Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem takie 2 sms od Polsat Box:

Przekazane od Polsat Box:
Drogi Kliencie, kontaktujemy sie z Toba, aby przekazac Ci kilka istotnych informacji wynikajacych z przepisow prawa telekomunikacyjnego. Mamy dla Ciebie propozycje oferty Telewizji Satelitarnej z pakietem L (70 zl/mies.) na 24 mies. (od 25 mies. cena za pakiet podstawowy wzrosnie o 10 zl/mies.) oraz pakietami dodatkowymi juz od 10 zl/mies. Szczegoly w Regulaminach na www.polsatbox.pl?sh=DBGI7 i u Sprzedawcow. Jesli jestes zainteresowany, skontaktuj sie z nami juz teraz pod nr: 224666666 (koszt wg operatora) lub w punkcie sprzedazy. Pozdrawiamy, Polsat Box.

 

Oraz 

Przekazane od Polsat Box:

Informujemy, ze od najblizszego okresu rozliczeniowego zostanie aktywowany rabat 50% na usludze TV. Szczegoly w Regulaminie programu.

 

Teraz to juz wogole nic nie rozumiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do końca umowy mam 7 miesięcy. Wiem że jeszcze z miesiąc muszę poczekać na jakąś normalną ofertę, ale już teraz napisałem wypowiedzenie z dniem na koniec okresu podstawowego.

Teraz mam Pakiet M, pakiet Filmbox Premium, HBO HD HBO Max, pakiet Dzieci.

Umowa na 24 miesiące.

Przez 12 miesięcy za to płaciłem 20 zł teraz 70zł.

Dekoder bez czynszu.

Na co można teraz liczyć przy przedłużeniu umowy?

Takie same warunki? 

Może być bez filmboxów.

Może Disney+ za darmo?

Mam teraz dekoder Evobox PVR z dyskiem, ten biały. Chyba nie ma sensu zmieniać na inny nowszy?

Z góry dziękuję za informację.

Edytowane przez rafcio082
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2023 o 21:20, wojownik napisał(a):

Witam,

Potrzebuję informacji nie związanej z TV. Mam Internet w Polsacie 25 G za 25 zł na 15 m, ale po obniżkach płacę 5 zł. na 12m i 3 m 15zł. Kończy mi się umowa i chciałbym ten sam układ, który funkcjonował dobrze przez ostatnie 5 lat.  Wypowiedzenie wysłane. Czy ta możliwość dalej istnieje i na co mogę liczyć przy przedłużeniu.

Mam taki sam pakiet 25GB za 5 zł (z 25 po rabacie za przedłużenie + smartdom). Złożyłem wypowiedzenie i dostałem ofertę ale na większe pakiety i za dużo wyższą cenę. Twierdzą, że nie ma już tych małych pakietów. Na razie wycofałem wypowiedzenie i czekam co będzie na 3 miesiące przed końcem umowy. W najgorszym razie będzie pożegnanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Mam pakiet L plus Ekstraklasa, Polsat Sport Premium, Filmbox i 1 multiroom za 5 zł. 

Za wszystko płaciłem 95 zł. 

 

Po wysłaniu wypowiedzenia od DUK dostałem ofertę z tymi samymi pakietami pół roku za darmo, a potem 105 zł 

Disney+ dodatkowo płatny 10 zł. 

 

Konsultantka stwierdziła, że żeby Disney+ był za darmo to musiałbym wziąć pełny pakiet sportowy (z Eleven) i wtedy płaciłbym 115 zł lub 105 zł bez Filmboxa. 

 

Czy naprawdę nie da się dostać darmowego Disney bez pełnego pakietu sportowego? Ktoś wie, albo miał podobną sytuację? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarekAG napisał(a):

Cześć. 

Mam pakiet L plus Ekstraklasa, Polsat Sport Premium, Filmbox i 1 multiroom za 5 zł. 

Za wszystko płaciłem 95 zł. 

 

Po wysłaniu wypowiedzenia od DUK dostałem ofertę z tymi samymi pakietami pół roku za darmo, a potem 105 zł 

Disney+ dodatkowo płatny 10 zł. 

 

Konsultantka stwierdziła, że żeby Disney+ był za darmo to musiałbym wziąć pełny pakiet sportowy (z Eleven) i wtedy płaciłbym 115 zł lub 105 zł bez Filmboxa. 

 

Czy naprawdę nie da się dostać darmowego Disney bez pełnego pakietu sportowego? Ktoś wie, albo miał podobną sytuację? 

 

Ja dostałem Disney+ za darmo

Pakiet: L + Disney+ = 60zł 12m, 70zł 12m

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2023 o 19:53, wojownik napisał(a):

Ianus,

Najniższa oferta teraz to za 45GB 16zł po dodatkowej obniżce 9zł z 25 zł

Może to właśnie mi oferowali. Szczerze to nie słuchałem za bardzo... ;-) Bo na chwilę obecną nie interesuje mnie potrojenie opłaty, nawet jeśli to tylko 16 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, primanus napisał(a):

Czy obecnie można uzyskać (przy umowie na 24 miesiące): 

pakiet  L za 70zł  i  6 mies. za 0zł  ?

multiroom za 5zł /mies. ?

Zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej w celu zapoznania się z ofertami na przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Specjalista Polsat Box napisał(a):

 

 

Do "konta oficjalnego Polsatu" zgłoszę się kiedy postanowię nawiązać dalszą współpracę z Polsatem.

 

Pytam na forum innych użytkowników (klientów Polsatu) o warunki jakie im się udało uzyskać, ponieważ forum wymiany informacji właśnie w tym celu powstało.

Kiedy dokonam rozpoznania rynku, czyli obecnie uzyskiwanych warunków przez innych klientów, wtedy zgłoszę się (lub nie) do Polsatu z pytaniem o jego propozycję.

Edytowane przez primanus
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , obecnie w pakiecie mam:

Pakiet L
Pakiet HBO HD HBO Max
Pakiet Filmbox Premium
Pakiet Rozrywka HD
Pakiet Polsat Sport Premium
Pakiet Eleven Sports HD
Usługa Multiroom HD (3 dekodery)
Płacę za to 110zł
Kontrakt połączony w ramach smartDOM 5(rabat 25zł)

Dekodery mam stare (HD 7000 i 3 HD 5500s)i muszą zostać .
Do końca umowy 3 miesiące
Wypowiedzenie złożone
Co i za ile można wynegocjować ? Jakieś świąteczne promocje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...