Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, LorDx napisał:

od tego są reklamacje a nie użalanie się na forum, masz w umowie zapisy wymagaj ich od nich.

Nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Dekoder nigdy w takim stanie nie powinien trafić do abonenta. A jeszcze pobieranie opłaty za użytkowanie to jest skandal.

Pewnie, że można napisać reklamację ale zostajesz z niedziałającym bublem i umową na 24 miesiące. A użalanie na forum pełni po części rolę odstraszacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę dostałem ten szrot i nie mogę go połączyć z internetem ani przez wifi 2,4 ghz ani przez 5ghz ani przez ethernet. Router jest Ok wszystkie urządzenia w domu się łącza bez problemu i bezprzewodowo i po kablu wyskakuje tylko Brak dostępu do sieci (CE103) miał ktoś taki problem lub wie ktoś co z tym zrobić? Bo jak nie to będzie trzeba to badziewie wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dvesi napisał:

Kurczę dostałem ten szrot i nie mogę go połączyć z internetem ani przez wifi 2,4 ghz ani przez 5ghz ani przez ethernet. Router jest Ok wszystkie urządzenia w domu się łącza bez problemu i bezprzewodowo i po kablu wyskakuje tylko Brak dostępu do sieci (CE103) miał ktoś taki problem lub wie ktoś co z tym zrobić? Bo jak nie to będzie trzeba to badziewie wymienić.

Podłącz go z hotspotem w telefonie i jeśli zadziała to znaczy, że twoja sieć blokuje ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Coś mnie podkusiło posłuchać mądrych z infolinii żeby wymienić super działający adapter Ci na 4K dualboxa. Generalnie problem mam taki, że np na TVP Info dźwięk jest przesunięty, tzn obraz jest spóźniony względem dźwięku. Nieznacznie, ale jest. Na multiroomie wifibox wszystko jest okay. Na infolinii powiedzieli, że ta sytuacja zdarza się na kilku programach, na TVP Info właśnie, czy Eleven Sports. Spotkał się z tym ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2022 o 13:17, bgmnt napisał:

Reklamacje do UOKIK mam nadzieję, że już poszły?

Bo to chyba nie przystoi, żeby dekoder dostarczany przez poważnego operatora, nie był przetestowany w kwestii podstawowych funkcjonalności? ;)

A wystarczyłoby dać taki dekoder takim maniakom jak my tutaj i już by wiedzieli co i jak. Z 3 tyg. testów i pełny obraz by był. Ja po 2 dniach wiedziałem, że to zwykły złom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Urkisat napisał:

A wystarczyłoby dać taki dekoder takim maniakom jak my tutaj i już by wiedzieli co i jak. Z 3 tyg. testów i pełny obraz by był. 

Już się domyśliłem że musi być coś z nim nie tak jak przedstawiciel oferował mi zwykły dekoder zamiast tego. Jak się zapytałem o dualbox-a to zrobił dziwną minę a jak chciałem sobie sprawdzić jego działanie w aps-sie  to mi pokazał tyle o ile i tylko zapping.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, catalan napisał:

Czyli nie warto brać tego DualBoxa i lepiej zostać przy Wifi PremiumBox+ i czekać na przyszły rok gdzie ma być lepszy dekoder 4k? 
Czy może lepiej wziąć moduł CI 4K?

 

Warto brać tego nowego 4k dualbox+ mam dwa takie dekodery w multi rum i działają dobrze obydwa egzemplarze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder to jedno wielkie nieporozumienie. Byłem dziś w APS i było kilku "szczęśliwych" posiadaczy tego cudu techniki, przyszli oczywiście z reklamacją. Jednemu ułamał się przewód USB w gnieździe w deku a drugi miał problem z uprawnieniami na większości kanałów. Przynajmniej zobaczyłem jak on wygląda na żywo i muszę stwierdzić że wygląda lepiej niż na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Jednemu ułamał się przewód USB w gnieździe w deku

To już chyba przesada - komuś puściły nerwy chyba... btw przewód klienta rozumiem? czy wersja z dyskiem 500gb to jest dysk zewnetrzny dawany przez Canal+ ? W sumie jest to tak małe że tam ledwo co się zmieści dysk 2,5 cala w środku o ile w ogóle.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...