Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.02.2024 o 08:50, stan69 napisał(a):

@andruszakW czerwcu się dowiesz czy podniosą abo, czy nie. To dotyczy wszystkich, komu umowa przejdzie w tym okresie na czas nieokreślony.

Otrzymalem pakiet M za 40 + HBO HD HBO Max za 20- razem 60zł przez 18miesięcy, pierwsze 6mcy standardowo -free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, andruszak napisał(a):

Otrzymalem pakiet M za 40 + HBO HD HBO Max za 20- razem 60zł przez 18miesięcy, pierwsze 6mcy standardowo -free

Czyżby Polsat znowu powrócił do krótszych umów? Z taką umową, to dzisiaj powinieneś łyknąć browarka 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam i czytam na bieżąco co można oczekiwać przy nowych umowach i sobie jakoś z tym radzę default_wink.png Dziś o pomoc poprosił mnie teść i zgubiłem się z dekoderami.
Ma pakiet L, eleven, PSP (cinemax w cenie) i Multiroom evobox pvr + hd5500.
Oczywiście nie słucha, wypowiedzenia nie złożył, więc tylko miesiąc do końca umowy.
Przy wypowiedzeniu jak rozumiem L 70 zł, eleven 10, PSP 10, Multiroom 10, czyli 100?. Płacił do tej pory 12m 50 zł a 12 m 90 zł.
Jest tylko 1 rzecz, której nie wiem. Chciałby zmienić dekoder dodatkowy, żeby nie trzeba było okresowo przekładać karty między evobox a hd5500. Da się tak bez zmiany evobox? Jego nie chce zmieniać. Jest zadowolony z nagrywania na dysku. Jeśli się da, czy zmiana wpływa na cenę?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maniu napisał(a):
Ma pakiet L, eleven, PSP (cinemax w cenie) i Multiroom evobox pvr + hd5500.
Oczywiście nie słucha, wypowiedzenia nie złożył, więc tylko miesiąc do końca umowy.
Przy wypowiedzeniu jak rozumiem L 70 zł, eleven 10, PSP 10, Multiroom 10, czyli 100?. Płacił do tej pory 12m 50 zł a 12 m 90 zł.
Jest tylko 1 rzecz, której nie wiem. Chciałby zmienić dekoder dodatkowy, żeby nie trzeba było okresowo przekładać karty między evobox a hd5500. Da się tak bez zmiany evobox? Jego nie chce zmieniać. Jest zadowolony z nagrywania na dysku. Jeśli się da, czy zmiana wpływa na cenę?

W każdej chwili może złożyć wypowiedzenie, trwa 1 miesiąc nawet na bezterminowym, dostanie lepszą oferte.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dosyć stara umowę gdzie mam wszystko poza kanałami polsat sport premium i hbo za 85zl. Chce zmniejszyć pakiet do bodajże M. Zależy mi na kanałach jak TVN24, FokusTV,polsat play, polsat Cafe,TVS. To telewizja dla rodziców, oni głównie te kanały oglądają. Na co mogę liczyć? Najlepiej oczywiście najkorzystniej cenowo, dodatek polsat box go ale to nie jest wymóg, po prostu lubię obejrzeć state odcinki Kiepskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym się dopytać co mogę otrzymać posiadając na chwilę obecną Pakiet M + Katalog M w cenie za 20 zł. Umowa była zawarta we wrześniu 2022 roku a kończy mi się w sierpniu 2024 r.

Zależy mi na tym co mam ale w małym abonamencie miesięcznym. W umowie mam zapis, że przejście na czas nieokreślony wiąże się z abonamentem w wysokości 30 zł.

 

Dziękuję za odpowiedzi

Z poważaniem

Pawio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku przed końcem umowy dostałbyś prawdopodobnie ofertę na M za 40 zł i 6 miesięcy gratis (czyli 6x0 + 18x40). Razem 720 zł za 2 lata. Dokładnie tyle samo wyjdzie na czasie nieokreślonym przy cenie 30 zł (24x30 zł) - ja bym się mocno zastanowił, czy jest sens przedłużać. A kto wie ... może na nieokreślonym cena nie wzrośnie ? Chociaż podobno na umowach zawartych od czerwca 2022 ten zapis +10 zł czasie nieokreślonym ma być już egzekwowany. Ja mam umowę z 2021 roku (M za 20 zł) i na nieokreślonym dalej płacę tyle samo.

Edytowane przez maniek357
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nawet 30zł za M to i tak cena akceptowalna dlatego te ich śmieszne propozycje na przedłużenie umowy u mnie lądują w koszu. Dla mnie sprawa jest prosta - zostaje max. 20 przy przedłużeniu umowy albo max. 30zł na czasie nieokreślonym. Inne ich "promocyjne" oferty mnie nie interesują.

Edytowane przez opensource
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 zł to bazowa cena pakietu M (przy 12x20 + 12x30), czyli na nieokreślonym będzie już 40 zł. To i tak lepiej niż 6x0 + 18x40, gdzie na nieokreślonym cena wyniesie aż 50 zł - za M w życiu bym tyle nie zapłacił :) 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz wygląda sprawa w PB ?

Złożyć wypowiedzenie i czekać na kontakt duk (obecnie mam pakiet S) za 20 zł, jak widzę teraz ten pakiet kosztuje 30 zł, jak mniemam po przejściu na czas nie określony abonament wzrośnie mi 5-10 zł 

Edytowane przez staszek1503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaki masz wpis w umowie/aneksie i będziesz miał wtedy pewność co do ceny za Twój pakiet.

Po wysłaniu wypowiedzenia poprzez ICOK lub pocztą DUK szybko nawiąże z Tobą kontakt.

 

@maniek357 Zawsze pozostaje opcja cyfrowej naziemnej, która defacto jest za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2024 o 08:05, maniek357 napisał(a):

30 zł to bazowa cena pakietu M (przy 12x20 + 12x30), czyli na nieokreślonym będzie już 40 zł. To i tak lepiej niż 6x0 + 18x40, gdzie na nieokreślonym cena wyniesie aż 50 zł - za M w życiu bym tyle nie zapłacił :) 

To w ogóle nie ma sensu podpisywać umowy na taką ofertę nawet jeśli cena za pakiet M wzrośnie przy umowie na czasie nieokreślony z 20 do 30zł. Aktualnie oferta jaką proponują bez wypowiedzenia umowy na pakiet M, to 40/24 i 50zł później. Oferta raczej dla idi*tow którzy chcą płacić więcej, bo skoro na nieokreślonym cena będzie wynosiła max. 30zł, a po przedłużeniu umowy o kolejne 2 lata proponują 40zł ze wzrostem do 50 po tym czasie.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pakiet L + HBO + Multiroom. Złożyłem wypowiedzenie bo do końca umowy pozostało mi 5 miesięcy. W mojej miejscowości w ostatnim czasie Nexera wybudowała światłowód. Chciałbym w jakiś sposób połączyć internet z telewizją. Czy jesteście zorientowani czy w ramach przedłużenia/podpisania nowej umowy mogę dostać jakąś lepszą ofertę niż ta, którą proponuje CP na swoich stronach internetowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem... Czy to oznacza, że nie mogę połączyć światłowodu od Plusa i telewizji od Cyfrowego Polsatu? Przecież usługi Polsatu i Plusa można łączyć w ramach smartDom. Najchętniej zamieniłbym Tv satelitarną na TV po światłowodzie. Pytanie tylko czy tak można? Zdaję sobie sprawę, że trzeba będzie wymieć obecny dekoder do  telewizji światłowodowej. Może udałoby się wcześniej zrezygnować z telewizji satelitarnej jeszcze przed końcem obecnej umowy na rzecz telewizji po światłowodzie. Czy coś takiego da się zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...