Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Pakiet S za 20 zł oraz Disney + za 15 zł. Umowa do końca Kwietnia ale już wstępnie jestem ciekaw czy można by coś ugrać?

W Canal + podsiadam Superpremium 4K wiec Polsat jedynie pakiet S dla kanałów Polsat sport potrzebuje oraz dla promki na Disneya :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2024 o 01:38, Kane0 napisał(a):

Sprawdź jaki masz wpis w umowie/aneksie i będziesz miał wtedy pewność co do ceny za Twój pakiet.

Po wysłaniu wypowiedzenia poprzez ICOK lub pocztą DUK szybko nawiąże z Tobą kontakt.

 

@maniek357 Zawsze pozostaje opcja cyfrowej naziemnej, która defacto jest za darmo.

@Kane0

Rozumiem że umowę aneks będę miał na mailu bo był podpisywany przez DUK
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury formalnej...

Jeżeli złożyłem wypowiedzenie i otrzymuję ofertę przedłużeniową od DUK muszę wypowiedzenie wycofać.

I teraz jeżeli nie zaakceptuję przesłanej nowej umowy to wypowiedzenie i tak jest uznane za wycofane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zaakceptować nowe warunki aneksu, to musisz wycofać wypowiedzenie-nawet słownie jak konsultant będzie o to prosił(a na pewno to zaproponuje)podczas Waszej rozmowy. Jeżeli natomiast nie wycofasz swojego wypowiedzenia, to nadal będzie ono obowiązywało. Brak akceptacji nowego aneksu poprzez maila wiąże się z tym, że wypowiedzenie nadal obowiązuje chyba że wycofałes je słownie podczas rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ozzy666 napisał(a):

@marpap

Możesz podłączyć dekoder od PB do światłowodu od Plusa po infrastrukturze Nexery i będzie Ci działać. Sam miałem taki internet i wszystko działało poprawnie, światłowód był Nexery a internet miałem od Orange. @Cp.go mylisz się.

Dziękuję. Kontaktowałem się DUK, następnie zadzwoniłem do Plus-a. Mogę mieć internet z Plus-a za 45zł (opcja 300Mb/s) z rabatem smartDom. Warunek tylko taki, że w tym samym dniu muszę przedłużyć umowę w Polsat.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Mam Polsat M + PSP + Eleven z Evobox PVR - średnio 42,50PLN/msc

Już mogę przedłużać...

Interesuje mnie jedynie F1 i LM.

Odkąd w Eleven nie ma F1 to mnie już nie interesuje ten pakiet - mam Viaplay.


Na co mogę liczyć po złożeniu wypowiedzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo. Mam umowę na czas nieokreślony (podpisana w kwietniu 2021) o następujących parametrach:

Cytat

Podstawowe zobowiązanie

  • Podstawowe zobowiązanie: Pakiet L 60,00 zł
  • Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD 10,00 zł
  • Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom HD 10,00 zł

Dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności

  • Opcja On the Go (OTG)
  • HBO HD HBO GO 20,00 zł

Zobowiązania na czas nieokreślony

  • Usługa CatchUP 0,00 zł

Za wszystko płacę 100 PLN miesięcznie i zastanawiam się co bym mógł uzyskać przedłużając umowę, oczywiście poza wymianą tunera na 4k (bo wszystkie TV w domu są 4k)? Obecne tunery są całkiem niezłe, Evobox PVR plus dwa Evoboxy Lite, jedyne co mam im do zarzucenia to piloty na podczerwień, bo wszystkie pozostałe mam już na BT. 

 

Myślałem o dobraniu pakietu Sport Max. 

 

Z góry dzięki za pomoc. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...