał oglądanie...

Zawsze rano była powtórka o 8 następnego dnia, teraz też powinno tak być.

 

Tak apropo dzisiejszego odcinka i prezentowanych w nim wpadek na przestrzeni lat, to po prostu rozwaliło mnie jak Łukasz Siudak żegnając się z widzami przedstawił się jako "Łukasz Kopacz" :brawo: Takiej wpadki jeszcze nigdy nie widziałem, ani nie słyszałem. :lol2: Wielka szkoda, że to był ostatni odcinek i więcej go nie zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni w większości tracą robotę, a cieszą się na zdjęciach jakby dostawali 3 razy lepszą ofertę. Któryś tam dostanie, ale większość pójdzie out. A jak w czerwcu czy lipcu mówiono o końcu OS to tak się zarzekali, odcinali że to plotki, nieprawdzone informacje. Zupełnie jak Kożuchowska będąca w ciąży z widocznym brzuchem, a do mediów słała oburzona listy, że wiadomości o jej ciąży są pomówieniami i może im wytoczyć sprawę sądową. Teraz widzimy jak się obie sprawy zakończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można jeszcze raz obejrzeć dzisiejsze wydanie? Nie ukrywam, że żołądek mi przerwał oglądanie...

Zawsze rano była powtórka o 8 następnego dnia, teraz też powinno tak być.

 

Tak apropo dzisiejszego odcinka i prezentowanych w nim wpadek na przestrzeni lat, to po prostu rozwaliło mnie jak Łukasz Siudak żegnając się z widzami przedstawił się jako "Łukasz Kopacz" :brawo: Takiej wpadki jeszcze nigdy nie widziałem, ani nie słyszałem. :lol2: Wielka szkoda, że to był ostatni odcinek i więcej go nie zobaczymy

 

Haha, no to bylo dobre. Tak samo jak Du*pa Katalonii w wykonaniu Leszka Bartnickiego :D

 

Naprawde fajna stacja z mlodymi dziennikarzami, pamietam Swiecickiego jeszcze jako komentatora w igol.fm (radio internetowo-sportowym), kiedy to nawet pewnie nie marzyl o takiej fajnej karierze, komentowal za darmo, a stal sie dobrym dziennikarzem. Tam wielu takich, tylko pare osób po 30, reszta to 25-30, jak nie mniej.

 

W Polsce brakuje kanalu informacyjnego, jeszcze trzy lata temu tpo Orange bylo super, goscie w Sport Raporcie co godzine, pózniej bylo coraz gorzej. Niemniej jednak marzy mi sie kanal w stylu Sky Sports News! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni w większości tracą robotę, a cieszą się na zdjęciach jakby dostawali 3 razy lepszą ofertę. Któryś tam dostanie, ale większość pójdzie out. A jak w czerwcu czy lipcu mówiono o końcu OS to tak się zarzekali, odcinali że to plotki, nieprawdzone informacje. Zupełnie jak Kożuchowska będąca w ciąży z widocznym brzuchem, a do mediów słała oburzona listy, że wiadomości o jej ciąży są pomówieniami i może im wytoczyć sprawę sądową. Teraz widzimy jak się obie sprawy zakończyły.

Masz rację kilkanaście godzin temu moja znajoma z Orange sport zamieściła pożegnalne zdjecie z dużą ekipą z tej stacji.Ale w czerwcu mi mówiła że albo ich ktoś wykupi albo stacja przestanie istnieć bo z finansami jest bardzo krucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...