Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.10.2023 o 20:06, stan69 napisał(a):

żadnych punktów

100 % potwierdzam, opisywalem juz swoja historie jak to w punkcie zostalem przekabacony (swoj blad przyznaje  bo przystalem na warunki  dajac podpis, wtedy juz jest po zawodach) na podpsianie aneksu a chodzilo tylko i wylacznie (taka byla prosba zlozona wlasnie w punkcie Cp) o wymiane sprzetu. Zatem uwazaj.

Witam,

w icok 14 miesiecy do konca umowy.

Pakiet L, HBO Max, filmbox, Disney+ 

5 zl za czynsz sprzetu evo box bialy

za wszystko place 95 zl mies.

 

Czy  jak jeszcze x10  przez najblizszych miesiecy  zaplace po 95 zl. i jak w icok bedzie 4 miesiace do konca to bedzie mozna "zejsc" w dol z abo?

 

Co moge otrzymac? wazne aby sprzet pozostal ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja umowa w Polsat Box na TV satelitarną przeszła na czas nieokreślony.

W tej chwili moje zobowiązanie to:
- pakiet Familijny HD (30zł)
- multiroom HD (10zł)
- Cinemax HD (10zł)
co daje w sumie abonament miesięczny w kwocie 50zł.

 

Co mogę ugrać po wysłaniu wypowiedzenia? Chciałbym dobrać drugi dekoder do multiroom (w sumie trzy), na Cinemaxach mi nie zależy. Aby zachować te same programy co w Familijnym HD (30zł) w nowej pakietyzacji musiałbym wziąć pakiet L (70zł)… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2023 o 14:47, lukaszdvbn napisał(a):

Witam, moja umowa w Polsat Box na TV satelitarną przeszła na czas nieokreślony. ...

Ja na Twoim miejscu zostawiłbym tak jak jest-zobacz jakie są obecnie ceny za pakiet kanałów, które obecnie masz. Sam 0d 13 lat użytkuję familijny hd+max hd od 1,5 roku za 65zł na module CI i puki nic Polsat nie namiesza z rom 142 nie myślę zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .

Czy konsultant może zablokować aby DUK nie zadzwonił z ofertą ?

Po złożeniu wypowiedzenia , DUK zadzwonił do mnie , uzgodniliśmy warunki , przesłano mi aneks do umowy .

Po zapoznaniu się z nim stwierdziłem że nie jest to co uzgodniłem z DUK , więc go nie zaakceptowałem . 

Po tygodniu ten konsultant zadzwonił że umowa nie została aneksowana , poinformowałem tego konsultanta że wprowadził mnie w błąd, więc nie będę jej aneksował .

Było to ponad miesiąc temu i do dziś żadnego telefony od nich.

Chyba nie zależy im na klientach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kiler napisał(a):

przesłanie aneksu zgodziłeś się na wycofanie wypowiedzenia

chyba tutaj jest nieporozumienie (konkretnie dot. aneksu) , kolega poyzwj pisze "więc go nie zaakceptowałem"...

Teraz, Pablo76 napisał(a):

kolega poyzwj pisze "więc go nie zaakceptowałem"...

Ale ..upsss teraz cofam, bo faktycznie skoro kolega powyzej nie wycofal wypowiedzenia to fakt bez wycofania wypowiedzenia umwa po prostu wygasnie. Wazne brakujace info (od kolegi powyzej): ile miesiecy zostalo do konca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mati06 napisał(a):

do końca umowy pozostanie od 20 listopada 8 miesięcy, umowa kończy się w lipcu przyszłego roku?

to lepiej poczekać, po nowym roku (lub nawet przed) na pewno będzie z PB odnośnie przedłużenia umowy. Wtedy wyślesz wypowiedzenie i dostaniesz 6m-cy gratis a @Cp.go naszykuje Ci najtańszą ofertę ;)

55 minut temu, Mati06 napisał(a):

Dodam że jeszcze posiadam rabat Smartdom. 

cena abo będzie o 9zł niższa tak długo jak będziesz posiadał smartdom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...