Skocz do zawartości

4K DualBox+ (ADB-G9SE)


Dj.Graal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jak czytam zamieszczone posty to myślę, że muszę mieć duże szczęście. Przy przedłużeniu umowy wczoraj wymienili mi premium na dula i wifiboxa na ten sam wifibox do multirooma. Wszystko jest ok. jedynie co mnie denerwuje to nowa szata graficzna informacji o kanałach i opis programu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barongrze napisał:

Witam wszystkich, jak czytam zamieszczone posty to myślę, że muszę mieć duże szczęście. Przy przedłużeniu umowy wczoraj wymienili mi premium na dula i wifiboxa na ten sam wifibox do multirooma. Wszystko jest ok. jedynie co mnie denerwuje to nowa szata graficzna informacji o kanałach i opis programu. 

Moze tak byc, ze masz szczescie. Bo internety pelne rozczarowanych klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potestowałem przez weekend i to jest masakra. To, jak ten dekoder jest niedopracowany to głowa aż boli. W menu nawigacja często zawodzi, jak chce gdzieś wrócić to wywala mnie do listy kanałów. Po podłączeniu internetu blokuje dostęp do części kanałów. 

Zaraz po podłączeniu nie chciały mi działać kanały z kilku transponderów, co ciekawe zrestartowałem router do ustawień fabrycznych i teraz wszystko działa. Żadnych zmian kabli, instalacji itp. po prostu cos mu odwaliło i na kilku transponderach był rzekomo "zbyt słaby sygnał". 

 

Dobrze, że sat traktuję jako backup w razie niedyspozycji canal+online. Gdyby to miał być główny sprzęt na którym oglądam TV to byłoby dość słabo 😛

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2022 o 09:31, Dr.STech napisał:

Wpisałeś kod konfiguracyjny Multiroom z formularza wydania?

 

What? 

Niby gdzie miałbym wpisać ten kod? 

Nie było żadnej planszy, gdzie trzeba to wpisać. 

Jest tylko info o statusie anteny, potem łączy się z routerem, następnie ściąga listy kanałów i pojawia się błąd, że nie potrafi pobrać uprawnień z głównego dekodera. Można wcisnąć by ponownie spróbował, ale wtedy ciągle "myśli" i nic się nie dzieje. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacje do UOKIK mam nadzieję, że już poszły?

Bo to chyba nie przystoi, żeby dekoder dostarczany przez poważnego operatora, nie był przetestowany w kwestii podstawowych funkcjonalności? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bgmnt napisał:

Reklamacje do UOKIK mam nadzieję, że już poszły?

Bo to chyba nie przystoi, żeby dekoder dostarczany przez poważnego operatora, nie był przetestowany w kwestii podstawowych funkcjonalności? ;)

 

Urząd nie bada kwestii technicznych, tylko odzewy na reklamacje itd., zażalenia, regulaminy itd.

bada umowę ... dekoder niezgody z umową ? :D

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dekoder nie spełnia swojej roli - czyli nie odbiera części kanałów, albo nie działa w multiroom to jak najbardziej.

A mój post był ogólnie żartobliwy, w nawiązaniu do tego co dzieje się w innym temacie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Dr.STech said:

Zacznijmy od tego, czy on go skonfigurował. Wystarczy wejść w MENU i sprawdzić status Multiroom.

 

Ale nie rozumiem o czym mówisz. 

 

Jego nie da się skonfigurować. 

 

Miałeś w ogóle ten dekoder w ręce? 

 

Tam jest tylko możliwość wyboru punktu dostępu do internetu/multiroom, oraz ustawienia anteny. 

 

Nic więcej. 

 

Potem otrzymuje info, że dekoder nie umie pobrać uprawnień od dekodera głównego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...