Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem ofertę do przedłużenia.

Pakiet L , HBO , HBO Max , Filmbox , Eleven i 1 multiroom oraz D+ .

Za 115 zł od 7 miesiąca , pierwsze 6 gratis.

Myślę nad rezygnacją z Filmboxów to byłoby 105 ale czy będzie wtedy D+ gratis na całą umowę?

W dniu 24.09.2023 o 15:37, Gizior89 napisał(a):

@stan69Teraz ponoć trzeba mieć paczkę maxsports  PSP, eleven i C+ aby D+ był za free

Ja mam tylko Eleven i zaproponowali D+ gratis na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie pakiet L + filmboxy + Multiroom za 75/msc

 

Rozumiem że to samo przy przedłużeniu wyjdzie mi drożej?

 

A ktoś może ogarnia jakby było w poniższych opcjach:

 

Pakiet L + Multiroom?

Pakiet M + Multiroom?

 

Tylko Pakiet L/M/S i rezygnacja z pozostałych dodatków.

 

Do końca umowy jakieś 2 miesiące, dekodery mam stare HD z pvr i HD bodaj 5000.

 

Nowe umowy są na 24 miesiące? Jakieś darmowe miesiące ciągle są?

 

Z góry dzięki jakby się komuś chciało to rozpisać bo ja kompletnie wypadłem z obiegu 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mietekzuqwertyl napisał(a):

To przeczytaj kilka poprzednich stron.

Pakiet L - 70 zł 

Multiroom - 5 zł

Umowy na 24 mce z czego pierwsze 6 mcy jest za 0 zł.

 

...no i (ja bym sie tym sugerowal)  jest szansa na odswiezenie sprzetu, chyba ze wszystko pracuje dobrze u Ciebie i sprawa urzadzen to rzecz drugoplanowa u Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michall1234 Przecież o tym jest ten wątek i każdy uczestnik jest tu po to żeby to "przerobić". Składasz wypowiedzenie w ICOK, czekasz na telefon z sensowną ofertą przedłużeniową (lepszą niż normalne warunki), akceptujesz lub nie. Co jest możliwe do otrzymania masz w tym wątku. Wypowiedzenie składasz 6 mcy przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mietekzuqwertyl czytaj ze zrozumieniem co napisał @michall1234. On odstępuje od umowy w ciągu 14 dni od podpisania umowy, a nie składa wypowiedzenie z myślą o lepszej ofercie.

 

@michall1234 ja się nie spotkałem z tym, żeby ktoś dzwonił z DUK. To jest zwykła możliwość odstąpienia od umowy przewidziana przez prawo i tak jak napisałeś bez podania przyczyny, więc operator nie może tego kwestionować i nie bawi się w telefony z prośbą o pozostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 8 marca 2024 r. kończy mi się umowa. Zaczynają do mnie wydzwaniać z salonu gdzie podpisałem umowę i chcą mi wcisnąć kolejne 24 miesiące za więcej niż teraz. Kiedy będę mógł złożyć wypowiedzenie umowy, tak aby zakończyła się ona terminem przewidzianym w umowie tj. 8 marca 2024 r. W tej chwili mam pakiet L plus dwa dodatki oraz dodatkowe dwa dekodery MR. Chciałbym to samo ale bez tych dodatkowych pakietów. Na co mogę liczyć po wypowiedzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...