Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.12.2023 o 17:17, criss1504 napisał(a):

Dzisiaj dostałem ofertę z DUK darmowe 6 miesięcy a potem Pakiet L 70 zł+Eleven 10 + PSP 10 + Filmbox 10 + 3 mr 15 zł + Cinemax 0 zł i D+ za 10 zł i HBO za 0 na 3 miesiące. Dodatkowo wymiana 2 dekoderów evobox na 4k lite za 58 zł. Czy da się uzyskać jeszcze lepszą oferte?

 

W dniu 1.12.2023 o 17:57, stan69 napisał(a):

Disney+ za 0 zł.

@stan69 Słyszałem że żeby mieć Disney+ za Ozł to trzeba mieć Sport Max albo HBO. Czy masz jakieś inne informacje? Bo z tego co napisałeś wynika inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odesłać 2 dekodery od mr do Wa-wy, potem napisać wypowiedzenie w ICOK (zakładka kontakt z CP).

Zarejestrują zwrot dekoderów, chyba będzie to w ICOK w wiadomościach. Dzwonisz do DUK, przedłużasz umowę, wysyłają Ci 4k kurierem a oddajesz hd 5500. Pakiet M 40 zł mc, 6 mies. za 0 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam takie coś:

Pakiet podstawowy:

Pakiet M (20zł)

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet Dzieci (10zł), CUTV IP,, Canal+ Sport3 i 4, Canal+ Sport3 i 4_IP, Katalog treści online, Nagrywarka S 

Evobox PVR (5zł)

Umowa kończy się za 3 mies. Czy zostawiać jak jest i liczyć ze opłaty nie wzrosną, czy wypowiadać i próbować negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2023 o 15:05, 5dario napisał(a):

Witam

Posiadam

Pakiet L, Filmbox,Cinemaxy,.

Wypowiedzenie wyslane.Dekoder PVR.

Mam propozycję to co mam bez filmboxow- pół roku za darmo a potem 75 zł na miesiąc.

Coś można więcej ugrać?

Dziękuję 

Ponieważ jest to ostateczna oferta zastanawiam się nad zejściem do pakietu M.Zaproponowano mi pół roku za 0 , następne miesiące to 45 zł, gratis na 3 msc HBO.Czy można dostać lepsza ofertę czy to też wszystko co mogą mi zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za około 2 miesiące wygasa moja umowa z Polsatem. Obecnie mam pakiet M + Eleven Sports + 1 Multiroom i płacę 50zł za miesiąc (3 pierwsze miesiące 24-miesięcznej umowy miałem za darmo). Planuję wypowiedzieć umowę po świętach. Interesuje mnie właściwie ten sam pakiet co mam teraz, czyli M + Eleveny i ten 1 multiroom. Nie potrzebuję wielu kanałów ale np. Eurosport tak, a nie ma go w pakiecie S, więc musi być M. Jaką ofertę mogę dostać wypowiadając umowę? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:)

Jak co 18 miesięcy zgłaszam się z prośbą o podpowiedź co można wydusić od DUK :) Umowa kończy się za niecałe 7 miesięcy więc pora działać!

Obecnie posiadam:

- 2 dekodery (evobox 4k i 4k lite) w multiroom,

- pakiet M,

- HBO Max,

- pakiet dzieci.

Za całość płaciłem przez 12 miesięcy 20 zł, a później 75 zł (smart dom za tel w plusie).

 

Czy jest szansa na podobny zestaw w takich promocjach obecnie?

 

Dodatkowo chciałbym Disney+, który co prawda posiadam w ramach umowy z plusem, ale po roku płacę za niego po 30 miesięcznie. Jako, że umowa z plusem kończy sie w czerwcu to chciałbym Disney plus wrzucić jako jakąś promocje w pakiet cyfrowego polsatu więc chętnie wysłucham podpowiedzi co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do końca umowy niecały miesiąc. Przegapiłem sobie wypowiedzenie przed 6 miesiącami, no ale do rzeczy.

Co można ugrać najlepszego na ten moment jako FULL PAKIET bez xxx czyli:

  • PAKIET L
  • Pakiet HBO HD HBO Max,
  • Usługa Multiroom HD (3 dekodery),
  • Pakiet Polsat Sport Premium,
  • Pakiet VOD,
  • Pakiet Eleven Sports HD,
  • Pakiet Filmbox Premium.

 

 

Dodatkowko pytanie co można ugrać przy pakiecie L + 3x multi + hbo max / hd (95 zł) - Chciałbym coś płacić taniej za ten pakiet (może być bez hbo - jakiś cena / jakość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  W marcu kończy mi się umowa na M za 30 pln z rabatem 25 pln . Rabat dostałem duży bo mam numer od plusa od początku / nigdy nie zmieniany 601 / . Czyli płace 5 żyła za M . Można prosić o podpowiedź na co mogę liczyć ? Kartę mam w module i pakiet mi obecny odpowiada.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...